Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 23, 2024, 12:02:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Cieciorka zamiast chemioterapii? - widzę kłamstwa  (Przeczytany 75735 razy)
pawlos
Gość


Email
« : Październik 06, 2009, 19:46:15 »
Odpowiedz cytującCytuj

 historia z chłopcem to kłamliwy wymysł autora...itd po co to "upiekszanie " na siłe?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bardziej ufny
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 11, 2009, 22:10:01 »
Odpowiedz cytującCytuj

A na jakiej podstawie tak Pan sądzi? W życiu są tak różne sploty okoliczności, że nawet intelektualny zamysł nie byłby wstanie zastąpić przypadku.

Przy okazji warto może zajrzeć na podaną w linku stronę.
http://www.lekarstwonaraka.com.pl/
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Roman
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 03, 2010, 16:55:18 »
Odpowiedz cytującCytuj

Gdybym wierzył opiniom lekarzy to dzisiaj już bym nie żył. Od 10 lat choruję na
przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, a lekarze w nieskończoność z uporem
i pewnością siebie przepisywali mnie leki od nerwicy i nadciśnienia.
Gdybym sam nie zarządał skierowania na gastroskopię dwa lata temu, na pewno dzisiaj
byłbym na łonie Abrahama, albo dogorywał w okropnych mękach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Ja
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Styczeń 06, 2010, 19:49:18 »
Odpowiedz cytującCytuj

Roman- swieta racja, trzeba kontrolowac to co z nami robia lekarze. Mam taki przypadek w rodzinie- czlowiek by juz nie zyl gdyby zaufal do konca lekarzom, zapisywali ciagle inne leki,jedne drugim przeczyly,niektore niepotrzebne,wyladowal na intrnie i tam diametralna zmiana diagnozy i polowa lekow do kosza.Paranoja.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bebilo333
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Maj 07, 2010, 07:20:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

jest to metoda stara jak swiat w medycynie arabskiej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bebilo333
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Maj 07, 2010, 15:44:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

 wiele rzeczy mi sie nie zgadza w tym co czytam na tych stronach! owszem autor jest za ta metode ale nie ma zadnego pacjenta do tej pory ktory potwierdzil ze stosowal te metody i sie wyleczyl z swojego raka! przylicznik pana Ashkhara( to nazwisko znaczy po arabsku " Blondyn" na marginesie) dotyczacy w jakim tempie narasta szybkosc kumulacja cancerogeny w organizmie nie zgadza sie z tym co spotykamy w klinicy. jesli obecnie kumulacja wystepuje w ciagu 10 do 15lat liczby chorych zapadajacych na chorby nowotworowe powinna narastac u mlodziezy i dzieci i oni powinni chorowac w najwiekszej ilosci a tak nie jest i nadal ludzi w srednim i starszym wieku choruja najwiecej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
zolinka
Gość
« Odpowiedz #6 : Sierpień 04, 2010, 23:31:36 »
Odpowiedz cytującCytuj

Co w myśl tej wariackiej teorii należałoby robić z chorobami nowotworowymi powodowanymi przez nie-chemiczne czynniki rakotwórcze, które nie akumulują się w organizmie chorego, a zatem nie ma czego z tego organizmu usuwać? Mam na myśli czerniaki powstające w wyniku działania ultrafioletu (UV), oraz obszerną grupę białaczek związaną z działaniem na organizm ludzki promieniowania jonizującego. Jakie mianowicie czynniki rakotwórcze miałyby być w takich przypadkach wydalane z organizmu poprzez zapaskudzoną ranę pod liściem kapusty? Ultrafiolet? Promieniowanie gamma? Chory będzie świecił ultrafioletem, albo stanie się radioaktywny?

Co do możliwych następstw braku elementarnego sceptycyzmu oraz łatwowierności w brednie:

Zarówno wśrod czerniaków jak i wśrod chłoniaków istnieją bardzo złośliwe podtypy nowotworów, o błyskawicznej progresji. Jeśli ktoś z bardzo złośliwym czerniakiem wybierze pod pod wpływem Ormianina paskudzenie ran przykrywanych kapustą, zamiast limfoscyntygrafii, biopsji węzła wartowniczego, interwencji chirurgicznej i chemoterapii, to z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością przypłaci tą decyzję życiem. To samo stanie sie z pacjentem z ostrą białaczką szpikową, który pod wpływem przeczytanych bredni zrezygnuje z chemoterapii lub przeszczepu szpiku kostnego. Kto wtedy pójdzie na pogrzeb? Ktoś z Was czy tajemniczy Ormianin?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Alpol
Gość


