Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 28, 2024, 20:51:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: MUDRY? – To naprawdę działa! - Pomaga  (Przeczytany 51423 razy)
dangna1
Gość


Email
« : Maj 24, 2010, 09:50:34 »
Odpowiedz cytującCytuj

Stosuje mudry od jakiegos czasu i musze przyznac ze działaja,tylko potrzeba troszke czasu i wiary Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
irenka1
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Lipiec 08, 2010, 14:44:05 »
Odpowiedz cytującCytuj

od wielu lat stosuje mudry i pomagaja bardzo! polecam wszystkie, lae rzeczywiscie trzeba cierpliwosci a ludzie tego nie lubia co slusznie zauwazyl autor attykulu
serdecznie pozdrawiam
ps
wlasnie jestem przeziebiona i stosuje mudre podnoszaca i nieba
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Denis
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Luty 01, 2011, 01:34:41 »
Odpowiedz cytującCytuj

to niesamowita energia pomagająca w codziennym życiu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Leszek
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Maj 09, 2011, 18:39:39 »
Odpowiedz cytującCytuj

Doświadczyłem mudry ratującej życie .Starsza Pani zaczęła mdleć na przystanku autobusowym , wysłała męża po pogotowie , TAXI, chciała do szpitala .Przysiadłem się i pokazałem jej układ palców tej mudry . Nie była w stanie ułożyć palców , pomogłem i przytrzymałem jej palce .Po 10 minutach wrócił jej mąż / bez pogotowia i TAXI / .Pani powiedziała że już dobrze czuje się i dalej pojadą do lekarza autobusem . Kazała mi tylko jeszcze raz pokazać układ palców .Radosne , żywe doświadczenie , mogłem pomóc .
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aga
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Sierpień 01, 2011, 20:18:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

Od dłuższego czasu mam kłopoty ze zdrowiem, i na co dzień stosuje mudry.Naprawdę widzę poprawę i namawiam każdego by stosował mudry codziennie profilaktycznie.Warto w łatwy sposób zadbać o swoje zdrowie i zdrowie bliskich.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Kama
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Listopad 24, 2011, 22:54:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Po jakim czasie przy regularnym,codziennym ćwiczeniu 45-minutowym można osiągnąć zauważalne rezultaty przy chorobach przewlekłych? Czy jest to rzeczywiście czas kilku tygodni czy też dłużej? Ma ktoś z Was doświadczenie w tym temacie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
marta
Gość


Email
...
« Odpowiedz #6 : Listopad 28, 2011, 13:05:18 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wszystkim niedowiarkom mówie traz, że hinduizm i odpowiednie wykorzystanie energii chii dziala na nasz organizm odstresująco i leczniczo (ps: to nie czary ,tylko stara, sprawdzona technika uzdrawiania)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Tomasz
Gość


Email
« Odpowiedz #7 : Luty 15, 2012, 18:45:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

W nocy budziłem się po pare razy i nie mogłem spać.Stosuje mudre mądrości i wiedzy zaraz przed snem.Odnosze wrażenia,że działa.Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Maria
Gość


Email
« Odpowiedz #8 : Luty 23, 2012, 13:53:46 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mudra zycia naprawdz swietnie dziala przy chorobach serca i obniza tez cisnienie juz po kilku dniach. Polecam. To prastara metoda kultury starszej od naszej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Shubham
Gość


Email
« Odpowiedz #9 : Marzec 10, 2012, 07:43:28 »
Odpowiedz cytującCytuj

bardzo kiepski karytuł tyle to ja wiem z pierwszych 8 stron podstaw sekretu  tak trudno dodac cos z wlasnego doswiadczenia chodziaz?   chocby 2 przyklady i juz bylaby ocena 2 a nie 1 w kazdym razie moja ocena to 1.    no bo ile mozna o tym samym pisac na okraglo i w dodatku jakby przepisujac co drugi wers z jakies znanej ksiazki .  mysl pozytywnie   mysl pozytywnie  ile tego mozna sluchac?! same ogolniki nic nie wnoszace do 99% ludzi ktorzy ten art. przeczytaja.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Alina
Gość


Email
« Odpowiedz #10 : Marzec 10, 2012, 11:08:57 »
Odpowiedz cytującCytuj

W odpowiedzi do BDhallnQrzhFusUk. Z Twego postu wynika, że tylko przeczytałeś motto do artykułu, faktycznie cytat.
Tymczasem nawet nie zajrzałeś do sedna. Mówienie, że nie ma w nim nic z doświadczenia przeczysz sobie, bo właśnie Autor opisuje własne doświadczenia związane z mudrami. Dzięki nim pisze, pacjent faktycznie poczuł ogromną ulgę i to jest bardzo ciekawe. Jednak trzeba czytać wszystko do końca a nie nagłówki, by coś krytykować, bo widać intencje. Mam nadzieję, że Autor podzieli moje zdanie - Alina
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Jarek z Lublina
Gość


Email
« Odpowiedz #11 : Listopad 17, 2012, 12:21:24 »
Odpowiedz cytującCytuj

chcę je zadać . Mianowicie : czy zaobserwowano jakieś szkodliwe skutki wykonywanie mudra'y ? Pozdrawiam .  Jarek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Asklepios
Gość


Email
« Odpowiedz #12 : Listopad 19, 2012, 11:29:19 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mudry to efekt tysięcy lat obserwacji i praktyk. Robili to jogini, rishi i mędrcy Wschodu, a efekty swoich odkryć odnotowywali przekazując je następnym pokoleniom. Gdy jakieś ćwiczenia nie przynosiły pozytywnych efektów to w weryfikacji tysięcy przypadków zostały wyeliminowane i nie przeszły do zbioru księgi mudr.
Życzeniem współcześnie żyjących pacjentów byłaby pewność, że tak jak mudry udokumentowane i przebadane są współczesne zabiegi i lekarstwa.
Zatem obawy Pana Jarka  są niepotrzebne a nawet nie wskazane dla polepszenia skuteczności leczenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Barbara
Gość


Email
« Odpowiedz #13 : Listopad 21, 2012, 18:47:06 »
Odpowiedz cytującCytuj

Stosuję mudry od niedawna, niecały miesiąc, oczywiście wszystkie po kolei. Najbardziej przypadła mi do gustu /jeśli tak można powiedzieć/ mudra wiedzy jest najprostrza w ułożeniu palców, a takze usuwa niepokój, który odczuwam. Mam zapytanie, czy można  ułozone palce trzymać swobodnie na kolanach. Rano jadąc autobusem do pracy, codziennie kładę je na kolana. Proszę o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
wyolka
Gość


Email
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 05, 2013, 15:27:33 »
Odpowiedz cytującCytuj

czy jest jakaś mudra pomagająca wejść do świata astralnego do stosowania przed snem?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!