Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 20, 2024, 18:51:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Jak wyleczyłem się głodem i dietą  (Przeczytany 13565 razy)
Markra
Gość


Email
« : Sierpień 17, 2010, 18:05:26 »
Odpowiedz cytującCytuj

głodówką na pewno nie zlikwiduje sie choroby wscieklych krow (BSE), tak samo jak nowotworu nie oczysci sie!
to sa bzdury juz, glodowka moze byc profilaktyczna do tych chorob, ale ich nie leczy!
priony z BSE mozna sprobowac jedynie poprzez medytacje wyleczyc, ale najlepiej to unikac produktow zwierzecych, takze dodatkow jak zelatyna, itd, buty skorzane, paski itp.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Kamila, Poznań
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 10, 2011, 22:26:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

PODJADANIE  W  NOCY  LUB  PODCZAS  DNIA  TO  ZAWSZE  JEST  Z  GŁODU,  KTÓRY  ODCZUWAMY  WTEDY:
Gdy poziom cukru we krwi spada. Podwyższamy go zawsze; dużą oczywiście proporcjonalną ilością tzw. NISKICH węglowodanów, tj. do 26% wzrostu; czyli naszym ludzkim paliwem, a więc GLUKOZĄ naturalną. Głód u człowieka to czerwona lampka w samochodzie pokazująca, że paliwo się kończy. Zatankuj i Ty. Musisz podnosić sobie poziom cukru szybko, w kategoriach dozwolonych i utrzymać długo, wtedy nie czujesz głodu.

ŁAKNIENIE,  STAN  PUSTKI  W  ŻOŁĄDKU,  TZW.  SSANIE:    
Odczuwamy także wówczas, gdy do pustego żołądka (np. 2 godziny przed obiadem) wydziela się sok trawienny (kwas solny). Neutralizujemy go skutecznie zasadotwórczym sokiem z cytryny (np. dodając do herbaty). Eliminujemy zatem, również i to źródło odczuwania GŁODU.

TAK  UŁOŻYŁA  TO  PRZYRODA  PLANETY  O  NAZWIE  ZIEMIA.  JEŚLI  KTOŚ  MÓWI  INACZEJ:
Nawet ten z tytułami to zwyczajnie powinien sobie wykonać najprostsze badania, a wtedy dostrzeże, iż przyroda naszej planety jest jedna i finalnie tworzy logiczną perfekcję. Ułożone są zatem przez PRZYRODĘ wszelkie zależności pierwiastkowe, czyli żywieniowe również. Problem jedynie jest z identyfikacją ewolucyjnych dokonań naszej przyrody, bo to można zrealizować jedynie poprzez wykonanie setek elementarnych badań laboratoryjnych. Ten kto je wykona dopiero może mówić: REALNĄ prawdę.  *

POCZYTAJ,  ZAPOZNAJ  SIĘ  TO  WYSTARCZA:
Jednak koniecznie pamiętaj o CHLEBie typu KR-IRL, ponieważ to on głównie utrzymuje poziom cukru w stabilnej strefie, czyli nie odczuwasz głodu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Elżbieta
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Marzec 03, 2016, 21:01:21 »
Odpowiedz cytującCytuj

moje pierwsze doświadczenie z głodówką 1988r.7 dni piłam herbatę z róży i trochę miodu.Nie byłam chora tylko z ciekawości podjęłam tę próbę- zawsze można zdrowie poprawić.Najdotkliwsze było odczucie zimna i ciągle myśli krązyły wokół jedzenia i uczucie nudy i czas wlókł się jak nigdy.Pierwszy posiłek to buła kromka chleba i szklanka mleka.Uczucie jakiego po tym doznałam to niezapomniana lekkość jakby na skrzydłach a psychicznie również super.Niebo miało niebywale piękny kolor!Najciekawszym wydarzeniem było UWOLNIENIE SIĘ OD PAPIEROSÓW.Rzuciłam palenie po raz kolejny 3 m-ce wcześniej ale był to koszmar głodu.5 dnia śniło misię że ktoś mnie częstuje i chwytam łapczywie a papieros ma zapach zgnilizny. Obudziłam się wolna od nałogu.Potem były kolejne głodówki. teaz nie wiem ale nie udają sie może powodem są spore stresy i inne trudne przeszkody. Mam 64 lata i jeszcze spróbuję ponowić dawne sukcesy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!