Email
« Odpowiedz #7 : Listopad 21, 2010, 04:41:01 »
Odpowiedz cytującCytuj

Robisz taki sam błąd człowieku jak większość naukowców od raka! Trzeba było najpierw przeczytać książkę dr Ashkara! Byłbyś już mądrzejszy! NIE MA bowiem nie-chemicznych czynników rakotwórczych! Promienie UV, promieniowanie jonizujące uszkadza komórki, produkując promotory raka, które tworzą komórki rakowe tylko wtedy, jeśli w organizmie znajduje się krytyczna wartość kancerogenów! Kancerogeny zaś to TYLKO i wyłącznie czynniki chemiczne!
Gdyby ktoś posłuchał twoich bredni i skorzystał z chemioterapii - będzie żył napewno o wiele krócej i w o wiele gorszym komforcie aniżeli bez stosowania chemioterapii! Bredzisz człowieku bo nie byłeś w takiej sytuacji!
Jeśli tak wierzysz w chemioterapię to może najpierw wypijesz szklaneczkę tego "lekarstwa" zanim ci wleją w żyły? Na zdrowie!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Elzbieta
Gość


Email
« Odpowiedz #8 : Grudzień 23, 2010, 22:15:04 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ignorancja nie jest nowym zjawiskiem. Ignorantami uslany jest caly swiat i sa nimi ludzie niedouczeni jak i ci wysoko wykrztalceni. Oni jednak nie zasluguja na to aby o nich mowic.
Zasluzony respekt i wyrazy glebokiego szacunku naleza sie Panu G. Ashkar!
To on, nie zwazajac na zmanipulowany system, postanowil pomoc ludziam cierpiacym, nie znajacym drogi wyjscia w tak krytycznym czasie- czasie choroby.
Nie zniewolily go szykany machiny ludzkiej. Dalej pokornie sluzy tym, dla ktorych prawa natury sa bardziej logiczne.
Dziekuje Panie Ashkar!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Hanuska
Gość


Email
« Odpowiedz #9 : Marzec 16, 2011, 18:32:06 »
Odpowiedz cytującCytuj

 Z otrzymanej od Ashkara ( e-mailem )odpowiedzi na moje zapytanie odnosnie przewidowanej wizyty w tym roku w Polsce - odpowiedział,że już nigdy nie przyjedzie do Polski i już nigdy nie będzie współpracował z Polańskim. Potwierdza to o czym pisał pod nickiem Pogromca Głupoty 2. W tekscie tym Ashkar nie pozostawił na Polańskim "suchej nitki" nazywając Polanskiego cyt; wykształcony Idiota i nic więcej. Tak więc skończyła się "kariera" uzdrowicielska Ashkara i Polańskiego. 

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Hanuska
Gość


Email
« Odpowiedz #10 : Marzec 31, 2011, 16:36:51 »
Odpowiedz cytującCytuj

   TU JESZCZE LEPSZE REWELACJE O POLANSKIM
------------------------------------------

Alex Polański to mężczyzna co prawda już nie najmłodszy, ale wyluzowany i z dystansem do rzeczywistości, tak charakterystycznym dla młodzieniaszków. Jeśli do niego zadzwonicie w sprawie czosnku i cieciorki, od razu przejdzie z wami na "ty".

- Powiedz, czego potrzebujesz - zagaja.

- Pomocy. Moja mama ma raka skóry - mówię drżącym głosem.

- Wyleczę ci mamę. To znaczy pan George Ashkar wyleczy, bo to jego metoda.

Polański jest polskim pełnomocnikiem Ashkara.

- Mama boi się jechać na onkologię - ciągnę.

- Nie musi. Zapomnij o lekarzach. Natura zna najlepsze lekarstwa.

Metoda George'a Ashkara jest w Polsce coraz popularniejsza. Na ciele chorej na raka osoby trzeba znaleźć miejsce poniżej kolana ("Strategiczne! Nieprzypadkowe! Bardzo trudne do znalezienia!" - wykrzykuje mi w słuchawkę Polański), a następnie przyłożyć w to miejsce rozgnieciony czosnek. Czosnek zaklejamy plastrem i czekamy, aż w tym miejscu na nodze zrobi się bąbel. Trzeba go będzie naciąć, a na sączącą się ranę przyłożyć surową cieciorkę. Na wierzch daje się liść kapusty. Okład zmieniamy dwa razy dziennie i chodzimy z nim przez pół roku.

