Bochenia
Bochenia » Nasze Zdrowie » 2009 » Kwiecień » Totalna Kuracja Antyrakowa

Totalna Kuracja Antyrakowa

Totalna Kuracja  Antyrakowa Rudolf Breuss (1899-1991) - wybitny austriacki naturopata i zielarz nie mial wyksztalcenia medycznego. Samodzielnie poznawal wiedze o znaczeniu ziól, warzyw i owoców dla zdrowia. Zaslynąl jako skromny "znachor" o wielkim sercu i gotowosci niesienia pomocy bliźnim.

Zaslynąl jako skromny "znachor" o wielkim sercu i gotowosci niesienia pomocy bliźnim.
Przez swoje samodzielne studia, wnikliwą obserwacje wypracowal 42-dniowy post jako kuracje zarówno na zapobieganie jak i leczenie takich chorób, jak nowotwory, bialaczka i wiele innych chorób degenaracyjnych mających metaboliczne uwarunkowania. Jego kuracja jest powszechnie znana na świecie. W Niemczech znajduje się klinika, w której pacjenci przechodzą przez terapie 42-dniowym postem Breussa pod opieka lekarzy

 


 

Odpisy artykułów prasowych na temat leczenia głodem i dietą

 „Gazeta Pomorska" z 3.04.92 r. TOTALNA KURACJA ANTYRAKOWA

Nadzieje związane z poszukiwaniem skutecznego środka przeciwko nowotworom są tak duże, że każda publikacja. która nadzieję taką kreuje. stwarza dla redakcji oraz autora ogromne ryzyko, narażając ich niejednokrotnie na ostre reakcje przedstawicieli środowiska lekarskiego. Z drugiej jednak strony warto przypomnieć myśl nieżyjącego już wspaniałego lekarza i humanisty; profesora Juliana Aleksandrowicza, który twierdził, że nie ma nieuleczalnie chorych. Są jedynie ludzie cierpiący na schorzenia i dolegliwości, których na danym etapie wiedzy medycznej nie potrafmy jeszcze skutecznie leczyć. Wcześniej czy później Jednak: będziemy w stanie to czynić. Właśnie dlatego - głosił prof. Aleksandirowicz chorym nie wolno odbierać nadziei.
Z tymi koniecznymi zastrzeżeniami drukujemy dwuczęściową publikację dr. Edmunda Bielińskiego na temat totalnej kuracji antyrakowej Rudolfa Breussa. Jeśli wierzyć informacjom zebranym w wyniku jej stosowania - a były one weryfikowane również- przez osoby postronne. "w żaden sposób z Breussem nie związane” - pomogła ona wielu chorym, którym medycyna oficjalna nie dawała żadnych szans na wyleczenie. Kuracja, o której mowa głośna jest na Zachodzie przede wszystkim dzięki wydanej przez ponad 90 - letniego dziś już Breussa książce. Sądzimy ze - niezależnie od wahań wątpliwości czy znaków zapytania, które naturalną koleją rzeczy zawsze pojawiają się przy takiej okazji - zapoznanie polskiego czytelnika z podstawowymi założeniami i elementami totalnej kuracji antyrakowej Breussa jest celowe i pożyteczne.

Przynajmniej 40 tysięcy osób chorujących na raka i inne choroby uznane za nieuleczalne zostało wyleczonych w latach 1950 - 1986, pomimo ze lekarze spisali je na straty, nie dając im szans przeżycia. Chorzy przeżyli dzięki zastosowaniu totalnej kuracji antyrakowej Rudolfa Breussa.
Oto wyjątki listów dziękczynnych, które przytacza R. Breuss w swojej książce podającej opis jego metody leczenia raka.
Nigdy nie czułem się tak dobrze ...

