Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 19, 2024, 15:49:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: MUDRY? – To naprawdę działa! - Pomaga  (Przeczytany 51713 razy)
Leon
Gość


Email
« Odpowiedz #30 : Listopad 15, 2015, 21:55:55 »
Odpowiedz cytującCytuj

Odpowiedź dla Anonima:
Trudno podać dla każdego schorzenia i każdego człowieka czas stosowania mudry. Na ile masz cierpliwości, czas i obserwując reakcję możesz zwiększyć czas , gdyż mudra na pewno nie ma skutków ubocznych. Długie stosowanie bardziej wyciszy, uspokoi system nerwowy, poprawi działanie stosownego narządu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
LL
Gość


Email
« Odpowiedz #31 : Listopad 20, 2015, 10:38:59 »
Odpowiedz cytującCytuj

Przypadkowo, naprawdę przypadkowo zastosowałem mudrę wiedzy.Leżałem bezsilny w modlitwie na łóżku, dłonie same się "ułożyły". I stał się cud! A cierpię na potworną depresję z nerwicą lękową. Efekt? Myśli się same "ułożyły", uspokoiłem się i zasnąłem. Jestem historykiem, więc od dziś będę zgłębiał nie tylko Ayurwedę, ale i historię Indii, to pasjonujące! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Damian
Gość


Email
« Odpowiedz #32 : Listopad 21, 2015, 17:58:23 »
Odpowiedz cytującCytuj

Pierdolnijcie sie wszyscy w łeb,dość mocno.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Urszula
Gość


Email
« Odpowiedz #33 : Grudzień 10, 2015, 21:32:01 »
Odpowiedz cytującCytuj

Damianie!
Czy nikt ci nie powiedział , że jeteś zwykłym prostaczkiem. Nie stać cię na bardziej twórczy komentarz? Po co czytasz tą stronę i obrażasz ludzi ? Dziwię się , ze pozwolono tobie opublikować ten chamski komentarz.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
pol
Gość


Email
« Odpowiedz #34 : Styczeń 06, 2016, 15:10:10 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mąż dostał ataku serca na lotnisku w Londynie, nikt nie chciał mu udzielić pomocy. Poni9ewaz leciał do Manchestru wsiadł do samolotu cały czas stosując mudrę ratująca życie. Po przylocie znajomi zawiezli męża do szpitala. Okazało się ,że to zawał. Został bardzo szybko wyleczony. Nikt nie wierzył,że z zawałem był w stanie odbyc taki lot czujac się  nie najgorzej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
aniamar
Gość


Email
« Odpowiedz #35 : Październik 12, 2016, 23:28:04 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam pierwszy raz jak usłyszałam o mudrach nie myślałam że taki nie wielki gest może leczyć a;e zaufałam i stosuję mudrę ratującą życie bo często kołata mi serce mudra ta pomaga mi się uspokoić i serce bije prawidłowo i lepiej śpię do tego stosuję również mudrę wiedzy gdzie pomaga mi się wyciszyć i zrelaksować ,  od kilku dni zaczęłam też mudrę wiedzy i mam nadzieję że pomoże mi na wzrok chciałbym go wyostrzyć i postanowiłam że spróbuję też mudrę trzeciego oka która pomaga na zatoki oczy i bóle głowy Uśmiech
Zgłoś do moderatora   Zapisane
beata
Gość


Email
« Odpowiedz #36 : Maj 10, 2017, 22:27:48 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mam problem ze słuchem.Przypadkowo trafiłam na dawno temu kupioną mała książeczkę na temat lecznictwa przez lekkie uciski palców rąk. Jestem za Mudrą , trzeba tylko systematyczności i wytrwałości, coś w tym jest.ustały mi dziwne szumy w uszach. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!