Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 29, 2024, 13:42:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Inna droga do zdrowia prof. Nieumykawina - mam twoją książkę  (Przeczytany 19576 razy)
marco
Gość


Email
« : Maj 19, 2014, 20:53:25 »
Odpowiedz cytującCytuj

mój komentarz wystarczy
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Eda
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Lipiec 10, 2014, 19:06:42 »
Odpowiedz cytującCytuj

Stary poczciwy profesor, który jeszcze nie zwariował z nadmiaru pieniędzy i uczciwie kieruje ludzi do skutecznego leczenia domowymi sposobami, ale bardziej skutecznymi niż tzw. specjaliści od antybiotyków. Wielka sława naukowa, podobnie jak u nas nie żyjący już prof. Aleksandrowicz z Krakowa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Dr.Dora
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Marzec 19, 2015, 13:41:46 »
Odpowiedz cytującCytuj

Dorogije druzja...
ja piszu wam iz Floridi/USA, ja zanimaju zdies i w Polsze naturalnoj (complimentarnoj) medicinoj uze 10 let.  Prof. Nieumywakin is oczen interesno dla menia... ja nie doctor medicini, ja doktor of 'humanistic i wospitanije dla zdorowia", nauczaju i pomagaju ludiom wozwrotit do lepszego zdorowija i zyzni...  I by oczen chotela stat ucitelnicoj Professora i  otworit w Polsze  "Centrum dla Naturalnoj Mediciny" c jego naukami... gde ja by mogla wstretit Prof. Nieumywakina b Europe? Gde jest jego klinika?
Moje serdecznije  pozdrowienija.
Dr Dora Kiser
Izwinite moj russkij, yze zabyla ....  a i niet russkich bukwow zdes on my computer...

Dear friends, I'm writing from Florida... I'm educating and supporting people here and in Poland to get back to better health with ALL natural holistic  treatments ... I'm researching this field  already for 10 y., writing about also for Polish magazines ...   NOw I'd love to learn from Prof. Nieumywakin in person (or any by him recognized doctor naturopath) about his treatments  and open in Poland a Center for Natural Medicine
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Krystyna
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 06, 2015, 16:38:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

Życzę Panu Profesorowi dużo Błogosławieństwa Bożego za każdy trud w uświadamianiu zdrowia
Zgłoś do moderatora   Zapisane
regina
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Listopad 01, 2015, 18:43:07 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mam lat 70.Przeszlam ,,droge krzyzowa"chorob ktorymi moglabym,,szczodrze obdarowac"10-ro ludzi wlacznie z rakiem...medycyna konwencjonalna nie miala co mi zaoferowac...zrozumialam ze tylko ja sama moge sobie pomoc.Dzieki ksiazkom pp.Nieumywakina,Tombaka,Dabrowskiej,Gornickiej,Zieby I wielu innych uratowalam swoje zdrowie,mam sie dobrze I pozbylam sie  w s z y s t k I c h(!!!) tabletek!? I tego z calego sreca zycze wszystkim,pozdrawiam serdecznie I dziekuje bardzo TYM ktorzy maja odwage odslonic nam prawde.....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ewa
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Marzec 17, 2016, 13:23:38 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam, gdzie mogę kupić ksiąki profesora Nieumywakina w języku polski?
W internecie nie znalazłam pozycji np. Inna droga do zdrowia.
Bardzo proszę o info.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Józef
Gość


Email
« Odpowiedz #6 : Marzec 18, 2016, 22:41:49 »
Odpowiedz cytującCytuj

Pani Ewo, wystarczy wpisać w google.pl hasło Nieumywakin książki i otrzymuje Pani wszystkie pozycje książek napisanych przez tegoż autora.

https://www.google.pl/search?q=Nieumywakin+ksi%C4%85%C5%BCki&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=WmPsVpfiEueD6QTTnY-ACw

Wybrać z dowolnie wyświetlonej pozycji, np.
http://dobreksiazki.pl/a7564-iwan-nieumywakin.htm?gclid=CLbe74iIy8sCFQso0wod_uUMPA
i mamy adresy sklepów z książkami.
Pozdrawiam serdecznie  - Józef
Zgłoś do moderatora   Zapisane
krystyna
Gość


Email
« Odpowiedz #7 : Styczeń 16, 2017, 23:36:13 »
Odpowiedz cytującCytuj

Szukam tej kliniki Prof.I Pawlowicza mam stwardnienie rozsiane i tylko on moze uratowac moje zycie. Chcialabym pobyc w tej klinice najlepiej okolo 2 tygodni zeby moja rownowaga doszla troche do normy.
Z gory dziekuje za jakie kolwiek informacje.
Z podziekowaniem
Krystyna
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mati
Gość


Email
« Odpowiedz #8 : Styczeń 19, 2017, 08:52:41 »
Odpowiedz cytującCytuj

Pani Krystyno, proszę sobie obejrzeć film z linku, który poniżej podaję. Życzę powrotu do prawdziwego zdrowia !
https://youtu.be/UghJFa0sOik
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!