Bochenia
Bochenia » Nasze Zdrowie » 2009 » Listopad » Globalna pandemia grypy " z góry zaplanowana"?

Globalna pandemia grypy " z góry zaplanowana"?

Globalna pandemia grypy Zanim podejmiemy decyzję o szczepieniu się przeciw grypie, warto przeczytać i obejrzeć poniższe filmy.

Czy “New World Order” (Nowy Porządek Świata) już nadchodzi i o zgrozo nie koniecznie ma ludzkie oblicze?

W momencie gdy do użycia ma wejść szczepionka na świńską grypę, dziennikarka śledcza Jane Burgermeister ostrzega, że popełniane jest właśnie największe przestępstwo w historii świata.

Na ręce FBI złożyła oskarżenie kryminalne wobec WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), ONZ oraz kilku najwyższych rangą urzędników państowowych i przedstawicieli biznesu. Oskarżenie dotyczy bioterroryzmu i próby dokonania ludobójstwa.
Wcześniej w kwietniu 2009 roku założyła w Austrii sprawy kryminalne firmom farmaceutycznym Baxter oraz Avir Green Hills Biotechnology dotyczące produkcji celowo skażonych szczepionek w celu uzyskania profitu w przypadku sztucznie wywołanej stworzonej w ten sposó pandemii.

 Do Polski przyjechał dr Piotr Bein  by ostrzec nas przed niebezpieczeństwem związanym z przymusowym szczepieniem całej populacji. A oto Jego bardzo ciężkie oskarżenia, paralellne z wypowiedzią dziennikarki śledczej Jane Burgermeister

Piotr Bein o o szczepionkach itp, część 1

Piotr Bein o o szczepionkach itp, część 2

Piotr Bein o o szczepionkach itp, część 3


Oto w skrócie zarzuty złożone do FBI.
Burgermeister przekazuje dowody na akty bioterroryzmu, które są niezgodne z prawem USA, dokonane przez grupę działającą w USA pod dyrekcją międzynarodowych bankierów, którzy także kontrolują tzw. Federal Reserve (FED) jak też WHO (Światową Organizację Zdrowia) ONZ i NATO. Celem tego bioterroryzmu w świetle oskarżeń Burgermeister jest wywołanie ludobójstwa ludności USA poprzez użycie wirusa stworzonego za pomocą inżynierii genetycznej w celu wywołania śmiertelnej choroby.
Grupa ta przejęła także wysokie pozycje rządowe w USA. Wśród oskarżonych znajdują się:  Barack Obama – Prezydent USA, David Nabarro -  Koordynator ONZ w.s. grypy, Margaret Chan – Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia, Kathleen Sibelius -  Sekretarz Departamentu Zdrowia, Janet Napolitano – Zekretarz Homeland Security (Bezpieczeństwa Państwowego), David de Rotschild – bankier, David Rockefeller – bankier, George Soros – bankier, Werner Faymann – Kanclerz  Austrii oraz Alois Stoger – Minister Zdrowia Austrii.
Grupa ta jest częścią międzynarodowego syndykatu kryminalnego, który opracował, wyprodukował, zgromadził i użył broń biologiczną w celu eliminacji ludności USA i innych krajów w celach zysku finansowego i korzyści politycznych.
W ostatniej fazie oskarżeni spiskowali realizując program użycia broni biologicznej za pomocą firm Baxter i Novartis, które wyprodukowały i rozprzestrzeniły śmiertelne zarazki, szczególnie wirusa “ptasiej grypy” i “świńskiej grypy” aby mieć pretekst do wprowadzenia przymusowych masowych szczepień, a w ten sposób mogłyby wprowadzić do organizmów szczepionych osób toksyczny czynnik biologiczny, który mógłby spowodować śmierć lub obrażenia ludności USA.  Taka działalność jest bezpośrednim pogwałceniem  porozumienia w.s. Broni Biologicznej i działalności antyterrorystycznej (Biological Weapons Anti-terrorism Act.)
Burgermeister załącza dowody na to, że Baxter AG, austriacki oddział firmy Baxter International, celowo wysłał 72 kilogramów żywego wirusa “ptasiej grypy. Wirus ten dostarczono przez WHO na początku 2009 roku do 16  laboratoriów w czterech krajach.  Ma być to dowodem, że kompanie farmaceutyczne jak i międzynarodowe agencje rządowe (international goverment agencies) aktywnie uczestniczą w przygotowaniu, produkcji i dystrybucji toksycznych czynników, które są sklasyfikowane jako najgroźniejsza broń biologiczna w celu wywołania pandemii i ludobójstwa.
W zarzutach, które Burgermeister złożyła w kwietniu 2009 r. znalazła się informacja, że laboratorium firmy Baxter w Austrii, które powinno być jednym z najbardziej bezpiecznych na świecie, nie zastosowało się do obowiazujących norm i pozwolono w nim wbrew wszelkim regulacjom na zmieszanie 72 kilogramów substancji zakwalifikowanej jako broń biologiczna z wirusem zwykłej ludzkiej grypy. Następnie tę toksyczną mieszankę wysłano z ośrodków w Orth w Donau.
W lutym 2009 r. pracownik firmy BioTest w Czechach wypróbował tę szczepionkę na zwierzętach laboratoryjnych (fretkach) i te zwierzęta zdechły. Po tym incydencie nie wszczęto żadnego śledztwa, zarówno ze strony WHO, Unii Europejskiej jak i austriackich służb zdrowia. Nie sprawdzono nic – składu wirusa i jego sekwencji genetycznych. Podczas konferencji w austriackim parlamencie 20 maja Minister Zdrowia  Alois Stoger ujawnił, że wypadek ten został szybko zbadany przez zwykłego weterynarza, a nie przez odpowiednie służby.
Burgermeister uważa, że uwolnienie wirusa było krokiem do wywołania pandemii i przez to umożliwiło WHO wprowadzenie 6 poziomu zagrożenia. Dziennikarka następnie cytuje wszelkie dekrety i prawa, które umożliwiają przejęcie w sytuacji takiej pandemii kontroli nad USA przez ONZ i WHO. Dodatkowo istnieją przepisy w świetle których szczepienia mają być obowiązkowe z uwagi na ogłoszenie pandemii.
Twierdzi, że cały biznes “świńskiej grypy” jest oparty na wielkim kłamstwie opartym na założeniu, że jest jakiś naturalny wirus, który nam zagraża. Dostarcza dowodów na to, że zarówno wirusy “ptasiej” jak i “świńskiej” grypy, były stworzone w laboratoriach finansowanych przez WHO i różne agencje rządowe. Wirus “świńskiej” grypy w szczególności jest hybrydą prawdziwej świńskiej grypy oraz ludzkiej i ptasiej – coś co może być stworzone tylko w sztuczny sposób.
Deklaracja pandemii “świńskiej grypy” przez WHO pomija podstawowe warunki. Po pierwsze WHO sama pomogła w wyprodukowaniu i rozprzestrzenieniu wirusa, zatem jest współodpowiedzialna za tę “pandemię”. Po drugie, objawy tej grypy jak i zwykłej grypy ludzkiej czy też przeziębienia są nierozróżnialne. “Świńska grypa” nie jest bardziej groźna od zwykłej.  Ilość incydentów jest bardzo niekonkretna i dotąd nie wiadomo ile naprawdę było przypadków “świńskiej grypy”. Nie będzie pandemii do momentu ogłoszenia masowych szczepień, które de facto spowodują, że grypa będzie naprawdę groźna – toksyczność szczepionek spowoduje masowe zgony. Wszystko to ma się odbyć pod pozorem ochrony zdrowia populacji.
Jako przykład Burgermeister podaje śmierć 21 bezdomnych w Polsce w lecie 2008 roku, na których testowano szczepionki.
Wg. dziennikarki te same firmy farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe, które wyprodukowały i rozprzestrzeniły toksyczny materiał mogący spowodować pandemię są na pozycji by otrzymać intratne kontrakty rządowe na kupno szczepionki. Kontrolowane media pomagają w tym publikując fałszywe informacje aby ludzie przyjmowali bez oporu niebezpieczną szczepionkę.
Amerykanie ucierpią w sposób nieodwracalny jeśli uda się zmusić ich siłą do przyjęcia tej niesprawdzonej szczepionki. Może to nastapić gdyż wcześniej wprowadzono przepisy umożliwiające rząd do zastosowania przymusu (Model State Emergency Health Powers Act, National Emergency Act, National Security Presidential Directive/NSPD 51, Homeland Security Presidential Directive/HSPD-20, and the International Partnership on Avian and Pandemic Influenza).
Osoby i instytucje, które występują w pozwie Jane Burgermeister, już od 2008 roku wprowadziły lub też przyspeiszyły wprowadzenie praw i przepisów, które umożliwią pozbawienie obywatelstwa USA, zabezpieczajacego konstytucyjnie możliwość odmowy szczepienia. Odmowa szczepienia przeciwko groźnemu wirusowi może być też uznana za przestępstwo, za które mogą być wymierzone ciężkie kary więzienia czy też obozy kwarantanny prowadzone przez agencję rządową FEMA, przy czym obywatele i ich rodziny nie będą nawet mogli żądać odszkodowania za ubytek zdrowia czy śmierć. Jest to oczywiście w sprzeczności z obowiązującym prawem oraz Konstytucją USA i Kartą Praw Stanów Zjednoczonych (Bill of Rights). Przygotowując takie przepisy oskarżeni przygotowali podstawy do egzekucji ludobójstwa.
Używając “świńskiej grypy” jako pretekst, poprzez przymusowe szczepienia oskarżeni zaplanowali zbrodnię masową ludności USA na wielką skalę. Przygotowali szeroką sieć obozów koncentracyjnych dozorowanych przez agencję FEMA z gotowymi grobami masowego pochówku. Przygotowane jest też przejęcie władzy w USA przez międzynarodowy syndykat kryminalny, który wykorzystuje ONZ i WHO w swojej zorganizowanej działalności przestępczej, która jest pogwałceniem prawa i stanowi zdradę państwową.
W następnej kolejności dziennikarka oskarża kompleks kompanii farmaceutycznych, który składa się z firm Baxter, Novartis i Sanofi Aventis, które za granicą opracowują m.in.  program produkcji broni biologicznej, a działalność ta jest finansowana przez w.w. syndykat kryminalny. Celem jest ludobójstwo, które ma zmniejszyć populację globu o 5 miliardów w ciągu najbliższych 10 lat. W planie jest też działalność terrorystyczna, której celem jest zmuszenie ludności do rezygnacji z ich praw oraz internowanie w obozach kwarantacyjnych dozorowanych przez FEMA. Posiadłości i majątek zabitych ludzi zostaną przejęte przez ten syndykat.
