Bochenia
Bochenia » Nasze Zdrowie » 2009 » Lipiec » Ludowy środek przeciwnowotworowy

Ludowy środek przeciwnowotworowy

Ludowy środek przeciwnowotworowy Guz brzozy(INONOTUS OBLIGUA) zwany inaczej jako grzyb lub rak brzozy, a w języku rosyjskim jako czaga lub czyr znany jest od dawna w medycynie ludowej jako skuteczne lekarstwo przeciw nowotworom.

Aleksander Sołżenicyn w 11 rozdział książki „Odział chorych na raka” opisuje leczenie pacjentów za pomocą guza brzozy – czaga.
Guz brzozy występuje wyłącznie na żywej tkance drzewnej. Znajdujące się w nim owocniki wegetatywnie przybierają kształt czarnych brył. Wieloletnie owocniki zawierają znamiona, część związków sterolowych i trójtlenów zwalczających wzrost komórek

JAK STOSOWAĆ?
Sposób przyrządzania:

     Do naczynia o pojemności l litra wsypać 0,5 szklanki danego preparatu i zalać wrzątkiem. Pić 3 x dziennie po 0,5 szklanki po jedzeniu. (Stan letni neutralizuje częściowo gorzki smak).
Odwar z guza brzozy (grzybni) nie wywołuje żadnych ujemnych skutków
 
Środek ten posiada dwufazowe działanie:

I faza - występuje dość szybko w ciągu 1- 4 tygodni ( z wyjątkiem ciężko chorych) i prowadzi do wyraźnej poprawy stanu ogólnego i samopoczucia.

II faza - występuje już w dłuższym czasie przyjmowania i przyczynia się do zahamowania rozrostu komórek i ich przerzutów, co wpływa na ogólny stan zdrowia.
 
SKUTECZNOŚĆ  DZIAŁANIA

    Dopiero niedawno w niektórych krajach dokładne badania wykazały, że owocniki grzyba brzozy posiadają właściwości farmakologiczne. Natomiast jako produkt środowiska naturalnego może być z powodzeniem wykorzystywany w onkologii w postaci oryginalnej lub związku modyfikowanego w powiązaniu z chemią.

Stwierdzono, że dany preparat dodatkowo wzmacnia przemianę materii tkanki mózgowej oddziałuje na centralny układ nerwowy, obniża poziom cukru we krwi, zapobiega nadmiarowi powstawania cholesterolu a także przy chorobie prostaty i czerniaka.

Zaobserwowano, że używanie wyciągu guza brzozy jest korzystne przed operacją jak i po usunięciu nowotworu. Równocześnie obecnie wiele osób używa preparat profilaktycznie - zapobiegawczo.

Więcej informacji Tutaj Komentarze (3)

Ludowy środek przeciwnowotworowy - Nie wolno popełniac błędów!!!

Napisane przez Stanisław, 5 December 2011
Górne zdjęcie pokazuje zwykłą hubę rosnącą na brzozie. NIE JEST TO WŁÓKNOUSZEK UKOŚNY!!! NIE JEST TO LEK!!! Jest tragedią gdy ktoś na podstawie tego zdjęcia zastosuje kurację.

LEKCEWAŻENIE PRZEZ ADMINÓW ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ŻYCIE LUDZI

Napisane przez MAŁGORZATA, 24 August 2014
ADMINI dlaczego nie zmienicie tego PIERWSZEGO ZDJĘCIA BRZOZY NIBY Z GUZEM BRZOZY?

Huba brzozowa - lek Befungin

Napisane przez angela, 15 December 2014
Ten lek z huby brzozowej, ale nie z każdej, są huby jasne i czarne -trzeba wiedzieć z jakiego drzewa zrywać- nazywa się u oo.Bonifratrów BEFUNGIN. Oni sprowadzają te hubę z Syberii. O ile wiem sporządzają tinkturę (wyciąg alkoholowy). Można dostać buteleczkę za ok.35 zł. 1. Znajomej z pracy na raka czerniaka przysłano ten lek z Norwegii. 2. Szukał tej huby na proszek, na chorobę Biirgera pewien człowiek.Żeby ją ususzyć i sproszkować. Uniknąć amputacji ok.1961r. 3. Inna znajoma wyleczyła się z raka macicy lub jajnika hubą, której poszukiwał jej mąż w lasach Lubelszczyzny.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY