Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 28, 2024, 23:07:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Byłam po tamtej stronie! - Zobaczyc wlasna smierc za zycia  (Przeczytany 22056 razy)
Agnieszka
Gość


Email
« : Czerwiec 19, 2010, 20:02:56 »
Odpowiedz cytującCytuj

Pani Alicjo przezylam cos czego dlugo nie moglam zrozumiec,do tej pory czasami zastanawiam sie jak to mozliwe.Przez rok myslalam ze zwariowalam,ze to co sie ze mna dzieje to naprawde wymysl mojej chorej wyobrazni.Dzisiej wiem ze to prawda ze to sie dzieje.Juz sie przyzwyczailam ,potrafie z tym zyc ,powiem nawet wiecej ze tym ,z ktorym nawiazuje kontakt Zdolalam sie zaprzyjaznic.Na poczatku bylam przerazona. Rozmawialam z ksiezmi,z siostra zakonna,z psychologiem,bo naprawde myslalam ze zbzikowalam . Dzisiej wiem ze to jest mozliwe
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Julita
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 07, 2011, 18:07:29 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ja bym tam została, gdybym tylko miała taki wybór!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Adam.S
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Marzec 07, 2013, 21:24:15 »
Odpowiedz cytującCytuj

Miałem nieco inny przypadek, umarłem i stanąłem na Sądzie Bożym po śmierci.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Bożena
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 11, 2013, 20:34:38 »
Odpowiedz cytującCytuj

Również w  wieku 26 lat dane mi było wyjść z ciała, ale była to podróż krótka( podczas zabiegu)i nie od razu zrozumiałam, czego tak naprawdę doświadczyłam. Po latach, kiedy przeczytałam o takich przypadkach zrozumiałam moja podróż. Żałuję że nie przeżyłam więcej, ale widziałam siebie w górze i siebie  z góry podczas zabiegu. To dziwne, ale nie czułam więzi z fizycznym ciałem i było mi obojętne. Podczas wybudzania nie chciałam  wrócić do rzeczywistości bo..."bo ja jestem UFO" Mieli długo ubaw, ale było to dla mnie zupełnie naturalne i nie wiem skąd takie stwierdzenie. Co ja wiedziałam o UFO wówczas?
Stwierdzam jednak, że wychodzenie z ciała jest faktem. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
alicja
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Sierpień 21, 2014, 03:55:02 »
Odpowiedz cytującCytuj

z niezwykłym zaciekawieniem przeczytałam całość. Chciałabym móc sie jakos skontaktować z panią Alicją, aby dowiedzieć się wiecej.. Ciężko mi w to wszystko uwierzyć..
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Alex Rover
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 12, 2014, 18:44:56 »
Odpowiedz cytującCytuj

Przeczytałam całość bo bardo mnie interesowały od jakiegoś czasu takie zjawiska lub przeżycia. Jestem w szoku i bardzo chciałabym sie dowiedzieć czy to wszystko byli prawdą i skontaktoaać sie z Panią. Pewnie ma pani codziennie tysiące takich listów ale dla każdego kto to pisze ma bardzo duże znaczenie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Peter
Gość


Email
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 12, 2014, 23:22:00 »
Odpowiedz cytującCytuj

Alex Rover, ciekawość Pańska,  zobaczenia  życia po tamtej stronie jest możliwa do zrealizowania. Osobiście miałem okazję spełnić takie życzenie podczas sesji z ayahuascą w czasie szamańskiej ceremonii w Holandii. Na własne życzenie po wyrażeniu intencji i modlitwie do Ducha Opiekuńczego doświadczyłem przejścia mojej duszy w inny wymiar. Czekali tam na mnie  moi Mistrzowie z Rady Mędrców . Doszło do telepatycznej rozmowy w przeglądzie niejako filmowym każdego mojego czynu, słowa, uczynku lub zaniedbania. Czułem również uczucia wszystkich, którzy z mego powodu cierpieli lub doznawali radości. Wiedziałem, że dużo jeszcze przede mną do zrobienia, choć byłem przeświadczony na ziemi, że żyję bardzo uczciwie. Bardzo ważna jest nasza świadomość, nasz rozwój, nasze poznanie siebie i otaczającej nas rzeczywistości, Wiedza zdobywana tu na ziemi bardzo się tam również liczy, by mieć chociaż pojęcie o tym co z nami się dzieje. Ja np. tam dopiero zrozumiałem co to jest hologram i fraktalne podróże mojego genotypu (mojej kroniki Akaszy) Nie jest to dobre określenie, ale tak mało jest jeszcze słów i pojęć by to wypowiedzieć i zrozumieć. To co religie mówią jest prawdą, choć tylko przybliżoną prawda. Nie ma takich słów, by to powiedzieć a głębokość przeżyć tak silna, że jej interpretacja zależy tylko od naszej świadomości.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Marzena
Gość