Poprzez eliminację populacji Płn. Ameryki międzynarodowa “elita” będzie miała dostęp do surowców naturalnych takich jak woda i pola naftowe. Poprzez przyłączenie USA w skład tzw. Unii Północnoamerykańskiej (North American Union) nastąpi unicestwienie tego kraju i jego konstytucji – w ten sposób syndykat będzie miał totalną kontrole nad Ameryką Północną.
Kompletne dossier jest 69 stronicowym dokumentem zawierającym dowody, które dziennikarka zamieściła na poparcie swoich oskarżeń. Oto niektóre z nich:
Dowody na to, że szczepionki są de facto bronią biologiczną – zgodnie z ich klasyfikacją przez agencje rządowe.
Dowody naukowe, że wirus “świńskiej grypy” został stworzony sztucznie na podstawie oryginalnego wirusa grypy z 1918 roku. Poparte są publikacjami specjalistów w tym raportem Dr Jeffrey’a Taubenbergera w “Science Magazine”.
Sekwencja genomu wirusa “świńskiej grypy”
Dowód na celowe skażenie “świńską grypą” w Meksyku.
Dowód na udział prezydenta USA Obamy w rozprzestrzenieniu się “świńskiej grypy” podczas jego wizyty w Meksyku, podczas której zmarło kilku oficjeli. Jednym z wniosków jest to, że prezydent nie został przebadany gdyż wcześniej był zaszczepiony odpowiednią szczepionką.
Dowody na to, że firma Baxter wspólnie z WHO wyprodukowały i rozprzestrzeniły wirusa w Austrii. Zacytowana jest wypowiedź przedstawiciela Baxtera, w której przyznał on, że przypadkowo dostarczony do Czech wirus H5N1 był wysłany z centrali WHO. Jest to obecnie przedmiotem osobnego dochodzenia w Austrii.
Dowód na to, że Baxter jest jednym z elementów tajnego programu produkcji broni biologicznej.
Dowód na to, że Baxter rozmyślnie toksycznie zanieczyścił szczepionkę.
Dowód na to, że firma Novartis używa szczepionek jako broni biologicznej.
Dowód na udział WHO w programie produkcji broni biologicznej.
Dowód na manipulację danymi przez WHO w celu podniesienia poziomu zagrożenia pandemią do 6. To z kolei ma doprowadzić do przejęcia kontroli nad Stanami Zjednoczonymi.
Dowód na to, że FDA (Food and Drug Administration) bierze udział w ukrywaniu programu produkcji broni biologicznej.
Dowód na udział kanadyjskiego Państwowego Laboratorium Mikrobiologicznego w programie produkcji broni biologicznej.
Dowód na udział naukowców z brytyjskiego NIBSC i CDC w opracowaniu wirusa “świńskiej grypy”.
Dowód na to, że epidemię “Hiszpanki” w roku 1918 spowodowało de facto powszechne użycie aspiryny, które to poprzez obniżenie temperatury pozwoliło na rozwój wirusa, który został dostarczony do organizmów ofiar właśnie poprzez szczepienia. Podobnie jak aspiryna działają obecnie Tamiflu i Relenza, przez co można się również spodziewać zwiększonej zachorowalności.
Dowody na manipulację prawem i przepisami, które zezwalają na bezkarne ludobójstwo.
Dowody na istnienie miedzynarodowego syndyatu kryminalnego, w tym tzw. “Illuminati” i “Bilderberg”.
Dowody na udział Illuminati i Bilderberd w produkcji i dystrybucji wirusa “świńskiej grypy”.
Dowód na to, że sprawa “uzbrojonego wirusa grypy” była omawiana podczas zebrania Bilderbergu w Atenach 14-17 maja 2009 roku, jako część planu ludobójstwa. Według jednego z uczestników, Kevina Trudeau ( zob. >artykuł ), uczestnicy Bilderbergu są genetycznie “lepsi” od reszty ludzkości.
Udział mediów, które trzymaja Amerykanów w całkowitej niewiedzy.
Jane Burgermeister ma podwójne obywatelstwo – austriackie i irlandzkie. Pisze dla Nature, the British Medical Journal i American Prospect.Do momentu wypowiedzenia była korespondentką Renewable Energy World. Tematami jej artykułów są zmiany klimatyczne, biotechnologia i ekologia.Komentarze (4)

Globalna pandemia grypy – z góry zaplanowana? - Warto się nad tym zastanowić

Napisane przez zafrasowany, 9 November 2009
Pieniądz i władza stały się współczesnymi bóstwami upadającego świata. Gdzie nie spojrzeć wszędzie ta choroba ogarnęła instytucje świeckie i kościelne. Nie ważne, że po drodze do celu mogą zniknąć ludzie, cel będzie osiągnięty i słynna dewiza dziel i rządź będzie zrealizowana.

List otwarty

Napisane przez czytelnik, 11 November 2009
List otwarty do .................... Szanowny ........... Dostrzegając potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia swojego i rodziny oraz obywateli Rzeczypospolitej Polskiej i populacji krajów świata, zwracam się z prośbą o przeczytanie tego listu i przyjrzenie się bliżej tej sprawie. Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka śledcza, złożyła w czerwcu bieżącego roku na ręce przedstawiciela Federalnego Biura Śledczego (FBI) przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki w Wiedniu oraz w sądzie austriackim oskarżenia kryminalne dotyczące przedstawicieli Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz wielu innych wysokich rangą urzędników państwowych i korporacyjnych w sprawie bioterroryzmu i usiłowania popełnienia ludobójstwa. Przygotowała ona również dokument w sprawie zakazu sądowego szczepień przymusowych, który został złożony w sądach w Stanach Zjednoczonych. Wymienione działania pani Burgermeister nastąpiły po uprzednim (w kwietniu bieżącego roku) złożeniu przez nią oskarżeń przeciwko firmom farmaceutycznym: Baxter AG oraz Avir Green Hills Biotechnology z Austrii dotyczących wytwarzania zanieczyszczonej szczepionki przeciw ptasiej grypie. Oskarżenia te zawierają stwierdzenie, że działania wymienionych firm były celowe i w rezultacie miały doprowadzić do pandemii i czerpania z niej korzyści (sprzedaż lekarstw i szczepionek). Podsumowanie twierdzeń i zarzutów złożonych na ręce przedstawiciela Federalnego Biura Śledczego (FBI) przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki w Wiedniu 10 czerwca 2009: W swoich oskarżeniach pani Burgermeister prezentuje dowody aktów bioterroryzmu, które są pogwałceniem prawa Stanów Zjednoczonych, przez grupę działającą na terenie Stanów Zjednoczonych pod kierownictwem międzynarodowych bankierów, którzy kontrolują Rezerwę Federalną, jak również Światową Organizację Zdrowia, Organizację Narodów Zjednoczonych i międzynarodową organizację wojskową Pakt Północnoatlantycki (NATO). Bioterroryzm ma na celu przeprowadzanie masowej eksterminacji populacji świata poprzez wywołanie pandemii z wykorzystaniem zmanipulowanego genetycznie wirusa grypy. Członkowie tej grupay zajmują wysokie urzędy państwowe w Stanach Zjednoczonych. Przedstawione dowody, wskazują w szczególności na to, że oskarżeni: Barack Obama (prezydent USA), David Nabarro (Koordynator Grupy d/s Grypy przy Organizacji Narodów Zjednoczonych), Margaret Chan (Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia), Kathleen Sibelius (Sekretarz Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA), Janet Napolitano (Sekretarz Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA), David de Rotschild (bankier), David Rockefeller (bankier), George Soros (bankier), Werner Faymann (Kanclerz Austrii), i Alois Stoger (austriacki minister zdrowia) i inni, są członkami międzynarodowego syndykatu przestępczego, który opracował, wyprodukował i zgromadził ogromne zapasy broni 1 biologicznej z zamiarem użycia, w celu zredukowania populacji świata oraz w celu osiągnięcia korzyści finansowych i politycznych. W oskarżeniach zawarte jest również stwierdzenie, że oskarżeni potajemnie współpracowali między sobą oraz z innymi osobami, w celu opracowania, sfinansowania i uczestniczenia w ostatniej fazie wprowadzenia w życie tajnego międzynarodowego programu z użyciem broni biologicznej, w który zaangażowane są m.in. firmy farmaceutyczne Baxter i Novartis. Oskarżeni dokonali tego poprzez stworzenie w laboratoriach, a następnie uwolnienie niezwykle groźnych środków biologicznych, przede wszystkim wirusa ptasiej grypy i wirusa świńskiej grypy w celu uzyskania pretekstu do rozpoczęcia programu szczepień przymusowych, który umożliwiłby powszechną dystrybucję i zarządzanie toksycznym środkiem biologicznym w celu wywołania śmierci i trwałego kalectwa u znacznej części populacji świata. Działanie to jest bezpośrednim naruszeniem przepisów dotyczących broni biologicznej, zawartych w odpowiednich ustawach większości państw świata. Oskarżenia Burgermeister obejmują dowody na to, że Baxter AG (austriackie przedstawicielstwo Baxter International), rozmyślnie rozesłała 72 kilogramy żywego wirusa ptasiej grypy (na zamówienie Światowej Organizacji Zdrowia) na przełomie stycznia i lutego 2009 roku do 16 laboratoriów w czterech krajach Europy (Niemcy, Austria, Czechy i Słowenia). Twierdzi ona, że wymienione dowody w przejrzysty sposób świadczą o tym, że przedsiębiorstwa farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe są aktywnie zaangażowane w tworzenie, doskonalenie, produkcję i dystrybucję środków biologicznych sklasyfikowanych jako najbardziej śmiercionośna broń biologiczna na ziemii, w celu wywołania pandemii i masowych zgonów. Proszę o zapoznanie się z treścią następujących: 1. Dokumenty sprawy (oskarżenia kryminalne, dokumentacja dowodowa) http://tinyurl.com/sztuczna-pandemia-dokumenty http://www.swinskasprawa.pl/ 2. Artykuł “Gazety Pomorskiej”, dotyczący śmierci 21 bezdomnych po zaszczepieniu przeciwko wirusowi ptasiej grypy H5N1, w Grudziądzu w 2008 roku (szczepionki dostarczyła firma Novartis): http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080702/REGION/564728371 3. Artykuł brytyjskiego dziennika “Telegraph” dotyczący wydarzeń w Grudziądzu z p.2: http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/2235676/Homeless-people-die-after-bird-fluvaccine- trial-in-Poland.html 4. Inne artykuły związane z oskarżeniami: http://www.naturalnews.com/026503_pandemic_swine_flu_bioterrorism.html http://www.naturalnews.com/026571_Baxter_New_Zealand_health.html http://solari.com/blog/?p=3532 5. Blog Jane Burgermeister: http://birdflu666.wordpress.com/ 2 Czy biorąc pod uwagę powyższe, przyjmie Pan/Pani niesprawdzoną szczepionkę wyprodukowaną przez firmy farmaceutyczne, będące przedmiotem dochodzenia kryminalnego pod zarzutem dystrybucji skażonych szczepionek? Pozew Jane Burgermeister dostarcza KRYMINALNE OSKARŻENIA WRAZ Z DOWODAMI a w kontekście bieżących działań Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i rządów większości krajów, które są w końcowych fazach wdrożenia planu przymusowych szczepień na świecie, sprawa staje się sprawą niezwykle pilną i dotyczącą Nas wszystkich, dlatego niniejszym zwracam się z prośbą o podjęcie stosownych działań w celu nagłośnienia oraz wyjaśnienia tej sprawy. Z wyrazami szacunku, ......................................... 3

