Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 28, 2024, 15:20:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Telegonia czyli matryce energoinformacyjne - a jeżeli dziewczyna jest nawrapdę dziewicą i ma 24 lata, jest atrakcyjna, ale chce sprzedać swoje dziewictwo, bo uważa, że nigdy nie pozna tego jedynego i czekanie po prostu nie ma sensu? nie zgodzę si  (Przeczytany 14972 razy)
Wellington
Gość


Email
« : Sierpień 16, 2013, 11:00:30 »
Odpowiedz cytującCytuj

a jeżeli dziewczyna jest nawrapdę dziewicą i ma 24 lata, jest atrakcyjna, ale chce sprzedać swoje dziewictwo, bo uważa, że nigdy nie pozna tego jedynego i czekanie po prostu nie ma sensu? nie zgodzę się z Tobą, że takie ogłoszenia zamieszczają profesjonalistki, są też dziewczyny po 20 roku życia, ktf3re nie wierzą już w sens czekania na miłość. niestety smutne to, ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Antoni
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 16, 2013, 11:46:20 »
Odpowiedz cytującCytuj

Każdy ma swoje przeznaczenie, ale jemu też trzeba wyjść naprzeciw. Chyba nigdy nie było tyle możliwości poznawczych miedzy ludźmi jak obecnie dzieki internetowi. Oczywiście nawet miłość i małżeństwo wymaga trochu zabiegów, wyjścia naprzeciw drugiego człowieka. Owoc tego wysiłku jest podwójny: wzrost świadomości życia i poznania ludzi i fascynacja drugim człowiekiem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mog
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 24, 2013, 08:41:36 »
Odpowiedz cytującCytuj

Może jestem nirnopeawpym romantykiem ale ja jednak nie uwierzę, że te wszystkie  dziewice  naprawdę są dziewicami.  Medycyna  kosmetyczna potrafi bez większego problemu odtworzyć błonę. Nie wiem jakie to są koszta ale może opłaca się pf3źniej odtworzona błonę sprzedać. I tak w kf3łko Uwierzę, że znajdzie się prawdziwa dziewica, ktf3ra chce sprzedać swoją cnotę ale nie sądzę aby było ich tyle aby był potrzebny do tego serwis ogłoszeniowy. Z takiego serwisu korzystają raczej  profesjonalistki .25-letnia dziewica, ktf3ra nagle postanowiła sprzedać swoją cnotę   nie wygląda to wiarygodnie. . najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że znajdą się faceci, ktf3rzy chcą w ten sposf3b pozbawić dziewictwa dziewczyny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Ja nie lubie bzdur
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Styczeń 07, 2016, 02:14:48 »
Odpowiedz cytującCytuj

Fragment o psach i wyłaczaniu psów z chodowli jest wyssany z palca, a widze ze kopiowany na wszystkie tematy o telegonii. Moja żona pracuje z psami od dzieciństwa, wystawia psy dla wielu chodowli, i nikt nigdy nie wyłączył psa z chodowli za puszczanie sie z kundlami... Takze prosze sie tak nie podniecac. Jedyne co to jak w krótkim odstepie czasu suka bedzie dawac różnym psom to moga wyjsc rózne szczeniaki, ale nie rzutuje to na przyszłe mioty!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Rzeczywistosc
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Sierpień 27, 2017, 06:25:59 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jakt to jest z mezczyznami? Czy zycie rospustne mezczyzn ma wpyw na matryce jego zony cnotliwej naprawde(ona zna tylko swojego meza) i w konsekwencji na jego potomstwo?
Czy maz nie przenosi od innych kobiet(ktore juz nie byly cnotliwe)czasem tez kod pierwszego samca?
Telegonia wydaje mi sie mozliwa, ale jak to jest u Zydow czy Arabow, Cyganow? Wydaje mi sie,ze
u nich cnota kobiet jest bardzo, bardzo kontrolowana.
Jezeli cnotliwosc kobiety jest tylko wazna dla jakosci potomstwa, to jak mi wytlumaczycie zboczenia i ulomnosci moralne w tej populacji?
Mysile, ze cnota mezczyzn odgrywa taka sama role jak cnota kobiet.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Rafał
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Sierpień 31, 2017, 10:07:23 »
Odpowiedz cytującCytuj

Pyta Pani jak to jest z tą telegonią?. Odpowiedź jest prosta. Kobietę się potępia jak ma stosunki z różnymi mężczyznami nazywając ją od najgorszych, a mężczyznę nawet się podziwia, że taki macho. Powód jest prosty. Byle jaki zamek otworzy każdy klucz, zaś dobry klucz otworzy każdy zamek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!