Bochenia
Bochenia » Nasze Zdrowie » 2013 » Listopad » Praktyczne informacje z zakresu medycyny chińskiej, ortomolekularnej i tradycyjnej

Praktyczne informacje z zakresu medycyny chińskiej, ortomolekularnej i tradycyjnej

Praktyczne informacje z zakresu medycyny chińskiej, ortomolekularnej i tradycyjnej Doskonały lekarz to ten, który zapobiega chorobie. Zwyczajny lekarz to ten, który potrafi wyleczyć chorobę. Żaden lekarz to ten, który tylko leczy chorobę - chińskie przysłowie

linia

Wszyscy jesteśmy zainteresowani swoim zdrowiem, a zwłaszcza ci, którzy otarli się o  chorobę, poznali jej gorycz cierpienia czy doświadczyli dramatu życiowych komplikacji w uszczerbku własnego zdrowia lub swoich najbliższych.

Zdrowiem powinien interesować się w zasadzie każdy człowiek, by uświadomić sobie, że osoba tak naprawdę zdrowa to okaz radości,  talentów, miłości, niespożytej energii, empatii i wszystkich pożądanych cech. Czy spotykamy na co dzień takich ludzi? Niestety stopień naszego stanu zdrowia określa znikomy procent tych właściwości. Zdrowie, o ile go mamy, nie jest nam również dane na zawsze, więc wciąż musimy o nie zabiegać  poznając sposoby życia, odżywiania, rozwoju duchowości w permanentnej pracy nad sobą.
Dobrze jest znaleźć prawdziwego mistrza, który pomoże nam, przynajmniej na początku drogi, wskazać sposoby zdobywania tajemnic prawdziwego zdrowia i związanego z tym naturalnego szczęścia a przede wszystkim zapobiec, szczególnie w tych czasach, najrozmaitszym schorzeniom.

Takim Mistrzem, który poprowadzi nas w świat głębokiej prozdrowotnej wiedzy, w sposób niemal banalnie prosty, zarazem wysoce merytoryczny i ciekawie przedstawiony jest dr Antoni Spandöck.

Pan dr Antoni Spandöck  lekarz polskiego pochodzenia wielki pasjonat swojego zawodu wciąż poszukuje nowych metod leczenia uzupełniając swoje specjalności chirurga, chiroterapeuty, urologa,  chińskiej akupunktury  medycyną  ortomolekularną. 
Można by dużo mówić o Jego zdobytej wiedzy, sukcesach zawodowych, ale mam nadzieję, że lepiej i wiarygodniej przedstawi to w swoich kolejnych wykładach sam Mistrz.

Kłamstwo o odżywianiu, czyli nie wiecie co jecie

Tajemnice długowiecznosci czyli jak dożyć 100 ki w pełnym zdrowiu

Profilaktyka onkologiczna i biologiczne leczenie raka oraz przewleklych stanow zapalnychKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY