Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 29, 2024, 04:10:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Zwierzęta należy wykluczyć z menu! - KOMORKI PAMIETAJA CIERPIENIE  (Przeczytany 13376 razy)
Margo
Gość


Email
« : Listopad 12, 2013, 12:24:41 »
Odpowiedz cytującCytuj

Fatntastyczny artykul, chwyta za serce! Juz od dawna chodzil mi po glowie pomysl, by przestac jesc mieso i teraz go zrealizuje Szok)
Pomyslcie, jesli istnieje pamiec komorkowa, a naukowcy i lekarze coraz czesciej o niej mowia (dowodem sa np. wspomnienia dawcy przeszczepu u osoby, ktora otrzymala jego organ), to we WSZYSTKICH KOMORKACH zabijanego zwierzecia (niewazne, czy tzw. humanitarnie, czy tez nie) koduje sie ogromne cierpienie, bol, strach i potem nasze komorki przyjmujac mieso otrzymuja te informacje! Nic dziwnego, ze ciagle nasze ciala niedomagaja, mimo, ze uprawiamy coraz wiecej sportu, staramy sie wyeliminowac stres, pijemy mniej kawy i alkoholu, nie palimy.... to nic nie daje, bo nasze komorki zamiast byc karmione miloscia, by funkcjonowac i rozwijac sie w harmonii sa bombardowane cierpieniem i strachem!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
HaBoTe
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Styczeń 06, 2014, 15:47:35 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wspaniały artykuł. Jestem już od chyba dwóch lat na diecie wegetariańskiej. Czuję się wspaniale i wiem, że nie przyczyniam się swoją osobą do niehumanitarnego traktowania zwierząt. Jaja kupuję tylko od tzw. "szczęśliwych kur". Jak zobaczyłam program jak są traktowane kurczęta, to po prostu mną wstrząsnęło... szkoda słów...Popieram menu, w którym znajdują się kasze, owoce i warzywa, można tak wiele i smacznych z nich przygotować posiłków. Smacznego.


Zgłoś do moderatora   Zapisane
agi
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 29, 2018, 10:45:20 »
Odpowiedz cytującCytuj

witam, of wczoraj jestem na tej stronie, lepiej pozno niz wcale, jestem pod ogromnym wrazeniem kiedy czytam artykuly interesuje sie medycyna naturalna I ja stosuje z powodzeniem, z miesem roznie bywa, krowki nie zjem chociaz pamietam jej smak z domu rodzinnego, jesli cos to kurczak ale I on ostatnio mi nie smakuje:(jakbym czula cos plastikowego:(zimowa pora mam niesamowite pragnienie zjedzenia tluszczu:(reszte Roku jadam warzywa, owoce, robie soki z warzyw I owocow
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!