Metoda ta polega - podobno - na oczyszczaniu organizmu z "kancirogennych" (takie słowo - zamiast kancerogennych - używane jest przez propagatorów tej metody) substancji. Cieciorka ma za zadanie wydobyć przez ranę szkodliwe substancje z organizmu na zewnątrz, bo - jak przekonuje Ashkar - "nie da się oczyścić instalacji centralnego ogrzewania bez jej otwarcia".

- Naprawdę? - nie dowierzam, słuchając o metodzie.

W odpowiedzi Alex Polański śmieje się pobłażliwie: - Oj, niedowiarku, niedowiarku. Nie takich przekonywaliśmy.

Dobra wiadomość jest taka, że czosnek i cieciorkę kupicie tanio w spożywczym, Ashkar nie pobiera za nie ani złotówki. Gorsza jest taka, że jeśli chcecie, aby terapia przyniosła efekt, musicie u Polańskiego kupić film (15 złotych). Bez niego nie znajdziecie na nodze właściwego miejsca do przykładania warzyw.

Jest jeszcze naprawdę zła wiadomość: terapia ta w zgodnej opinii lekarzy - zupełnie, ale to zupełnie nie działa. Stracicie pół roku, w czasie którego moglibyście pogonić raka "medycyną konwencjonalną".

Zresztą - jak się wydaje - nawet sam Polański nie do końca wierzy w skuteczność metody Ashkara. W internecie znaleźć można wstrząsające wyznanie mężczyzny, którego żona stosowała metodę cieciorkową na raka trzustki. I zmarła. Po jej śmierci Polański napisał do mężczyzny kilka maili, w których nie zostawia suchej nitki na metodzie i jej twórcy. Warto poczytać. Oto link: < a href="http://free4web.pl/3/2,165699,420428,7923578,Thread.html" target="_blank"> http://free4web.pl/3/2,165699,420428,7923578,Thread.html.


Więcej... http://wyborcza.pl/leczyc/1,102641,8383879,Zapotrzebowanie_na_czary.html?as=3#i xzz1HueJIRrB

I JESZCZE TO - ściagniete z INTERI



Ten czlowiek nie wie o czym mowi i pisze - po proatu bredzi !

Polanski Kot oszust / 2011-01-07 15:14/ Alex Polanski - prawdziwe nazwisko - Aleksander Kot - pochodzi z wioski Grodzisko Dolne niedaleko Leżajska. W USA żona go olala i zabrała mu dom po tym jak dowiedziala sie ze zrobil na lewo trojke dzieci. Polanski - Kot to zwykly oszust naciagajacy chorych ludzi. Nie ma zadnych naukowych dowodow potwierdzajacych skutecznosc terapii promowanej przez Kot - a. Dodam jeszcze ze Kot - Polanski jest lysy i nosi peruke .

Jego metody pseudoleczenia nie maja zadnych podstaw naukowych jak i dowodow na skuteczne dzialanie.
Wielu ludzi zmarlo decydujac sie na metode leczenia rozpowszechniana przez Kot-a - Polanskiego.
Tak wiec jest to tylko kolejny oszust i naciagacz.
To co wyczynia "oszust" Kot podlega pod paragraf.

Link z Interi - http://interwencja.interia.pl/news?sid=34744972&cid=29943772&cinf=1467428



Zgłoś do moderatora   Zapisane
hanuska
Gość


Email
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 01, 2011, 00:36:17 »
Odpowiedz cytującCytuj

  metabolizm nowotworów. glutamina · glutaminaza · głodzenie komórek rakowych · Richard Cerione · Cornell University

Od ponad wieku wiadomo, że komórki nowotworowe mają odmienny metabolizm od zdrowych komórek i potrzebują gigantycznych ilości energii, dzięki której mogą się mnożyć w nieskończoność i rozprzestrzeniać w organizmie. Od stu lat wiadomo było, że to jest ich słaby punkt, ale dopiero teraz pojawiła się szansa na jego wykorzystanie.

Cechą charakterystyczną rakowej przemiany materii jest zapotrzebowanie na glutaminę (amid kwasu glutaminowego) - aminokwas niosący energię komórkom. Od dawna szukano sposobu na odcięcie nowotworowych komórek od dostaw tego aminokwasu. Udało się to osiągnąć naukowcom z Cornell University, odkryta przez nich cząsteczka, nazwana 968, blokuje działanie enzymu glutaminazy, który przetwarza glutaminę. Komórki pozbawione metabolizmu glutaminy przestają się mnożyć i umierają, zagłodzone.

