Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 29, 2024, 15:53:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Witamina B17 (laetrile) - lekarstwo na raka - Dzięki ... ale...  (Przeczytany 20431 razy)
EwaMaria
Gość


Email
« : Styczeń 10, 2011, 21:13:58 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wielkie dzięki za świetny materiał o przyczynach,leczeniu raka i polityce, ale...
czytanie utrudniają poważne błędy ortograficzne (z serii:"ujżałam","spojżenie"
itp). Odbierają one, genialnemu skądinąd, materiałowi powagę i rangę dokumentu.
Z całego serca PROSZĘ: POPRAWCIE BŁĘDY! Uśmiech
Pozdrawiam cieplutko.
Strona jest znakomita!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Asklepios
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Styczeń 11, 2011, 00:57:25 »
Odpowiedz cytującCytuj

Droga Pani Ewo, problem z ortografią faktycznie ma miejsce, ale proszę zauważyć, że komentarze piszą osoby, które mieszkają od lat za granicą i często z językiem polskim długie lata nie mają  do czynienia. Niejednokrotnie  są to lekarze, farmaceuci, osoby mające dużą wiedzę, choć faktycznie estetykę ich tekstów psują czasami błędy. Poprawianie ich byłoby ingerencją w tekst i zarazem poważnym nietaktem administratora.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
matahari
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 28, 2011, 19:23:39 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wspaniały materiał,w prosty,przystępny sposób dla każdego wyjaśniający współczesny SKANDAL z ukrywaniem wynalezionego już dawno lekarstwa na raka.Umierają tysiące ludzi,o niczym nie wiedząc.Sama jestem chora na raka,ale wbrew zaleceniom lekarzy nie poddałam się chemioterapii i leczę się sama,probiotykami i wiem,że BĘDĘ ŻYĆ!.
Czekam na dalsze tłumaczenie materiału (cz.III)
I dziękuję!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Monika
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 22, 2011, 00:05:57 »
Odpowiedz cytującCytuj

B17 podobnie jak inne suplementy są zagrożone- niestety nasza wiedza o tym jest szczątkowa dzięki mediom, ktore nie informują przeciętnego Polaka na temat konsekwencji codex agglimentarius - a jeszcze dolewają oliwy do przysłowiowego ognia twierdząc że suplementy są niezdrowe i co rusz udawadniając szaremu Janu kowalskiemu iż mają racje- Terapia witaminą B17 nie ogranicza się tylko do stosowania witaminy B17 zwanej amigdaliną, nie jest to niestety takie proste. Nic nie zadziała jeśli nie zmienimy naszych nawyków żywieniowych i dotychczasowego złego stylu życia - tak więc oczywiście warto skorzystać z witaminy B17 ale jednocześnie trzeba poczynić zmiany w swoim dotychczasowym bytowaniu- bo B17 to nie jest magiczna tabletka, owszem działa ale nie odrazu i nie odrazu przynosi oczekiwane efekty- pamiętajmy że rak to choroba złożona i przewlekła - dla zaintersowanych tematem polecam naprawdę fantastyczna stronę gdzie można poczytać nie tylko o witaminie B17, ale diecie , świadectwa różnych ludzi etc www.amigdalina.com.pl
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Polonus
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 26, 2011, 15:11:57 »
Odpowiedz cytującCytuj

Pani Ewo, życzę Pani, aby władała Pani choć w połowie tak dobrze j.angielskim, jak autor artykułu włada j. polskim.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
higienistka
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Luty 22, 2012, 01:54:42 »
Odpowiedz cytującCytuj

www.b17-sklep.pl
Mogę Wam polecić ten sklep oraz ogólnie Amigdalinę z Meksyku ! Dzięki niej wyleczyłam mojego ojca z raka !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
LEKARSTWO NA RAKA
Gość


Email
« Odpowiedz #6 : Marzec 14, 2012, 00:48:28 »
Odpowiedz cytującCytuj

JEST LEKARSTWO NA RAKA WYSTARCZY PRZECZYTAĆ
http://pordubitz.org/medycyna/index.php
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Christto
Gość


Email
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 17, 2013, 09:46:56 »
Odpowiedz cytującCytuj

Droga pani coprawda nazywajac "droga" wcale nie mam na mysli tego slowa... a wrecz przeciwnie....hmm. No coz emigracja uczy nas wielu jezykow a jeszcze wiecej wiedzy i szacunku do niej. Kiedy w 90% naszego zycia jestesmy oklamywani i odciagani od prawdy aby ktos zrobil profit nalezy cenic i pielegnowac prawde nie zaleznie jakimi "POPRAWNYMI" slowami zostala ona przekazany. Biorac to pod uwage i osobiscie doswiadczajc POLSKA IGNORANCJE dla wiedzy i Logiki nie jest mi trudno rozpoznac zasciankowosc i ograniczenie pani popsutego rozumowania pomijania Content i Value. Jesli sie ktos dzieli wiedza czy tez chlebem to nalezy mu byc wdziecznym a nie nawiedzonym stylistom. Glebokie wyrazy wspolczucia dla calej pani rodziny z KANADY i z blendami bez retuszu fasu i atlasu. TOO BAD so SAD !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Cyto Pharma
Gość


Email
« Odpowiedz #8 : Maj 15, 2014, 13:29:02 »
Odpowiedz cytującCytuj

Pomagamy w sprowadzaniu wszelkich potrzebnych suplementów stosowanych w Terpapii Metabolicznej witaminą B17.
Produkty ORYGINALNE bezpośrednio z Labolatorium Cyto Pharma de Mexio:

http://amigdalina-b17.otwarte24.pl/


Zgłoś do moderatora   Zapisane
Wioletta babisz
Gość


Email
« Odpowiedz #9 : Grudzień 31, 2014, 08:02:08 »
Odpowiedz cytującCytuj

Amigdalina-b17.otwarte24.pl to oszuści. Wysyłają polskie preparaty za ceny wyższe od oryginalnych. Założyłam im sprawę w sądzie, jak się okazało,  ich adres podany na stronie internetowej jest fałszywy a nip i regon...około 30 firm krzak się nimi posługuje. Uważajcie. Są wygadani. Zarówno ten Shrek jak i jego o połowę młodsza bizneswoman
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!