Przed 23 laty miałam zostać operowana z powodu raka piersi. Ponieważ moja matka zmarła natychmiast po operacji raka piersi, nie mogłam się zdecydować na operację, chociaż z każdym rokiem stan mego zdrowia się pogarszał.
Po upływie pięciu lat miałam możliwość rozmawiać z panem Breussem, który na zapytanie o stan mego zdrowia powiedział, że coś się nie zgadza z moją prawą piersią. Odpowiedziałam, że mam raka piersi i poprosiłam go o pomoc. Zalecił mi przeprowadzenie 42-dniowej kuracji. której dotychczas nikt nie wypróbował. Zastosowałam się do jego porady i przeprowadziłam ową kurację. Po 42 dniach guz rakowy znikł i do dnia dzisiejszego nie ma nawrotów choroby.
Dziękuję panu Breussowi z całego serca i cieszę się, że byłam pierwszą osobą, która zastosowała jego metodę leczenia raka. (J. R. 1988 Wangen im Allgaeu).

***

28 lipca 1964 roku przyjęto mnie do szpitala z podejrzeniem zamknięcia jelita grubego. Po dokładnych badaniach ustalono, że mam raka jelit. Miałam zostać operowana i otrzymać sztuczny odbyt. Opuściłam szpital na własne żądanie bez operacji i udałam się do domu. Z każdym dniem stan mego zdrowia się pogarszał i zdawałam sobie sprawę, że zbliżam się ku końcowi życia.
Moja siostra dowiedziała się, że pan Breuss leczy raka bezoperacyjnie. Spowodowała jego przybycie do mnie. Na podstawie diagnozy ocznej ustalił on, że mam raka w zstępującej części jelita cienkiego i grubego. Na skutek jego zalecenia przeprowadziłam pełną kurację antyrakową.
Po 35 dniach rak opuścił mnie. Od tego czasu czuję się zdrowa i mogę codziennie pracować. (J. R. 7988 Wangen im Allgaeu).

***

19 września 1972 r. stwierdziłam w mojej prawej piersi duży twardy guz. Lekarz domowy przekazał mnie do szpitala, gdzie chciano mi odjąć całą pierś.
Nie zgodziłam się i po trzech tygodniach zastosowania kuracji antyrakowej guz się zasadniczo przeobraził, a po sześciu tygodniach nie można było już niczego odczuć. Mój lekarz bardzo się zdziwił. (G. S. 7988 Wangen im Allgaeu).

***

 Przez długi czas cierpiałem na chrypkę i dlatego udałem się do lekarza laryngologa, który stwierdził u mnie raka krtani. Lekarz radził mi natychmiastowe poddanie się operacji, w wyniku której cała krtań miała zostać usunięta. Na taką operację nie mogłem się zdecydować i wróciłem bez leczenia do domu. Od sąsiadki dowiedziałem się o pewnym panu, który został wyleczony przez pana Breussa. Udałem się pod wskazany adres. Wyleczony z raka był szczęśliwy. Od niego otrzymałem adres pana Breussa i pojechałem tam niezwłocznie. Pan Breuss doradził mi przeprowadzenie totalnej kuracji antyrakowej. Po ukończeniu jej jestem znowu zdrów, cieszę się dobrym apetytem i mogę pracować, chociaż mam już 72 lata. (J. St.. 7991 Nuekirch).