Doświadczenia, jakie przeprowadził profesor Richard Cerione dowiodły, że 968 hamuje wzrost i niszczy raka piersi u myszy, a także raka prostaty, jajników i trzustki. Ponieważ zdrowe komórki nie mają podwyższonego zapotrzebowania na glutaminę, zablokowanie glutaminazy przez cząsteczkę 968 im nie szkodzi.

Odkrycie daje nadzieję na nową generację skutecznych leków, bez poważnych skutków ubocznych


Zgłoś do moderatora   Zapisane
hanuska
Gość


Email
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 10, 2011, 03:15:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

  To co napisał Migut jest przerażające.Jezeli tak się mają sprawy to skandal.Ci dwaj padlinożercy Ashkar i Alex to gozej niż hieny cmentarne.Wynika wię z tego,że medycyna była,jest i będzie a tacy oszusci są ale znikną. Jakie to podłe.

 
    Poczytajcie jeszcze to.  Szok
............................................


Nadawca: "ashkar" <[email protected]Złość


Ani dr Ashkar ani ja, nie mamy zamiaru wdawac sie w prawne boje z
Koniecznym - bo tak naprawde to on nas o nic nie oskarza - jedynie komentuje
zdarzenia wg swojego uznania . Jedyna kwestia jaka moze byc wzieta pod uwage w temacie naruszenia prawa -
to wypowiedz dr Ashkara, ze "lekarze z pelna swiadomoscia stosuja chemie do
zabijania ludzi" - ale to juz niech sie dr Ashkar martwi, czy ktos go pozwie
do sadu za taka wypowiedz >
Jesli chodzi o mnie to ja jestem tylko tlumaczem. Moje wypowiedzi to wypowiedzi dr
Ashkara.

Dzieki wiec za dobre rady. Ja juz to olalem. Na forum zagladam czasami - mam
moderatora ktory dopuszcza wpisy na nowym forum a stare jest do wgladu dla
ciekawskich. > Zamierzam obwiescic na stronie, ze z przyjemnoscia opublikujemy wszelkie
opinie na temat metody NIA, jesli tylko autor opinii bedzie jawny - czyli
poda swoje dane osobowe i namiary - jednym slowem, kiedy nie bedzie sie
wstydzil swojej opinii.

Jesli chodzi o Michala - to wszystko co napisalem do niego w znanym emailu
jest oczywiscie prawda, tak naprawde myslalem wtedy i mysle teraz, jesli
chodzi o metode NIA. Dlatego tez watek Michala jest dalej na tym forum i
kazdy go moze przeczytac.



Zaangazowalem sie w to bo rzeczywiscie wierzylem w to co mowi Ashkar i w to
ze moze to byc sukces, a jak sukces to i dochody z ksiazek i plyt.
Tak sie nie stalo i dlatego praktycznie sie wycofalem.
Przy NIA,
dopiero jak zmarla Maria z Nowego Sacza po 7miu miesiacach stosowania ,
zaczalem miec watpliwosci i zadawac Ashkarowi pytania na ktore nie mial
konkretnych odpowiedzi. Praktycznie od tamtego czasu i Ashkar zmienil zdanie
w wielu stwierdzeniach,!

Bardzo mozliwe ze na stronie umieszcze informacje o skutecznosci metody w
przypadkach zaawansowanej choroby nowotworowej - zastanowie sie jednak jak
to ujac .

Pomyslnosci w Nowym Roku 2011!
Alex
……………………………&# 8230;…………………………̷ 0;…………………………

Komentarz do tekstu Alexa : teraz Alex zwala wszystko na Ashkara a o sobie mówi ,że tylko był tłumaczem.Zapomiał biedaczysko kto tego oszusta Askara sprowadził do Polski i z jakich pobódek to zrobił ( KASA). Teraz mówi – ja już to olałem ! A prawda jest taka ,że to Ashkar olał Alexa. Wychodzi z tego że ci dwaj Ludkowie EKSPERYMENTOWALI tą bzdurna metode w Polsce na ludziach śmiertelnie chorych. Jak nie wyszło to obaj zawinęli ogon pod sobą i zwalają na siebie kto winny a kto nie. Więc nie będziecie CELEBROWAĆ ( jak to się wniośle wypowiadał – Alex) – otrzymania Nagrody NOBLA.



 
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Hanuska
Gość


Email
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 10, 2011, 04:14:58 »
Odpowiedz cytującCytuj

Alex nie szukaj winnego.TY JESTES TYM OSZUSTEM >ZERUJACYM na ciezko chorych ludziach.Walczylam bardzo dlugo  o prawde.Wyzwales mnie od idiotek itd.Jestes kawal s.......!Powinnam ci zyczyc tego co spotkalo mnie ,ale nie zrobie tego .Bedziesz osadzony w niebie jesli do niego zostaniesz wpuszczony.Boli mnie to ze twoja droga  podazaja nastepne hieny potwierdzajace ze nia ich wyleczyla z nowotworu  wszystko dla pieniedzy ..................!!!! Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Henuska
Gość


Email
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 25, 2011, 22:05:47 »
Odpowiedz cytującCytuj

 Essiac napisała.

/ PRAGNE PODZIEKOWAC CZLOWIEKOWI,ktory tym sie zajal.WIELKIE DZIEKI! Essiac /

Odpowiedz do Essiac !

Nie masz co dziękować . Przyszedł czas , że „ ktos „ musiał się tym zając. Nie można było dalej tolerować tych ludzi – Ashkara i Aleksandra Kota ( tak ponoć naprawdę się nazywa ). Ci dwaj ludzie bezkarnie grasowali po Polsce przez 2 lata ( i tylko po Polsce) dając ludziom chorym ciężko na raka nadzieję na wyzdrowienie i życie !!! Przy tym namawiali tych biednych ludzi na odstawienie CHemioterapi i Radioterapi a Askhar w bezszczelny sposób wmawiał tym ludziom ,że lekarze celowo polecają taka terapię w celu ZABIJANIA LUDZI !!!! Wiele osób w rozpaczy zawierzyło tym ludziom.Tych ludzi już nie ma ,są po tamtej stronie.Poddając się medycynie konwencjonalnej mieliby szansę na zycie nawet gdyby to było tylko 1 lub 2 procenta tej szansy.Poddając się i wierząc w metodę tego SZARLATANA Ashkara - NIE MIELI ABSOLUTNIE ZADNEJ SZANSY !! Nie ma słów na określenie moralności tych ludzi – Askara i Alesa. Myślę,że można to sprowadzić do określenia – HIENY !! Hieny nastawione na łatwy zarobek. Potem ten „ktoś” sprowokował wymianę e-mailową z Askarem i Alesem i uzyskał dane które skłóciły tych typków. W następstwie tego Askhar zwyzywał Aleksa od cyt. Wykształcony idiota i nic więcej .Jednocześnie e-mailem poinformował ,że nie będzie już więcej z nim współpracował i już nigdy nie przyjedzie do Polski.
Oczywiście Alex informował ,że jeszcze nic nie wiadomo ,że rozmawiał z Askarem i może dojdzie do porozumienia ,że Askar ma trudna sytuacje finansową i jest tym załamany itp. Itd.. !!! Ale nic z tych rzeczy. Teraz ten staruszek czyni starania aby swoją metodę ( książkę i DVD) sprzedawać w USA.Jak do tej pory bezskutecznie. Czyli dalej KASA i jeszcze raz KASA!!
Polański tez odpuścił . teraz mówi ,że ma ważniejsze sprawy niż metoda NIA i Askar. Wyraża się w prost – cyt. a wiec kasa jak na razie poszla sie j...c! – czyli kasa ze sprzedaży Ksiązki i DVD.
Dalej pisze – cyt:/ Tak jak ci wspomnialem - metoda NIA, to nie jest moje zajecie zycia - ja
nigdy nie bylem w to zaangazowany na zasadzie zajecia w sensie stricte - to
raczej zainteresowanie i nie wiaze z nim wielkich planow. Mam sporo wlasnych
zajec z wiekszymi priorytetami anizeli metoda NIA dr Ashkara./ Tak oto teraz wyraża się o metodzie swojego IDOLA – Askara. Teraz ma większe priorytety ??
Tak to wszystko w najmniejszym skrucie wygląda. Nowe Forum Alexa – NIEISTNIEJE !! Stare Forum to już tylko ( okrojone ) archiwum . Myślę,że dzieki temu co się stało wielu osobom uda się uratować Zycie.
Ty Essiac najlepiej o tym wiesz!!
Pozdrawiam - ; ZORRO ;

PS: Zapewniam ,że Alex pilnie obseruje to Forum. Załączam również Pozdrowienia dla Pawła!!



Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!