Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 25, 2024, 23:46:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Niewinny lek, każdego uchroni przed zawałem. - jak leczyć serce seniora strofantyną  (Przeczytany 10959 razy)
zyga
Gość


Email
« : Wrzesień 02, 2016, 16:21:39 »
Odpowiedz cytującCytuj

mam niemiecką strofantynę: oleum strophanti forte / WELEDA /. czy raz dziennie jedna caps coś daje przy migotaniu przedsionków ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Julek B
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 10, 2017, 18:32:24 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ograniczanie tego leku,jeśli jest naprawdę taki dobry, dla każdego to jest zwyczajne ludobójstwo.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Peter
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 10, 2017, 22:38:02 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ad vocem Pana Julka:
Ja miałem ogromne problemy sercowe. Ciągłe bóle, skoki ciśnień 170/140. Nie byłem pewny czy przeżyje dzień czy noc. Lęk przed wylewem lub zawałem. Lekarstwa nie wiele pomagały.
Posłuchałem Pana Jerzego Zięby. Zacząłem jeść 2 jajka na śniadanie, ale gotowane na miękko. Po 3 miesiącach zapomniałem o problemach serca. Do dzisiejszego dnia nie miałem żadnego problemu i zapomniałem, że kiedykolwiek miałem coś ze skokami ciśnień czy bólach serca.Codziennie rano 2 jajka stały się normą mojego śniadania.
Polecam gorąco. Żadne lekarstwo nie będzie Was interesować a hipokryzja "dobrej zmiany" będzie lekcją przy nowych wyborach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!