Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 29, 2024, 13:21:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Terapia XXI wieku - układ hormonalny  (Przeczytany 16451 razy)
Wiesława
Gość


Email
« : Lipiec 28, 2009, 17:08:48 »
Odpowiedz cytującCytuj

potrzebuję kuracji na raka
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Małgorzata
Gość


Email
MMS
« Odpowiedz #1 : Październik 16, 2009, 00:35:15 »
Odpowiedz cytującCytuj

ciekawe, czy ten MMS oprócz chorych komórek nie wyżre też zdrowych i uleczymy się w 24 godziny a następnie umrzemy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
H.S.G.
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Luty 06, 2010, 23:02:53 »
Odpowiedz cytującCytuj

Chcialam  napisac, ze jesli chodzi o MMS, to znam ten lek juz od kilku lat i mam go w domu. Wielu osobom go podarowalam, bo mam spora ilosc. Mam kontakt z kilkoma osobami, ktore byly zaangazowane w leczenie malarii, a jednego pana znam osobiscie. Rzeczywiscie swietna sprawa. Ja sprawdzilam wielokrotnie biorac sama i moj syn rowniez. Poza tym polecilam i podarowalam kilku moim przyjaciolom i twierdza, ze to wspanialy lek. Mam cala ksiazke napisana przez Jim Humble.
Moj syn gdy jest chory, przeziebiony lub ma grype natychmiast bierze kilka kropel i po pol godzinie czuje sie tak dobrze, ze idzie do szkoly. Ja tez mialam w tym roku grype z bardzo wysoka goraczka i innymi przypadlosciami m.in. zoladkowymi - po wypiciu kilku kropel, poczulam sie zupelnie dobrze i poszlam rano do pracy. Naprawde rewelacja... ale niestety w naszym wspolczesnym swiecie trudno jest zaakceptowac cos prostego i bez skutkow ubocznych. To jest zagrozenie dla wielkich firm farmaceutycznych.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2010, 23:05:51 wysłane przez lacki » Zgłoś do moderatora   Zapisane
teskra
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Lipiec 07, 2010, 08:17:16 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jestem zdumiona wypowiedziami, ze mms/oczywiscie prawidłowo dozowany/ moze komuś zaszkodzić.Stosuję go już 1 rok z przerwami.Na początku cierpiałam/im bardziej tym bardziej byłam wdzięczna odkrywcy, bo to oznaczało,że organizm pozbywa sie toksyn/.Po 7 latach bezsennych nocy -Śpię!!!!!!!!!!!Pozbyłam sie astmy!!!!!!!!
i wielu innych dolegliwości.Zmieniłam sposób odzywiania i styl zycia.Teraz wiem , co to znaczy czuć sie dobrze.Dziekuję i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
spid108
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 27, 2011, 09:54:13 »
Odpowiedz cytującCytuj

no właśnie juz nie można go zakupić w polsce w wydawnictwie David (Indian Herb ).
czy ktoś wie może gdzie można go zakupić Co???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Grzeggorz
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 17, 2012, 21:54:15 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam wszystkich. Chciałem spytac czy w czasie kuracji MMS można brac inne leki jak np. przeciwbulowe
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Nefilim
Newbie
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 19, 2012, 12:40:09 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witaj, na Twoje pytanie chyba nie znajdziesz odpowiedzi. Czy w ogóle MMS pomoże na Twoje dolegliwości? To są rzeczy przez naukę nie sprawdzone z wielu powodów, których chyba się domyślasz?

Odkrywcy tych rzekomo cudownych lekarstw prócz paru sensacji nie powiedzą nic więcej. Organizm człowieka jest tak skomplikowany, że nie ma na świecie specjalisty, który znałby wszystkie skutki każdego lekarstwa. Owszem są, jakieś obserwacje, statystyki.  Dotychczas odkryto u człowieka 3000 enzymów z których średnio, każdy w ciągu tylko jednej minuty, wykonuje 36 milionów reakcji biochemicznych!. To jest kosmos i jak  możesz otrzymać wiarygodną odpowiedź?

Tylko metodą prób i błędów i przede wszystkim dokładnej obserwacji własnego organizmu, możesz cokolwiek iść do przodu. U nas większość ludzi czeka na gotową odpowiedź a tymczasem każdy musi być dla siebie lekarzem, obserwatorem swojego organizmu; to permanentna praca nad sobą, ale konieczna, by najpierw poznać siebie, swój organizm, swoją psyche, a następnie zewnętrzny świat. To jest cudowne, bo zdrowie jest pierwszym krokiem w rozwoju człowieka.

Jeśli będziesz chory Twój rozwój się zatrzymuje, nie masz energii na pobudzenie innych czakr. Po prostu trwasz z większym lub mniejszym skutkiem. Z przerażeniem obserwuję ludzi, którzy ufając w magiczną moc lekarstw chemicznych, biorą je kilogramami. Przemysł farmaceutyczny zaciera z radości ręce, tylko człowiek cierpi. Cóż, odnalezienie własnej drogi to długa, choć niestety jedyna metoda przetrwania. Zapomnieliśmy o postach, głodówkach, ba nawet zrobiono z tego dobre żarty. Jemy po to żeby jeść a nie żyć.

Mięso kiedyś w śladowych ilościach nie czyniło nikomu szkody, teraz przecież możemy  go kupić i jeść każdego dnia, a kupiony substytut  ma mięsa znikomy % bo chciwi producenci mają na to sposoby, by wyciągnąć krocie.

Vitarianizm, czyli żywa i zdrowa żywność (tylko owoce, warzywa) dla wielu to jeszcze głupota. "Postęp" w medycynie jest już tak wielki, że nie ma żadnego zdrowego człowieka na świecie. Za to firmy chemiczno-farmaceutyczne mają się dobrze i coraz bardziej będą "leczyć" tysiące nowych chorób, które dzięki nim powstaną.

Czy nie zastanawia Cię, że przemysł zielarski już sobie podporządkowali? A to co piszę nie jest im na rękę i chętnie by mnie za to ukarali, gdyby nie rodzący się ruch otrzeźwienia.

Rolnik produkuje duże ilości chorej żywności, bo tak ceny są skalkulowane. Miliony hektarów leży odłogiem, a przecież ziemia ta jest jeszcze zdrowa  ekologicznie i mogłaby rodzić bez GMO i bez chemii, tylko mówimy, że naturalny nawóz zbyt kosztowny i się nie opłaca, ale ja myślę, że na zdrowie ceny nie ma i powinno się opłacać. Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!