Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 28, 2024, 17:23:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Wielka zagadka zwierciadeł Kozyriewa - Tajemnica wszechświata  (Przeczytany 23437 razy)
Agnieszka
Gość


Email
« : Kwiecień 13, 2014, 20:46:48 »
Odpowiedz cytującCytuj

Czy przy pomocy zwierciadeł Kozyriewa możemy uzyskać odpowiedź dotyczącą kluczowej tajemnicy wszechświata?Czy stwórca jako pomysłodawca nie będzie mieć już tajemnic, i świat odda w ręce swoim dwom świadkom?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MANIEK
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 19, 2014, 12:40:35 »
Odpowiedz cytującCytuj

PO ZOBACZENIU HASŁA NIERDZEWNE ALUMINUM NIE MAM JUŻ ŻADNYCH PYTAŃ CO DO ZAWARTOŚCI MERYTORYCZNEJ TEGO MATERIAŁU.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Peter
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Listopad 20, 2014, 12:32:58 »
Odpowiedz cytującCytuj

Panie Maniek, gdzie Pan spotkał w artykule nierdzewne aluminium?
Nigdzie tam nie ma takiego słowa. Być może na filmie ktoś tak przetłumaczył, choć nie zauważyłem.
Co to znaczy uprzedzony negatywnie umysł. Można nawet skrytykować mimikę twarzy jeśli człowiek się tak nastawi.
Proszę Pana, prof. Kozyriew to wielka postać ze świata nauki i nie szukajmy dziury w całym w rzeczach będących najmniej istotnych w idei poruszanego problemu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Saiyan5
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Grudzień 07, 2014, 23:51:31 »
Odpowiedz cytującCytuj

W filmiku mowa jest o stali nierdzewnej zamiast aluminium (z Al jest w Nowosybirsku).
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ryszard
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 03, 2015, 09:43:49 »
Odpowiedz cytującCytuj

od chwili wielkiego wybuchu w strukturze powstania zostały zapisane wszystkie możliwe kombinacje i wdaje się ze sa one dla nas osiągalne do wykorzystania lecz ja bym uwazal by podczas eksperymentow nie uruchomić zamkniecia programu bo taka opcja tez musi istnieć   ryszard
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Adam
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Styczeń 10, 2016, 21:32:55 »
Odpowiedz cytującCytuj

Niewątpliwie coś w tym jest bo inaczej nie popłynęły by pieniądze na te badania. Jest taki film na "yutub" pt: Niesamowite odkrycie rosyjskich badaczy. Polecam jako doskonałe uzupełnienie całego opisu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
LECH
Gość


Email
« Odpowiedz #6 : Maj 22, 2016, 12:57:33 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ogladalem program o Zwierciadle Kozyriewa kilkakrotnie, bardzo interesuje mnie jak zostalo wykonane,jakich materialow uzyto do jego konstrukcji.Prosze o pomoc mnie i jezeli mozna przeslanie jakis szkicow lub planow ktore pomogly by mnie w zrobieniu podobnego urzadzenia na wlasny uzytek.
Z Powazaniem ,
Lech.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
LECH
Gość


Email
« Odpowiedz #7 : Maj 22, 2016, 13:06:28 »
Odpowiedz cytującCytuj

Bardzo jestem zainteresowany urzadzeniem (ZWIERCIADLEM KOZYRIEWA),bardzo prosze o pomoc mnie .Chcialbym otrzymac jakies plany lub szkice I opis tego urzadzenia ,ktore pomogly by mnie do zrobienia podobnego,gdysz pasionuje mnie nauka z dziedziny fizyki I wszechswiatem,
Z GORY BARDZO DZIEKUJE.
Lech
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Zygmunt
Gość


Email
« Odpowiedz #8 : Październik 24, 2016, 03:40:58 »
Odpowiedz cytującCytuj

Czy ktoś zna wymiary, dane, schematy tego Zwierciadła Kozyriewa ..Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Andrzej
Gość


Email
« Odpowiedz #9 : Maj 28, 2017, 07:22:28 »
Odpowiedz cytującCytuj

https://via-midgard.com/news/article/2524-zerkala-kozyreva.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane
agi
Gość


Email
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 29, 2018, 08:07:16 »
Odpowiedz cytującCytuj

cos wiem na ten temat zyje w tym zwierciadle, bylam w bibliotece Akaszy...jest piekna wszystko w kolorze brazowym, nienagannie poukladane ksiegozbiory, jakby miala miliardy lat a zadbana jak nic na tym swiecie...pzdr
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!