Email
« Odpowiedz #7 : Listopad 10, 2014, 02:48:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

Doświadczyłam niezwykłego przeżycia...moja ukochana ciocia miała operację aorty w Krakowie.. ja w tym czasie przebywałam w Londynie.Byłam z nią bardzo związana, przeżywałam bardzo intensywnie każdą niepokojacą wiadomośc po  operacji cioci, stan był niestabilny, modliłam sie goraco
 podczas intensywnej modlitwy  zapadłam w jakby w sen..a może letarg..., choc wszystko dookoła wydawało mi się bardzo realne

Nagle znalazłam się na sali intensywnej terapii,gdzies na suficie  !,  patrzyłam na ciocie z góry, Jej ciało podlączone do aparatury,rurki w ustach, pracowało  szcztuczne płuco
zapytałam ciocie jak sie czuje...ale nie pytałam jej używając jezyka tylko przkazałam pytanie telepatycznie  i  taka sama droga otrzymałam odpowiedż, że bola ja nogi  Zdumiała mnie ta odpowiedz ponieważ operacja dotyczyła tętniaka na łuku aorty,,,zaprzeczyłam więc,że to nie  jest  możliwe... ale ciocia powtórzyła, że bardzo bolą ją miejsca po wyjętych żyłach..na nogach!.Nie mogłam tego w ogóle zrozumieć  Kiedy odzyskałam ponownie,,świadomość,, zadzwoniłam do jej męża  i opowiedziałam o moim doświadczeniu,,, Wujek powiedział  tak....miała przy okazji robione  baj pasy i zyły pobierano z nog!

Nic o tym  wcześniej nie wiedziałam... Pamiętam doskonale stan,,pływania pod sufitem i zdumienia, ze mogę rozmawiać  telepatycznie...
Doświadczyłam wielokrotnie...rzeczy które sama nazywam ,,moimi cudami,, bo nie da sie ich wyjasnić racjonalnie..
ostatnie przezycie pochodzi sprzed 2 lat... umarł mąz mojej ukochanej cioci
 

Ja tymczasem byłam na nartach w Alpach...spodziewaliśmy się  jego śmierci

w dniu powrotu  z nart .nakrecilismy budzik na 6 rano.. w pewnej chwili zbudzil mnie ogromny wstrząs, wydawalo mi się, ze moje serce  chce wyskoczyć z mojego ciała  Było to potężne kołatanie , które mnie przeraziło
Trwalo niedługo ale w trakcie jego trwania miałam świadomośc, ze chyba umieram, ogarnął mnie wielki lęk..Po  chwili wszystko ustąpiło,,,zerknęłam na zegarek...była4.15rano..Pomyślałam ..pewnie zmarł wujek...ale  nie otrzymaliśmy żadnej wiadomości i następne  kilka  godzin upłynęlo na podrózy do Londynu... Kiedy juz bylismy w domu, syn poinformował mnie ze dostał wiadomosc o smierci wujka...ale nie chcial  mnie martwic..w casie podrózy...Wujek zmarl o 4.14   w Polce
Zgłoś do moderatora   Zapisane
zszokowana
Gość


