Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Kursy » 2012 » Warsztaty Serce Dao – Praktyczne Dao z Mistrzem Yu

Warsztaty Serce Dao – Praktyczne Dao z Mistrzem Yu

Marcin Topolski
www.hopl.pl


Warsztaty Serce Dao – Praktyczne Dao z Mistrzem Yu


WYKŁAD OTWARTY
Data: 05-10-2012
Godzina: 19:00
Miejsce: Hotel "Łazienkowski", ul. 29 Listopada 3b, 00 - 465 Warszawa

WARSZTAT
Data: 06 i 07-10-2012
Godzina: 10:00
Miejsce: Zespół Szkół Specjalnych, ul. Elektoralna 12/14, Warszawa
(wejście od ulicy Orlej między budynkami Orla 7/9 i Orla 11)

Praktyczne Dao – jak żyć pełnią życia

Ten warsztat da Ci narzędzia i inspirację, aby przejść do kolejnego etapu życia z głębokim poczuciem integracji i pełni.

Rok 2012 to świetny czas, aby pozbyć się starych spraw i powrócić do swojego spokojnego centrum. Warsztaty z Mistrzem Yu oferują wiele możliwości poszukiwania siebie, przekształcania swoich lęków i bólu w świadomość, wzmocnienia swojej wewnętrznej świadomości, i zbliżenia się do spokoju jaki znajduje się w naszym wnętrzu.

Warsztaty są stworzone specjalnie przez Mistrza Yu aby pomóc Ci przyspieszyć Twoje uzdrowienie i przebudzenie z nieświadomości. W bardzo krótkim czasie możesz osiągnąć więcej niż to, co osiąga się po latach terapii lub cichej siedzącej medytacji. Warsztaty pomogą Ci zmienić o 180 stopni Twoje życie i własną energię, i automatycznie zmienią Twoją percepcję postrzegania siebie oraz świata wokół Ciebie. Mistrz Yu wyczuje Twoją energię i wyjaśni Ci jakie formy myślowe, przekonania, uwarunkowania i emocje blokowały Twoja  świadomość i zakłócały Twój wewnętrzny spokój kreatywnego i wydajnego życia.

Dzięki wsparciu Mistrza Yu, dowiesz się, jak szybko rozpoznawać i zmieniać zakorzenione wzorce, destrukcyjne myśli, negatywne emocje, i trudne sytuacje stosując najbardziej zaawansowane techniki dla wewnętrznej alchemii. Jeśli masz odwagę podjąć ryzyko i stanąć twarzą w twarz z umysłem ego. Masz siłę, umiejętności i mądrość, które pomogą Ci szybko przebić się przez warstwy swojej podświadomości, wyzwolisz się i otworzysz na uzdrowienie świadomości i pełniejsze życie.

Podczas warsztatów można także zadawać pytania dotyczące zdrowia, związków, sytuacji życiowej i osobistej transformacji, nauczyć się nowych technik medytacji, dzielić się wiedzą z podobnie myślącymi osobami w grupie oraz skupić się na swojej drodze duchowej i poznawaniu pełnego potencjału życia. Mistrz Yu robi wglądy w Twoją energię co godzinę, aby pomóc Ci zbalansować wszystkie główne punkty energetyczne w ciele. Nauczysz się również technik prowadzących do wewnętrznej przemiany które przyniosą widoczne efekty w Twoim życiu.

Poprzez indywidualną opiekę Mistrza Yu podczas "Praktycznego Dao", będziesz w stanie zintegrować swoje życie z rytmem swojej wewnętrznej natury. Także wszystko, czego nauczysz się podczas tych warsztatów możesz stosować w codziennym życiu aby kontynuować swój rozwój i wzrost duchowy. Warsztaty nauczą Cię, jak zaoszczędzić godziny doradztwa, terapii i wizyt lekarskich, poprzez odblokowanie swojej energii samodzielnie, prosto i skutecznie. Jest to wspaniały środek aby pozbyć się starych spraw i wrócić do spokojnego wewnętrznego centrum. Przynieś listę swoich problemów, otrzymaj indywidualne wskazówki i bądź świadkiem swojego uzdrowienia!

Informacja i zapisy na kurs: >
Anna Rybczyńska

kom. 601251927
email: anna.rybczynska@hopl.pl
Więcej informacji na www.hopl.pl