Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Kursy » 2011 » ABC Mądrego Życia - Dwudniowe warsztaty

ABC Mądrego Życia - Dwudniowe warsztaty

Termin:
26-27 luty 2011. sobota: 10-18; niedziela: 9-17.
plus - spotkanie otwarte, zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć więcej, bezpłatnie: 25 luty, o godz.17-tej.

Miejsce:
Podstawowa Szkoła Społeczna, ul. Słowackiego 83, Gdańsk

Cena: 230 zł.

Prowadzący:
Trener TeTa - Jadwiga Borkiet.

Zapisy:
Mirka Gracz,
tel. 601 83 17 25
lub e-mail: mirka.gracz@wp.pl

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata całości lub zaliczki 100 zł na konto:
80 1240 1268 1111 0000 1530 5295

Warsztaty przygotowane zostały przez Tadeusza Niwińskiego, cenionego trenera, który od 20 lat popularyzuje w Polsce wiedzę na temat mądrego życia. Więcej na www.amz.org.pl

Korzyści dla uczestników:

- lepsze poznanie siebie, swoich przekonań i możliwości,
- pozbycie się samoograniczających przekonań "nie potrafię", "to nie dla mnie", "inni są ode mnie lepsi",
- odkrywanie jakie mamy talenty i jak je wykorzystać,
- nauka panowania nad emocjami, lepsze radzenie sobie w stresujących sytuacjach,
- poprawienie relacji z ważnymi dla nas ludźmi,
- zaplanowanie jak kierować swoim życiem i realizować własne marzenia,
- zrozumienie jak odnaleźć radość w partnerstwie, przyjaźni, pracy, wychowywaniu dzieci i realizowaniu własnych pasji,

Informacje dodatkowe:

By jak najwięcej skorzystać z udziału w warsztatach wskazane jest wcześniejsze zapoznanie się z książką "JA" Tadeusza Niwińskiego.

Warsztaty objęte są gwarancją 100% satysfakcji!

Osoby które uznają, że warsztat nie spełnił ich oczekiwań i poinformują o tym organizatora przed jego zakończeniem - otrzymają zwrot pełnej opłaty za kurs.

Warsztat składa się z 4 części.

1) "Szczęście Zaczyna się od Zrozumienia"

W trakcie tej części skupiamy się na prawach, które rządzą naszym umysłem i tym, jak praktycznie można je wykorzystać by działały dla nas, a nie przeciw nam. Podobnie jak prawo ciążenia może nas zabić, jeśli je zlekceważymy spacerując po krawędzi dachu, lub wynieść w przestworza - jeśli umiejętnie wykorzysta się jego znajomość, tak samo jest z prawami, które mają wpływ na naszą psychikę, podświadomość. Mogą działać przeciwko nam lub dla nas. Mają wpływ na każdą dziedzinę naszego życia - dlatego warto je poznać i nauczyć się jak je wykorzystywać.

2) "Skąd czerpać siłę i energię do działania?"

Wiele wspaniałych pomysłów umiera w zarodku - bo brakuje nam wiary w to, że potrafimy je zrealizować, wytrwałości, umiejętności radzenia sobie z problemami, ze stresem, zniechęceniem. W każdym z nas drzemią olbrzymie pokłady energii i entuzjazmu - tylko niewiele osób potrafi do nich dotrzeć wtedy, kiedy jest im to potrzebne. Pozwalamy także okradać się z zasobów energii przez różnego rodzaju "wampiry emocjonalne". Podczas tych warsztatów można dowiedzieć się gdzie i jak szukać siły i wsparcia - w sobie i we własnym otoczeniu.

3) "Co jest potrzebne do realizacji marzeń?"

Każdy z nas jako dziecko miał wiele wspaniałych marzeń. Potem, w prozie życia często o nich zapominamy, taktując je jako nierealne dziecinne mrzonki. Ale życie bez marzeń traci cały blask, a marzenia z dzieciństwa często są wskazówką, w jakim kierunku podążać by nasze życie było szczęśliwe i spełnione. W trakcie tych warsztatów odkrywamy na nowo magię i moc marzeń, a także dowiadujemy się, jak zamieniać je w cele, które mają szanse realizacji.

4) "Radość na co dzień"

Wielu z nas snuje plany o tym, jak będzie cieszyć się życiem kiedy skończy szkołę, pozna wymarzonego partnera, dostanie wspaniałą pracę, wychowa dzieci, przejdzie na emeryturę... A życie upływa dzień za dniem i nie wiadomo co nam przyniesie jutro. Prawda jest taka, że każdy z etapów naszego życia ma swoje blaski i cienie i nie ma co czekać, że kiedyś będzie lepiej - warto zadbać o to, by jak najwięcej radości gościło w naszym życiu już dziś. O tym, co daje nam nie tylko radość, ale także poczucie spełnienia i spokój wewnętrzny, są właśnie te warsztaty. Zrozumienie tego, co w życiu jest naprawdę ważne pozwala cieszyć się nim na co dzień, z pogodą ducha radzić sobie z przeciwnościami losu i z optymizmem patrzeć w przyszłość.