***

 Dłuższy czas poddawano mnie różnym badaniom, w wyniku których stwierdzono u mnie rakowy guz w lewej nerce. 5 marca 1970 roku została przeprowadzona operacja podczas której usunięto mi nerkę wraz z dużym guzem, który okazał się złośliwym rakiem. 17 marca 1970 roku zostałam zwolniona do domu. Memu mężowi powiedziano, że pożyję co najwyżej jeszcze jeden rok. Z domu dojeżdżałam na naświetlanie rentgenem. Otrzymałam ich 43. Co trzy miesiące musiałam się zgłaszać na prześwietlenie.
9 września 1971 roku ponownie musiałam pójść do szpitala. ponieważ stwierdzono guz na lewa płacie płucnym. Guz ten usunięto operacyjnie wraz z całym płatem 8 października zwolniono mnie ze szpitala do domu.
W maju 1972 roku zdjęcie rentgenowskie wykazało ponownie guz tym razem na prawym płacie płucnym. Doradzono mi ponowne poddanie się operacji, lecz tym razem odmówiłam.
Przypadkowo dowiedziałam się o istnieniu człowieka, który jest w stanie wyleczyć raka. Natychmiast udałam się do pana Breussa do Thueringerberg w Austrii, który potwierdził diagnozę lekarską - raka. Pan Breuss dodał mi otuchy oraz polecił przeprowadzenie totalnej kuracji antyrakowej. Po upływie czterech tygodni od rozpoczęcia kuracji zrobiono mi ponowne zdjęcie rentgenowskie, które wykazało że guz zmniejszył się do wielkości ziarnka ryżu.
Po zakończeniu kuracji, czyli po upływie następnych czterech tygodni zdjęcie rentgenowskie wykazało tylko bliznę.

***

Jestem przekonana o tym, że gdybym znała wcześniej pana Breussa, przebyte operacje nie byłyby w ogóle konieczne. (M. H. 7990 Friedrichshafen, 23 stycznia 1973 r.)
Sześć lat temu lekarze ustalili, że mam raka gruczołów- limfatycznych w ostatnim stadium rozwoju. Twierdzono. że nie będę żyła dłużej niż trzy miesiące. Miałam wówczas 30 lat i dwie dziewczynki. Przepisana kuracja i zastrzyki były okropne. Właściwie to dogorywałam.
O panu Breussie dowiedziałam się od znajomych, którzy mieli dobre doświadczenia z kuracją antyrakową. Mój mąż udał się do pana Breussa i natychmiast rozpoczęłam totalną kurację antyrakową, nie stosując więcej żadnych lekarstw. Po czterech tygodniach udałam się do lekarza celem przeprowadzenia badań kontrolnych krwi. Wracałam śmiejąc się i płacząc zarazem - moja krew była w tak dobrym stanie, jak nigdy dotychczas. Od tego czasu upłynęło już sześć lat. Co trzy miesiące chodzę na kontrole badania krwi i wszystko jest w najlepszym porządku. (Silvia Martina, 6 września 1982 r.)


< Wstecz123Dalej >


Komentarze (8)

Totalna Kuracja Antyrakowa - Dieta

Napisane przez dana, 11 May 2009
Moj Boze, trzeba wiele sily i samozaparcia aby sprostac takiej diecie... Ale co sie nie robi dla swojego zdrowia. Kazda pora jest dobra aby zaczac..

Odp: Totalna Kuracja Antyrakowa - Dieta

Napisane przez asklepios, 15 May 2009
To nie takie trudne, wszak w tej kuracji można nawet pić zupki.
A co powiedzą inedycy, którzy żyją tylko praną?. :o

Odp: Totalna Kuracja Antyrakowa - Dieta

Napisane przez kamila, 26 September 2009
Spożywając codzienne posiłki pamiętajcie, że powinniśmy chronić nasz organizm przed atakiem nowotworów na różne sposoby; neutralizując substancje rakotwórcze, wspierając nasz układ odpornościowy, blokując powstawanie nowych naczyń krwionośnych potrzebnych do rozwoju i wzrostu raka, zapobiegać powstawaniu zapaleń wspomagających rozwój choroby nowotworowej, wzmacniać działanie czynników sprzyjających obumieraniu komórek rakowych.

Dlatego tak bardzo ważna jest świadomość, tego że nie wszystko co jemy ma dobroczynny wpływ na nasz organizm, pamiętać by zawsze sprawdzać skład chemiczny kupowanych produktów i unikać tych, które stymulują rozrastanie sie komórek rakowych w organiźmie ( produkty rafinowane takie jak cukier czy biała mąka, tłuszcze typu trans, produkty o zawyżonej ilości kwasów omega-6, nasycone lub częściowo nasycone oleje etc. – więcej
na moim blogu amigdalina.com.pl w zakładce terapie i diety

Dziś wypuściłam już piątą część poradnika- pokarny antyrakowe- czyli co jeść w diecie antyrakowej

Pozdrawiam

kAMILA

Breuss zm. 1990 roku

Napisane przez befago, 23 November 2010
Pisząc na tak ważne tematy jak zdrowie/życie warto posługiwać sprawdzonymi informacjami. Breuss zmarł ponad 10 lat temu (17 maja 1990). Chyba że ten, o którym piszesz jest innym Breuss'em. Dbałość o szczegóły ma istotne znaczenie.

Odp: Totalna Kuracja Antyrakowa - Dieta

Napisane przez Lydia, 30 December 2010
Dla informacji.. Data śmierci Breuss'a 17maj 1990r. jest na polskiej Wikipedii natomiast na angielskich stronach jest rok 1991. Z drugiej strony, jeśli każda z tych stron internetowych podaje te samą terapie, to jakie ma znaczenie dokładna data Jego śmierci? Najważniejsze, żeby ta terapia pomagała odzyskać zdrowie.

Odp: Totalna Kuracja Antyrakowa - Dieta

Napisane przez VIVAT, 2 March 2011
Wpis z nowefo Forum Alusia.
<< Małgorzata Temat postu: Działanie N I A w nadciśnieniu tętniczymWysłany: Nie Lut 20, 2011 2:57 pm



Rejestracja: Nie Lut 20, 2011 2:23 pm
Posty: 1 Panie Doktorze. Zakładam ćiecierzyce 1 miesiąc profilaktycznie . Mam 70 lat,bolą mnie stawy, mam nadcisnienie, nosze okulary plus 3 dioptrie i inne drobne dolegliwości. Prosze uprzejmie o informacje czy moge liczyć na poprawę stanu zdrowia.
Pozdrawiam, Małgorzata.

PS: To już zakrawa na kabaret. Ten Idiota (Tak nazwał Polanskiego Ashkar)jest już dla niektórych Doktorem a pewnie za chwilę zostanie Profesorem. Boże jak widzisz to grzmij.






(2011-02-21 08:02:58) Wiadomość została zmodyfikowana




^DATTA
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 6
Ostatni post: 2011-02-21 17:59:48



2. RE: Z POLANSKIEGO ZROBILI JUŻ DOKTORA  Odpowiedz 
2011-02-21 17:59:48 | URL: #

    Ważna nowa wiadomośc w wykonaniu Alexa.Metoda NIA Ashkara już nie leczy w 100 % z każdego rodzaju raka w czasie od 2 do 12 miesięcy.Teraz podobno Ashkar mówi ,ze jak jest diagnoza o raku metoda już nie pomoże.Polanski co kilka miesięcy zmienia opcję co leczy a co nie leczy NIA.

Test jaki zamieścił na swoim nowym Forum
-Your health will be 100% improved since my NIA method eliminates all diseases causing particles and never will come back, medical professionals use medication as an anaesthetic or pain killer never eliminate what is causing the diseases that is the reason there is no cure medically, NIA method eliminating all diseases causing problems therefore all incurable diseases will be cured permanently for life. I personally recommend every body to use NIA method for prophylactic purposes to prevent diseases since when find out that have cancer most of the time is too late.
Good luck
George

Twoje zdrowie będzie w 100% lepsze ponieważ moja metoda eliminuje czynniki powodujące choroby i nigdy nie ma nawrotu. Profesjonaliści medycyny używają medykamentów które nigdy nie eliminują przyczyn choroby, co jest powodem, że nie mają sposobu na uzdrowienie.
Metoda NIA eliminuje wszystkie problemy powodujące choroby dlatego nieuleczalne choroby sa leczone permanentnie do końca życia. Osobiście polecam każdemu stosowanie metody NIA profilaktycznie ponieważ w ogromnej większości przypadków raka, jeśli już jest zdiagnozowany, to jest już za późno.
Powodzenia.
George

PS; Tego tekstu napewno nie zamiescił Ashkar - to nowa interpretacja NIA podana przez Alesa. Ashkar z nim ( Alexsem )skończył jakąkolwiek współpracę.



^Anteczek
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 1
Ostatni post: 2011-02-22 01:34:35



3. RE: Z POLANSKIEGO ZROBILI JUŻ DOKTORA  Odpowiedz 
2011-02-22 01:34:35 | URL: #

    Twoje zdrowie będzie w 100% lepsze ponieważ moja metoda eliminuje czynniki powodujące choroby i nigdy nie ma nawrotu. Profesjonaliści medycyny używają medykamentów które nigdy nie eliminują przyczyn choroby, co jest powodem, że nie mają sposobu na uzdrowienie.
Metoda NIA eliminuje wszystkie problemy powodujące choroby dlatego nieuleczalne choroby sa leczone permanentnie do końca życia. Osobiście polecam każdemu stosowanie metody NIA profilaktycznie ponieważ w ogromnej większości przypadków raka, jeśli już jest zdiagnozowany, to jest już za późno.
Powodzenia.
George
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
O cos nowego!!!
O czym piszesz Polanski ,na co za pozno??

PO TRUPACH A DO CELU-TY MASZ TUPET :



Odp: Totalna Kuracja Antyrakowa - Dieta

Napisane przez hanuska, 9 March 2011
  Ważna nowa wiadomośc w wykonaniu Alexa.Metoda NIA Ashkara już nie leczy w 100 % z każdego rodzaju raka w czasie od 2 do 12 miesięcy.Teraz podobno Ashkar mówi ,ze jak jest diagnoza o raku metoda już nie pomoże.Polanski co kilka miesięcy zmienia opcję co leczy a co nie leczy NIA.

Test jaki zamieścił na swoim nowym Forum
-Your health will be 100% improved since my NIA method eliminates all diseases causing particles and never will come back, medical professionals use medication as an anaesthetic or pain killer never eliminate what is causing the diseases that is the reason there is no cure medically, NIA method eliminating all diseases causing problems therefore all incurable diseases will be cured permanently for life. I personally recommend every body to use NIA method for prophylactic purposes to prevent diseases since when find out that have cancer most of the time is too late.
Good luck
George

Twoje zdrowie będzie w 100% lepsze ponieważ moja metoda eliminuje czynniki powodujące choroby i nigdy nie ma nawrotu. Profesjonaliści medycyny używają medykamentów które nigdy nie eliminują przyczyn choroby, co jest powodem, że nie mają sposobu na uzdrowienie.
Metoda NIA eliminuje wszystkie problemy powodujące choroby dlatego nieuleczalne choroby sa leczone permanentnie do końca życia. Osobiście polecam każdemu stosowanie metody NIA profilaktycznie ponieważ w ogromnej większości przypadków raka, jeśli już jest zdiagnozowany, to jest już za późno.
Powodzenia.
George

PS; Tego tekstu napewno nie zamiescił Ashkar - to nowa interpretacja NIA podana przez Alesa. Ashkar z nim ( Alexsem )skończył jakąkolwiek współpracę.

Odp: Totalna Kuracja Antyrakowa - Dieta

Napisane przez Hanuska, 15 March 2011
Z otrzymanej od Ashkara ( e-mailem )odpowiedzi na moje zapytanie odnosnie przewidowanej wizyty w tym roku w Polsce - odpowiedział,że już nigdy nie przyjedzie do Polski i już nigdy nie będzie współpracował z Polańskim. Potwierdza to o czym pisał pod nickiem Pogromca Głupoty 2. W tekscie tym Ashkar nie pozostawił na Polańskim "suchej nitki" nazywając Polanskiego cyt; wykształcony Idiota i nic więcej. Tak więc skończyła się "kariera" uzdrowicielska Ashkara i Polańskiego.  ;D

 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY