Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 20, 2024, 06:23:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Molekuła Duszy - DMT - Piękne i dające do myślenia  (Przeczytany 15124 razy)
Ada
Gość


Email
« : Lipiec 20, 2014, 15:19:26 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wspaniały artykuł. Choć nie miałam takich doświadczeń wierzę, że to było możliwe, choć przekaz tak piękny i głęboki jeszcze wyolbrzymia to przeżycie.
coś w tym wszystkim musi być, jesteśmy tak wielką , złożoną tajemnicą, że negowanie czegoś jest nie na miejscu, gdyż złożoność w świecie zjawisk i rzeczy jest możliwa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Basia
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Październik 01, 2014, 00:32:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

Dzięki, że napisałeś ten artykuł, choć sądzę, że tylko nieliczni wiedzą o co w nim chodzi. Te doświadczenia, zbyt subtelne są atrybutem dojrzałej duszy.
Szkoda, że tak mało ludzi interesują te mądrości, które  w gruncie rzeczy są najważniejsze dla rozumnego człowieka
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Zofia
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Luty 25, 2015, 03:02:06 »
Odpowiedz cytującCytuj

Z ogromnym zaciekawieniem czytalam te wspaniale przezycia duchowe po spozyciu swietej rosliny Inkow Ayauaski.Z calego serca dziekuje za ten artykul.Poniewaz mam rowniez osobiste doswiadczenia i artykul dodaje mi inspiracji aby rowniez podzielic sie przezyciami.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
poszukujący
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Styczeń 02, 2016, 12:25:37 »
Odpowiedz cytującCytuj

Panie Józefie, Pański artykuł był dla mnie wielkim wydarzeniem. Te cudowne przeżycia pod wpływem Ayahuasci, tak pięknie opisane może są tylko imaginacją, może tęsknotą ludzkiej duszy, ale jakże realistyczną, jakże prawdopodobną przestrzenią świata duchowego każdego z nas. Przecież Jezus powiedział - "jesteście mieszkaniem Ducha Świętego" I z Tym Niepojętym w jakiś sposób się Pan osobiście spotkał. Człowiek tęskni za spotkaniem z Sacrum, a jest tak blisko niego, a nawet w nim samym przez co może obcować  z Nim w kontakcie z samym sobą. Człowiek boi się jednak lub też nie ma świadomości w jaki sposób dotrzeć do samego siebie a jednak to jest najważniejsze. W ewangelii św. Tomasza Jezus mówi- „Skoro poznacie samych siebie, wtedy będziecie poznani i będziecie wiedzieć, że jesteście synami Ojca żywego. Jeśli zaś nie poznacie siebie, wtedy istniejecie w nędzy i sami jesteście nędzą”
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Peter
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Maj 03, 2016, 10:35:18 »
Odpowiedz cytującCytuj

Kiedy jestem w "dołku" czytam Twój tekst z przeżyć z ayahuascą i wydaje mi się, że odkrywam własną duszę, bogactwo swego wnętrza tak głęboko ukryte w mrokach podświadomości.
Sam jednak nie miałbym odwagi wejść praktycznie w tą niezwykłą i na moim etapie rozwoju duchowego, być może jeszcze niebezpieczną dla mnie, przygodę. Czytałem dużo o eksperymentach prof. Stanislva Grofa, który swymi doświadczeniami bardzo głęboko wszedł w bezmiar sfery podświadome i porównując Twoje przeżycia są bardzo podobne do wyników jego doświadczeń.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Rysiek
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Marzec 17, 2018, 15:01:29 »
Odpowiedz cytującCytuj

"Jeśli wyzwolicie to, co macie w sobie, to was ocali. Jeśli tego nie zrobicie, to was zniszczy" który to werset Ewangelii Tomasza???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Rysiek
Gość


Email
« Odpowiedz #6 : Marzec 17, 2018, 15:01:59 »
Odpowiedz cytującCytuj

"Jeśli wyzwolicie to, co macie w sobie, to was ocali. Jeśli tego nie zrobicie, to was zniszczy" który to werset Ewangelii Tomasza???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!