Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 19, 2024, 03:01:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Ukryte terapie - Czego ci lekarz nie powie - Szlachetne zdrowie  (Przeczytany 51011 razy)
Hania
Gość


Email
« Odpowiedz #30 : Maj 27, 2016, 11:57:17 »
Odpowiedz cytującCytuj

prosze o rade na chorobe Parkinsona. lekarz na podstawie objawowym stwierdzi ze, mam zespol Parkinsona , zalamalam sie i szukam pomocy!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
asklepios
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Maj 27, 2016, 22:07:40 »
Odpowiedz cytującCytuj

Haniu, jeśli spotkało Cię to nieszczęście choroby Parkinsona musisz naprawdę szukać na własną rękę dróg wyjścia z tej choroby.Pamiętaj, że nie ma chorób nieuleczalnych, ale musisz dużo zrobić w kierunku dostosowania różnych metod dojścia do zdrowia, gdyż każdy organizm jest inny i inna przyczyna choroby.
Na początek proponowałbym Ci kurację Naltreksonem inaczej adepend O nim mówi dr Pokrywka. Wysyłam Ci link do tego tematu. Obejrzyj ten filmlm spróbuj, nic nie tracisz, gdyż w sumie to lek ten nie ma skutków ubocznych. Życzę powrotu zdrodrowia!

https://www.youtube.com/watch?v=gYN-zRAzISU

zobacz też stronę:
http://wyborcza.pl/1,75400,19042489,lek-na-bialaczke-pomaga-w-zaawansowanej-chorobie-parkinsona.html
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2016, 22:13:19 wysłane przez asklepios » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Ela
Gość


Email
« Odpowiedz #32 : Czerwiec 27, 2016, 14:31:42 »
Odpowiedz cytującCytuj

Zainteresował mnie artykuł o tym leku, Adepend. Jeżeli ktoś z Was brał ten lek i mógłby coś o nim napisać to bardzo proszę o wiadomość. [email protected]
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Edek
Gość


Email
« Odpowiedz #33 : Czerwiec 28, 2016, 09:54:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Tak, mój kolega, chory na Parkinsona, bierze adepend (naltrekson) w niskiej dawce i bardzo jest zadowolony. Wyciszył sie bardzo, sen ma cudowny, spokojny i nawet kolorowy. Zażywa dopiero kilka tygodni a czuje już znaczną róznicę na korzyść. Ma nadzieję, że wszystko ustąpi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bajzel
Gość


Email
« Odpowiedz #34 : Lipiec 26, 2016, 23:19:07 »
Odpowiedz cytującCytuj

Prosze tych madralinskich wyuczonych na internetowych informacjach o zwolnienie tepa.Powiem co wlasnie przechodze ,od roku jestem chora ostatnio,,opowiem w welkim skrocie ja i moj organizm nie wytrzymujemy ,przypadkiem trafilam na rady Pana Zieby od tygodnia poje wode z cytryna miodem i witamine C ,na poczatku dostalam rozwolnienia ale dalej nie przerywam mojej kuracji ,dieta to tylko zrezygnowalam z cukru reszte odatawiam powoli czuje sie o wiele lepiej, przypomne ze to dopiero tydzien ,lekkiej zmiany zycia.nic nie robic tylko narzekac to najgorsze co moze sie czlowiekowi przytrafic .Prosze wszystkich walczcie bo sie oplaca.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
flostrit
Gość


Email
« Odpowiedz #35 : Sierpień 28, 2016, 14:50:49 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ludzie --obserwujcie swój organizm.Pracuję w służbie zdrowia i widze jak obniża się górną wartość cholesterolu.Kiedyś było to 250 mg ,obecnie 190 mg.A wiecie dlaczego ----aby więcej ludzi brało statyny.A pomyslcie--może mój organizm potrzebuje więcej chlesterolu .Firmy farmaceutyczne bogacą się i nie interesuje ich wasze zdrowie.Statyny to ruina waszego zdrowia.A dlaczego nikt nie zleca badania (homocysteina) ----to badanie decyduje o naszej miażdżycy.Czy lekarz na wizycie zaproponował takie badanie a może D3 lub Wit B12.Dlatego dbajcie sami o swoje zdrowie,
Zgłoś do moderatora   Zapisane
efka37
Gość


Email
« Odpowiedz #36 : Listopad 22, 2016, 14:43:46 »
Odpowiedz cytującCytuj

Na spotkania z Jerzym Ziębą trzeba zapłacić 100-150zł. ALE : studenci medycyny i lekarze NIE PŁACĄ w ogóle. Na tych spotkaniach mogą pogłębić swoją wiedzę ,której nie otrzymują JUŻ od dłuższego czasu na studiach medycznych i bardzo wielu korzysta z tego a potem wiedzą jak mają nas leczyć . O tym nikt nie napisał. Teraz na studiach medycznych uczą jak sprzedawać leki - wyroby farmaceutyczne a nie jak leczyć ludzi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!