Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 28, 2024, 21:02:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Nieznany fenomen ludzkiego mózgu - Jestem bardzo zainteresowany metodą Marian  (Przeczytany 12433 razy)
Marian Fiedorowicz
Gość


Email
« : Luty 08, 2016, 04:26:29 »
Odpowiedz cytującCytuj

Proszę o kontakt i terminy miejsce kursu pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Józef
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Luty 08, 2016, 13:57:34 »
Odpowiedz cytującCytuj

Dla Pana zainteresowanego kursami.

Czytający uważnie artykuł mogą korzystać z podanych linków prowadzących do poszczególnych stopni kursu
I stopień
II stopień
III stopień
Klikając na nie jest informacja o możliwości zapisu na kurs poprzez napisanie wcześniej listu na podany adres:
Zapisy: [email protected]
Wiadomo, że nie można ogłosić terminu nie mając grupy chętnych. Najpierw trzeba się zapisać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Edyta
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Luty 19, 2016, 00:49:42 »
Odpowiedz cytującCytuj

Człowiek w swoim fenomenie potencjału jaki nosi w sobie nie jest tego jeszcze w pełni świadomy, a przecież już dwa tysiące lat temu o tym mówił Jezus: Bogami jesteście i większe znaki ode mnie czynić będziecie w imię moje.
Prawdziwe otwarcie się na Boskość ma miejsce wówczas, gdy wyzbędziemy się strachu, lęku przed dogmatycznym postrzeganiem świata, czynieniem dobra z miłości a nie z interesowności czy zasługi na niebo. To nie poprzez solidne opłacane ofiar, finansowanie świątyń staniemy się lepsi, doskonalsi, bliżsi  Majestatu, lecz za to co robimy bezinteresownie z miłości do naszych bliźnich i samych siebie. Zbieranie tzw. dobrych uczynków dla nagrody już jest zaprzeczeniem rozwoju człowieka, przekreśleniem jego wzrostu świadomości i okaleczenie z  duchowości. To tak samo jak komuś wyświadczamy przysługę z myślą o nagrodzie. Tą nagrodę już otrzymujemy za życia, a ona nic nie wnosi do naszego życia wewnętrznego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
blackberry
Gość


Email
sn
« Odpowiedz #3 : Luty 24, 2016, 23:20:44 »
Odpowiedz cytującCytuj

Od ponad 10 lat mam ten sam sen,tzn czytam tekst i mam zamkniete powieki
Jak mam to interpretowac?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Eda
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Marzec 11, 2016, 15:50:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jest okazja zapisać się na ten kurs u Bronikowa i przy sposobności podzieli się Pan z nami dokładną wykładnią tego tajemniczego snu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!