Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 19, 2024, 23:56:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: MUDRY? – To naprawdę działa! - Pomaga  (Przeczytany 51715 razy)
Asklepios
Gość


Email
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 07, 2013, 00:08:01 »
Odpowiedz cytującCytuj

Pani Basiu, mudry można stosować w każdej sytuacji, jeśli tylko taka się nadarzy.
A wiec  jadąc autobusem, stojąc na przystanku, jeśli tylko mamy wolne ręce. Fakt, że nie jest to panaceum na wszystko, ale jest skuteczne przy dużej cierpliwości i zaangażowaniu.
Mudry na oobe?
Nie spotkałem się z takim problemem, ale jeśli wejście w oobe wymaga odpowiednich stanów psychicznych czy nawet stanu  głębokiej  relaksacji, to mudry mogłyby przyspieszyć takie zjawisko jak oobe.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 00:13:15 wysłane przez lacki » Zgłoś do moderatora   Zapisane
wyolka
Gość


Email
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 08, 2013, 19:33:05 »
Odpowiedz cytującCytuj

zatem które mudry należałoby zastosować
Zgłoś do moderatora   Zapisane
weronika16
Gość


Email
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 11, 2013, 02:44:21 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wyolka,po co ci to.A co,jesli uda ci sie wejsc w swiat astralny,ale bedziesz miala problem sie z niego wydostac? Nie radze.Wychodzenie po za cialem moze byc niebezpieczne.Mam nadzieje ze mnie zrozumiesz.
  Od dzis zaczynam stosowac mudry Mrugnięcie

pozdr.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
wyolka
Gość


Email
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 11, 2013, 05:41:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

rozumiem - po prostu słyszałam,że coś takiego istnieje... ale nie sądzę,żeby nie można się było wydostać ze świata astralnego; pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
apolonia
Gość


Email
« Odpowiedz #19 : Październik 16, 2013, 17:26:14 »
Odpowiedz cytującCytuj

stosuję mudry już od roku i nic nie dzialją
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Yvonne
Gość


Email
« Odpowiedz #20 : Marzec 22, 2014, 18:35:40 »
Odpowiedz cytującCytuj

nie mogę się doczytać jak długo /ile np minut/powinno się stosować jednorazowo daną mudry/ dlaczego nigdzie nie podają tego w opisie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Ania19999
Gość


Email
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 02, 2014, 01:07:22 »
Odpowiedz cytującCytuj

witam czy ktoś wie gdzie można znaleźć mudre na leczenie skóry i dlaczego gdy wykonuje inne zaczynają mnie piec ręce czuję się tak jak by mnie porażał jakiś mały prąd
Zgłoś do moderatora   Zapisane
doroti
Gość


Email
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 10, 2014, 23:27:42 »
Odpowiedz cytującCytuj

Moje doswiadczenie z Mudrami przynajmiej w moim przypadku ,potwierdza ich dzialanie .Mimo informacji ze mam  problemy z krazeniem zostaly mi przepisane hormony,po dwoch tyg ,zazywania mialam lydki jak balony i okropny bol,wyladowalam na pomocy doraznej ,lecz poza odstawieniem leku i skierowaniem do lekar,.za pierwszego kontaktu nie udzielono mi pomocy.Caly dzien lezalam i do nastepnego dnia popoludniu stosowalam mudry ,juz wieczorem byla kolosalna poprawa ,a na wizycie lekarz stwierdzil ze nic nie widzi niepokojacego ,bo nogi wrocily do normy.I to nie jest pierwszy raz kiedy mi pomogly.Zachecam do stosowania choc slyszlam opine ze jak cos nie wymaga trudu i jest bezplatne to poprostu ludzie w to nie wierza ,a szkoda .Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
barbara
Gość


Email
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 23, 2014, 00:52:04 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mudrami wyleczyłam swoje serce! Robię mudrę  ratującą życie profilaktycznie codziennie, jadąc w metrze ok. 10=15 minut i zapomniałam, co to jest telepanie serca /fachowo kardiolog zdiagnozował częstoskurcz nadkomorowy i powiedział, że będę brała leki do końca życia.Brałam ponad rok, ale zastosowałam mudry i zioła i wyrzuciłam leki./ Od lat nic zupełnie nie biorę. Zero leków chemicznych i mam idealne ciśnienie 80/120, a wiek 50 +. Piję zioła od czasu do czasu. Jedną kawę expresso dziennie przed południem, nigdy więcej, bo lubię.Czasem kieliszek lub dwa wina - białego lub czerwonego. Zero
wódek i piwa. Mam idealne zdrowie. Mudry trzeba robić profilaktycznie codziennie. One działają. Jeśli chcesz coś wyleczyć rób 3 razy dziennie po 15 minut. To metoda dla mądrych i systematycznych. Pozdrawiam miłośników mudr.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Krystyna
Gość