Email
« Odpowiedz #8 : Sierpień 22, 2016, 18:49:10 »
Odpowiedz cytującCytuj

w marcu tego roku poddałam się hipnozie, po tym moje życie runęlo. Miałam mnóstwo wizji  i Bóg objawił mi się ... Te dni , gdy ujawnił mi swoją obecność były piękne. Patrzyłam na niebo jak na raj, zachwycałam się każdym oddechem...nie czułam nienawiści, zazdrości, zadnych złych emocji. Mamy teraz sierpień i od jakiegoś czasu czuję,że rządzą mną jakieś byty pozaziemskie i czarna energia... Miałam wizję,że nie będę odczuwać głodu.. Od dawna już nie czuję głodu ,a tyję. Nigdy jeszcze nie przytyłam w miesiąc 6 kg. Cały czas czuję się jakbym była w innym wymiarze. Mój ogromny problem polega na tym,że od dawna czuję sie jakbym była pod wpływem alkoholu, jak bym była w innym wymiarze. Nikt mi nie wierzy. Zawsze byłam osobą inteligentną i logicznie myślącą, nie wiem co się dzieje, nie wiem gdzie szukać pomocy. Wzywam Boga by mnie od tego uwolnił ,ale bezskutecznie. Gdzie mam szukać pomocy?? Nie odczuwam od dawna miłosci, współczucia i tych wszystkich pięknych uczuć. Nie wiem kim jestem . Moje najwcześniejsze wspomnienie z dzieciństwa pochodzi z okresu gdy miałam roczek, bo dokąłdnie to przeanalizowałam. Pamietam mojego dziadka , który umarł gdy miałam dwa latka. Pamietam go gdy jeszcze żył , więc musiałam miec mniej niż dwa lata. W moim domu czasem dzieją sie dziwne rzeczy... wczoraj otworzyły mi się (uchyliły) drzwi do łazienki, czasem cos zaszeleści... i jakieś dziwne odgłosy słyszę. Gdy komuś o tym mówię, każdy sobie to tłumaczy logicznie. I ja tez bym to tłumaczyła niegdyś tak, gdyby nie to,że od marca spotykają mnie szokujace sytuacje. Co się dzieje?? Moje życie przestało miec sens. Zawsze byłam osobą mega wrażliwą, mega uduchowioną, pełną miłosci do świata i ludzi. Nie wiem co sie dzieje. Pochodzę z małej wsi, nie mogę nic powiedzieć najbliższym , bo im pęknie serce, bo pomyślą ,że straciłam rozum. nIE WIEM CO ROBIĆ. Nie wiem z kim skontaktować sie Smutny Nikt mi nie wierzy Smutny NIKT Smutny((
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aleksy
Gość


Email
« Odpowiedz #9 : Sierpień 25, 2016, 00:46:09 »
Odpowiedz cytującCytuj

Trudno ustosunkować się do tego typu zdarzenia. Niewątpliwie zjawisko chyba nie często spotykane dotychczas. Moim bardzo skromnym zdaniem nastąpiło u Ciebie nagłe przebudzenie energii kundalini, która dotychczas uśpiona u nasady kręgosłupa poszła w sugestii post hipnotycznej gwałtownie w górę do wyższych czakr, stąd  te cudowne początkowo wizje. Wyższe czakry jednak nie były dostatecznie rozwinięte i nastapił powrót do dołu, do niższych czakr. Co teraz robić?
Może zwrócić się do osób bardzo wysoko rozwiniętych duchowo, jasnowidzących i poprosić o właściwą pomoc? Może kontakt z Elen Elijah?  Kontakt poprzez Jej stronę internetową epokaserca.pl lub z p. Buczmą przez stronę internetową:

http://www.veni-esencjazycia.com/
Podejrzewam jednak, że te Twoje problemy skumulowały się w postaci depresji lub innej psychozy. A może udać się do psychiatry, by metodami bardziej  bezpośrednimi pomóc sobie?
Serdecznie pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania problemu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
agi
Gość


Email
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 29, 2018, 12:57:10 »
Odpowiedz cytującCytuj

bylam tam I ja:)to bylo po operacji tarczycy, plynelam w jasnym tunelu bardzo jasnym ale na koncu stal chlopiec, maly okolo 2-3 latka I powiedzial do mnie : jeszcze nie teraz.....
I tak wrocilam:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!