Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 23, 2024, 11:01:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Choroba, jako jeden z mechanizmów rozwoju ducha - Dziekuje!  (Przeczytany 20725 razy)
Zofia
Gość


Email
« : Kwiecień 11, 2010, 04:57:24 »
Odpowiedz cytującCytuj

Z wielka radoscia przeczytalam wywiad z P.Lazarewiem.Dziesiec lat temu  trafila do mnie jego ksiazka "Diagnostyka karmy" w jezyku rosyjskim i stopniowo przeczytalam jego 10 ksiazek i jestem wdzieczna za wszystkie  informacje.
Duze zmiany nastapily w moim zyciu, dzieki zrozumieniu informacji jakie otrzymalam z ksiazek .Dziekuje Panie Lazariew!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Piotr
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Maj 16, 2010, 11:44:03 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jakie zmiany Pani Zofio?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Anna
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 25, 2010, 17:55:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

Żona otrzymuje nieciekawego męża (pije, nie zarabia itp.) to jej (o zgrozo!) leczenie. Leczenie czego, jak ma się leczyć jak jest taka nieciekawa sytuacja?
No a druga strona medalu: co zyskuje taki mąż, czym jest dla niego ta chora sytuacja?
Nie lubię jak się tylko problem rozpatruje z jednej strony, bo wówczas punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, nie jest obiektywny i przekonywujący, niestety:-(
Zgłoś do moderatora   Zapisane
nela
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 21, 2010, 16:59:15 »
Odpowiedz cytującCytuj

Pani Anno, śpieszę odpowiedzieć na pytanie z czego leczy się żona przy"nieciekawym" mężu. Wg Łazariewa leczona jest z pychy. Uśmiech Dla Boga, największy męski degenerat jest bliższy Bogu niż porządna kobieta. Tak uważa p. Łazariew.
Dla autora nie ma znaczenia że np żona ma do wykarmienia 8 dzieci wiec wg logiki naturalnie oczekuje od męża zarobków. Wg Łazariewa, nie, ona jest leczona z chorobliwej żądzy pieniądza. Nie wiem czego uczą się te biedne głodne dzieci. Tak że wg mnie to pokręcona teoria, tendencyjnie i upokarzająco traktująca kobiety.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Rob33
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Grudzień 16, 2012, 20:57:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

Czesc wszystkim,
w tej tematyce poznalem osobe, ktora uwzglenia jeszcze duchy, ktore uniemozliwiaja rozwoj duszy. Czasami po prostu nie da sie NIC zrobic... jesli czlowiek ma duchy, nie mozna ruszyc z miejsca. Czytal ktos moze? "Opętani przez duchy" ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!