Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 20, 2024, 04:55:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Prawda o raku według badan dra Rybczyńskiego - Rak to walka z wiatrakami wokół naszego życia!!!  (Przeczytany 56679 razy)
Eneasz
Gość


Email
« Odpowiedz #30 : Grudzień 21, 2016, 23:55:59 »
Odpowiedz cytującCytuj

Współczuję, bo gorycz przez Ciebie przemawia. Spójrz jednak bez emocji, czy medycyna klasyczna wyleczyła choć 20% pacjentów z raka?
A jednak nikt jej nie atakuje. Być może było już za późno, może jakaś paskudna odmiana?
Ja nie mam żadnego interesu z P. Tomczyk i nawet nie wiem czy jej lek jest zgodny z receptą prof. Rybińskiego, ale gdyby tak było, stwarzałoby to jednak jakąś alternatywną nadzieję
Zgłoś do moderatora   Zapisane
gosc
Gość


Email
« Odpowiedz #31 : Styczeń 06, 2017, 04:09:14 »
Odpowiedz cytującCytuj

ja nie krytykuje medycyny naturalnej ale ta tomczynska co niby sposcizne jej zostawil jakis doktoro robczynski to bzdura , jest duzo preparatow hoemopatycznych ale nie ma zadnego andry i te chuje oklamuja ludzi i wyludzaja pieniadze od smiertelnie chorych ludzi , powinni wisiec za jaja
Zgłoś do moderatora   Zapisane
piorak
Gość


Email
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 04, 2017, 19:40:44 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam mam namiary na preparat ANRY do pani z poznania ,moja rodzina i znajomi kupują od tej pani od kilku lat i są efekty leczenia,Jakby ktoś był chętny zakupu proszę pisać,pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
sonia
Gość


Email
« Odpowiedz #33 : Luty 18, 2018, 23:28:36 »
Odpowiedz cytującCytuj

Z tego co piszesz piorak, to możesz dać jakiś namiar na ANRY. Ja bym była zainteresowana.  
Bardzo proszę zatem podaj namiar do tej pani z poznania, jeśli to jeszcze aktualne. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!