Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 26, 2024, 01:40:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Nieżywi lekarze nie kłamią  (Przeczytany 15807 razy)
Markra
Gość


Email
« : Sierpień 17, 2010, 19:07:41 »
Odpowiedz cytującCytuj

to że nalezy unikac lekarzy to wiemy od dawna, ale jak nie wiemy jak sobie pomoc to tam szukamy pomocy! Spoleczenstwo jest oszukiwane wciaz, na roznych poziomach, wciaz wmawia sie ludziom, ze musza jesc mieso i mleko krowie, ze musza gotowac jedzenie itdp. gotowanie wprowadzono, bo ludzie bez zebow nie mieli jak jesc...gotowany pokarm sie łyka a nie zuje.
mamy Codex Alimentarus, wycofano juz witaminy i zioła, wpowadzono za naszymi plecami zywnosc GMO...
legalne sa leki chemiczne, nielegalne ziolowe...
taki mamy swiat, władza potrzebuje niewolnikow-owiec do pracy jak najtanszym kosztem a nie myslacych, dlugozyjacych i zdrowych ludzi wolnych.

Tylko przebudzenie ludzi moze ich uratowac przed dalszym koszmarem...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
lochin
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 10, 2010, 18:00:26 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ziołowe leki nielegalne przecież są dostępne w każdej aptece, bez recepty , kwestionowana jest tylko ich skuteczność(co popieram , sprawdziłem na własnej skórze) Czy ktoś narzuca , aby jedzenie było gotowane ( przeciez to kwestia gustu) ,  o tym , że dorośli nie powinni pic mleka trąbi się wszędzie .Nie rozumiem skąd te przemyślenia .







--
Alejka
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mellisa
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 24, 2012, 06:38:53 »
Odpowiedz cytującCytuj

Dziekuje - Zaczerwienilam sie jak widac po prawej stonrie:) Tez juz stalam na przeciw tej Pani, a dokladnie rzecz biorac codziennie, stojac przed lustrem;)Nie wiem, czy po niemiecku jest lepsza wersja. W kazdym badz razie mi sie ta niemiecka bardziej surowa wydaje, jakby duch protestantyzmu weje przez ten wierszyk. Apropos doktor: Pisarz tez byl doktorem, i pisal i rysowal 'Struwwelpeter' dla swojego dziecka (jesli to nie jest 'stichwort'..)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
NATALIA
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 20, 2013, 22:20:01 »
Odpowiedz cytującCytuj

gadaniem nic nie zrobimy poprostu zacznijmy stosowac suplementy mnie bolało kolano niemogłam chozic po schodach zaczełam pic wapno na alergie ale widze ze i kolano mnie też już nie boli.jutro wybieram sie do apteki i zaczynam dbac o moje zdowie odezwe sie jeszcze aby powiadomic was jak działaja suplementy!!!  do usłyszenia
Zgłoś do moderatora   Zapisane
kermadec
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Maj 21, 2014, 15:24:55 »
Odpowiedz cytującCytuj

Lekarz nazywa się Joel Wallach, nie Wolles.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Znafca
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Maj 18, 2015, 16:25:38 »
Odpowiedz cytującCytuj

Zwłaszcza z długością życia.Nie słyszałem nawet aby ktoś dożył 124 lat.A ten wyjeżdża to z 140.
"iech cię nie zwiedzie napis na opakowaniu, czy zapewnienie sprzedawcy, że produkt jest w 100% naturalny, bo w USA, Kanadzie i wielu innych państwach prawo nie zabrania umieszczania takich napisów, jeśli tylko jeden składnik jest naturalny."
To nie ma różnicy oczywiście jeżeli składnik jest identyczny z naturalnym.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!