Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 28, 2024, 16:44:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Projekt Wing Makers – niezwykły „testament” kosmicznej rasy ? - Bzdura  (Przeczytany 17902 razy)
Andr45
Gość


Email
« : Wrzesień 27, 2009, 21:32:05 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jeśli "kapsuła czasu" jest z przyszłości(czyli MY) to wszystko wiedzieli ,kiedy i w jaki sposób zostanie to odczytana .Po co tu mieszać Sumer?. I wszystkie inne Bzdury.Wystarczyło by popatrzyć w historię i wiadomo jak ich przodkowie mają siebie w przeszłości odcz\ytać- Czyli wszystko nie Trzyma się logiki.
Andr45
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Rezoner
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 20, 2009, 14:01:25 »
Odpowiedz cytującCytuj

Niech ktoś mi wytłumaczy - dziennikarka poczuła ideologicznego kopniaka i postanawia, że każdy ma prawo dostępu do tak wiekopomnych informacji - szczytne i piękne. Więc dlaczego - pod szyldem "Extraterrestriali" na swojej stronie udostępnia muzykę ( tylko i wyłącznie odpłatnie ) ( w doatku tworzoną przez zwykłych ludzi ). Do tego cała strona krąży wokół SPRZEDAŻY jakichś płyt pękających od tandetnych animacji komputerowych.
Zwróćcie też uwagę na znaczki -
WingMakers(TM) - zarezerwowana marka handlowa
WingMakers LLC ( po naszemu Spółka Z.O.O. )

No brzmi rzeczywiście mega ideologicznie i misjonarsko.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
AMIDA
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 25, 2012, 18:47:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

Przeczytalam duzo materialów na wingmakers.pl i uwazam, że jest to coś NIESAMOWITEGO i do mnie przemawia. Ci , którzy mnie znaja , wiedzą, ze nie jestem naiwna i łatwowierna ale tej historii zaufalam, rozpowszechnilam wsód znajomych i czekam spokojnie , co będzie dalej ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
skywalker41000
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 15, 2012, 23:29:37 »
Odpowiedz cytującCytuj

Płyty są Bardzo Dobre i wytrzymałe,to by było podejrzenie ,że już teraz wszystko materializują,a innym nie daja wiedzy jak to się robi-pod szyldem Exstraterrestrial -a przez zwykłych Ludzi -pyta się ktoś kto jeszcze nie wie kim jest Człowiek-odpowiedź Człowiek jest bardzo Zaawansowaną Kosmiczną Istotą tak starą jak Wszechświat i w wyniku różnych czynników wprowadzony w błąd kim nie jest, zapomniał kim jest,WingMakers-LLC=Człóowiek....Deep Truth....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mieczysław Jacek Skiba
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Styczeń 02, 2016, 20:43:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witajcie

Czytam piąty wywiad z dr Nerudą. Mówi w nim m.in. o Jedności i Równości - o Ja Jestem My Jesteśmy. Mnie jest to znane ponieważ znam i ciemną hierarchiczną stronę mocy [panowie-nadzorcy-niewolnicy] oraz poznałem stan nowego i starego nieba - gdzie nie ma żadnej hierarchii - gdzie wszyscy jesteśmy sobie równi - jesteśmy Pełnią Światłości/Miłości [tzw 6 gęstość] lub Pełnią Miłości, Miłosierdzia, Wiedzy - wiecznym TERAZ [tzw 7 gęstość]. My jak wiadomo  żyjemy w 3-ciej gęstości. Ale ja po swych doświadczeniach widzę już tylko jedność i równość całego stworzenia. Czy jestem człowiekiem portalem ? Sami oceńcie po moich materiałach [w tym projektach książek] dostępnych na mojej stronie www.przeslanie.com oraz na chomiku: http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty. Z serca Was pozdrawiam. Jacek - Mieczysław Jacek Skiba.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Lucek
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 18, 2016, 12:14:22 »
Odpowiedz cytującCytuj

To wszystko czyli cała etyka, moralność związane z człowieczeństwem cały czas istnieją w formie mniej lub bardziej zwyrodniałych religii. Nie wiem po co więc podniecać się tym samym tylko w nowym opakowaniu, w techno otoczce i z techno nowomową. Człowiek potrzebuje ciągle nowych podniet, czyli bodźców dla ego. Co z tego wynika dla Ducha, dla wewnętrznego rozwoju? Jeśli to ma uzasadnienie dla lepszej komunikacji ważnych wewnętrznie treści, ponieważ stara symbolika zużyła się z powodu defraudacji wartości jej kapłanów to wszystko ok. Jeśli jednak nowe opakowanie służy demonom dezinformacji?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
normalny
Gość


Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 10, 2017, 22:45:05 »
Odpowiedz cytującCytuj

Komentarze innych służą do dezinformacji Waszego mniej czujnego umysłu, umysłu przez wiele lat  sterowanego przez tych, którzy by chcieli mieć nad Wami władzę oraz ślepo podążającymi za ich słowami klakierów. Wszystkie komentarze napisali ich poplecznicy. Macie piękne umysły z których w ogóle nie korzystacie, dajecie sobą manipulować każdego dnia. PO tym wszystkim stajecie się zwykłymi przekorami jak ci wyżej piszący, oceniajcie wszystko sami, nie pozwalajcie nikomu nigdy wpłynąć na Wasze decyzje i Wasze przemyślenia, bo intuicja zawsze Wam dobrze podpowiada, a kierując się słowami innych popełniacie błędy z których oni się cieszą. Szatan też się cieszy kiedy dzieje się Wam krzywda. Myślcie samodzielnie, nie pozwalajcie nikomu wpłynąć na Wasze myśli. Zapamiętajcie, że liczy się tylko wasza opinia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!