Email
« Odpowiedz #24 : Listopad 07, 2014, 12:42:45 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jeśli wiara czyni cuda.... itd, kazdy to zna. Mudry znam od... juz prawie nie pamietam ilu lat, ale napewno od ponad 20. :} "trzymałam" mudry w razie konieczności, ale od 12 maja PRAN MUDRĘ stosuje kazdego dnia, 45 min. niekiedy dłużej, poza nia stosuję inne mudry i każdą oczywiscie 45 minut.Ktoś powie "bzdura, nie wierzę" :} bo nie ma na to czasu, tak? A ja odpowiem bzdura, czas zawsze sie znajdzie, np na spacerze, przed telewizorem :}11 maja br miała operacje zaćmy,na wizycje u lekarza prowadzącego, po 2 -cach, moj lekarz był tak zaskoczony stanem drugiego oka, że następna operacje przesuną mi do... właśnie sam nie wie do kiedy.Teraz szukam mudry na bóle i zawroty głowy. Mam 65 lat i moze to jest normalne, może nie :] Zobaczymy.JA WIERZĘ.POZDRAWIAM Krystyna
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Małgorzata
Gość


Email
« Odpowiedz #25 : Marzec 23, 2015, 02:39:28 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jestem poczatkujaca zamierzam stosować mudry tylko nie bardzo wiem ktora byłaby pomocna przy chorobach kręgosłupa?oraz zawrotach glowy?Czy ktos mógłby mi cos podpowiedzieć?Z góry dziękuje
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Józef
Gość


Email
« Odpowiedz #26 : Marzec 25, 2015, 22:00:39 »
Odpowiedz cytującCytuj

Nie jestem przekonany, by mudry wyleczyły dolegliwości kręgosłupa. Owszem są ciekawe ćwiczenia, które mogą pomóc w łagodzeniu dolegliwości.
Wiem natomiast, że jest pewny sposób na pozbycie się tych przykrych dolegliwości poprzez tzw. operację bez skalpela. Co to takiego?
Szkoda, że współczesna medycyna odeszła od tych skutecznych metod leczenia, które kiedyś były na porządku dziennym. Po prostu, proszę Państwa, głodówka jest najskuteczniejszym sposobem na niemal wszystkie zdrowotne problemy.
Mówię o tym, gdyż znam to z autopsji. Miałem ogromne bóle kręgosłupa lędźwiowego. Jakakolwiek praca fizyczna była nie do pomyślenia. Ćwiczenia jeszcze bardziej pogłębiały problem. Zastosowałem 10 dni głodówki na samej wodzie źródlanej. Dokładnie powinno się tą kurację nazwać dożywianiem endogennym tzn. organizm w tym czasie odżywia się tym, co odłożył w naszych kościach, tkankach mięśniowych, jelitach itp. Jeśli cokolwiek w tym czasie wprowadzimy do organizmu z zewnątrz, następuje przerwanie odżywiania endogennego i cały proces marnujemy. W 6 dniu takiej rygorystycznej głodówki wraz z lewatywami rozpoczął się proces leczniczy kręgosłupa. Po prostu ogromny ból, który u mnie trwał przez 3 doby zwiastował operację bez skalpela. 10-go dnia mój kręgosłup był całkowicie wyleczony. Upłynęło już kilka tygodni a ja nie wiem, co to jest ból kręgosłupa, mimo ciężkiej pracy na działce.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ss
Gość


Email
« Odpowiedz #27 : Czerwiec 08, 2015, 19:47:41 »
Odpowiedz cytującCytuj

Prawda to z ta głodówka ? Moze mi ktos wysłac na e mail jakie mudry na kregosłup ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Józef
Gość


Email
« Odpowiedz #28 : Czerwiec 09, 2015, 00:33:15 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mudry, jak już pisałem, nie za bardzo są skuteczne na kręgosłup, chyba, że jakieś specjalne, których nie znam.
Doradziłbym natomiast TERAPIĘ WISCERALNĄ prof. Aleksandra Ogułowa. Pisałem o tym w ostatnim artykule na Bochenii. Proszę poszerzyć jeszcze te informacje o "wygooglowane" na ten temat inne artykuły i filmy.
Masaże polecane przez prof. są naprawdę skuteczne na wiele schorzeń i między innymi na kręgosłup.
A tu podaję link do artykułu na Bochenii: http://www.bochenia.pl/nasze-zdrowie/2015//terapia-wisceralna-najprostszy-sposob-do-zdrowia..html
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Anonim
Gość


Email
« Odpowiedz #29 : Listopad 15, 2015, 18:38:47 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mam pytanie, ile razy dziennie i przez przez ile minut dziennie trzeba stosować mudrę oczu by wyleczyła zeza?

Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!