List do Rzecznika Praw Obywatelskich

Napisane przez obronca, 16 November 2009
Witamy, przesyłamy Państwu znaleziony w sieci naszym zdaniem, trafny list do RPO: List do Rzecznika Praw Obywatelskich Witam, ośmielę się przypomnieć Panu, że jest pan Rzecznikiem PRAW OBYWATELSKICH i że nakłada to na Pana ściśle określone OBOWIĄZKI względem OBYWATELI. My, Obywatele, mamy prawo oczekiwać, że będzie pan nas bronił w razie zagrożenia naszego zdrowia i bezpieczeństwa. Mamy prawo oczekiwać również, że w razie gdyby podjęto próbę przymuszenia lub tylko nakłaniania nas do działań niezgodnych z Konstytucją lub odebrania nam prawa do nietykalności cielesnej wystąpi Pan w naszej obronie i w obronie Konstytucji. Szczepienie ludzi niewystarczająco przetestowanymi szczepionkami, za które producent nie chce wziąć odpowiedzialności prawnej i finansowej nie jest działaniem na korzyść obywateli, wręcz przeciwnie, stanowi poważne naruszenie naszych praw i naszego bezpieczeństwa. Nie jesteśmy królikami doświadczalnymi! Nie zgadzamy się, by na nas (w tym na kobietach w ciąży i niemowlętach) przeprowadzano testy medyczne! Szczepienie może narazić miliony Obywateli na poważne komplikacje zdrowotne, kalectwo (paraliż spowodowany przez zespół Guilllan-Barre, powszechnie występujący po poprzedniej kampanii masowych szczepień przeciwko świńskiej grypie w 1976 roku w USA i pojawiający się również obecnie), a nawet śmierć. Gdyby szczepionki były bezpieczne producent wziąłby za nie pełną odpowiedzialność i podpisał umowy pozwalające na ich sprzedaż w aptekach. Skoro tego zrobić nie chce, musi mieć swoje ukryte powody i nietrudno się domyślać, że chodzi o pieniądze zaoszczędzone na odszkodowaniach. Pana obowiązkiem jest stać na straży dobra Obywateli, bo jest Pan Rzecznikiem Praw Obywatelskich, dlaczego więc zachowuje się pan jak RZECZNIK INTERESÓW KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH? Od dawna krążą plotki, że z powodu rzekomej pandemii mogą zostać zawieszone prawa obywatelskie, a nawet Konstytucje poszczególnych krajów, co umożliwi wprowadzenie stanu wyjątkowego i szczepienie ludzi pod przymusem, z pogwałceniem ich wolnej woli i nietykalności cielesnej. Czulibyśmy się bezpieczniej ze świadomością, że mamy w Polsce Rzecznika Praw Obywatelskich z prawdziwego zdarzenia, gotowego bronić naszej nietykalności, prawa do samostanowienia oraz zapisów Konstytucji RP. Przykro nam bardzo, a nawet jesteśmy poważnie zaniepokojeni pana wypowiedziami, sugerującymi, że interesy koncernów farmaceutycznych są dla pana ważniejsze, niż zdrowie i życie obywateli, którym miał Pan służyć. I proszę nie używać argumentu siły, lecz raczej siły argumentu. Pańskie stwierdzenie: Szczepienia przeciwko grypie A/HIN1 w Belgii, Grecji, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech, Francji, Włoszech, Kanadzie, USA za wyjątkiem Polski mnie nie przekonuje. W wersji bardziej eleganckiej zacytuję doktora Goebbelsa, który powiedział Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą, a w mniej eleganckiej mowa jest o milionach much, które jedząc to, co jedzą, a z racji liczebności mylić się przecież nie mogą. Z poważaniem Maria Sobolewska http://astromaria.wordpress.com/

Akcja ROZSĄDNIE ZE SZCZEPIENIAMI

Napisane przez szczepionki, 24 November 2009
Akcja ROZSĄDNIE ZE SZCZEPIENIAMI jest kierowana zarówno do polityków, naukowców, mediów jak i ogółu społeczeństwa. Zainicjowaliśmy tą akcje w celu poszerzenia świadomości i szukania najlepszych dróg do zachowania naszego zdrowia i życia. Szczepionki odegrały bardzo ważną role w XIX i XX wieku, jednak XIX przyniósł kolejne odkrycia, kolejne fakty i napawają one coraz większym sceptycyzmem co do masowych szczepień. Nasza akcja ma na celu wykazanie tych wątpliwości i zachęcenia do publicznej debaty na ten temat. Łącznie wysłaliśmy 1200 kopert z materiałami dotyczącymi szczepień i powiązanych z nimi wątpliwościami do polityków, mediów, instytucji. Więcej szczegółów nt akcji tutaj: http://fnbg.org/start.htm w zakładce ROZSĄDNIE ZE SZCZEPIENIAMI Zawiadamiamy, że w chwili obecnej materiały otrzymują JUŻ TYLKO przedstawiciele: - mediów - branży medycznej i ochrony zdrowia (lekarze, naukowcy medycyny, inspektorzy sanitarni). Wysyłka materiałów trwa do wyczerpania zapasów i według kolejności zgłoszeń. Prosimy o wypełnienie formularza najpóźniej do 30.11.2009. Jeżeli jest Pani/Pan z wyżej wymienionych grup, to w celu otrzymania materiałów dotyczących akcji ROZSĄDNIE ZE SZCZEPIENIAMI prosimy wypełnić wszystkie rubryki formularza znajdującego się tutaj: http://fnbg.org/szczepionki_formularz.htm Wkrótce również udostępnimy PEŁNY wywiad z Prof. Majewską ON-LINE, którego fragmenty można obejrzeć tutaj: Cz1 http://www.youtube.com/watch?v=sB8QbiCmCwI Cz2 http://www.youtube.com/watch?v=dfVdrtX6R1k Dziękujemy i pozdrawiamy kampania natura bez granic http://www.fnbg.org e-mail: kontakt@fnbg.org
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY