Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 29, 2024, 09:39:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Szokująco proste sposoby leczenia prostaty! - sposób na poprawę energetyki czakr  (Przeczytany 55816 razy)
ZDZISLAW
Gość


Email
« Odpowiedz #30 : Grudzień 25, 2017, 10:36:02 »
Odpowiedz cytującCytuj

witam, jestem po operacji prostatyPVP17.3.15 I TURP 1.4.15 ROKU, obecnie jestem impotentem, nie mam erekcji, nie mam wytryskow, do tego zanikaja mi genitalia-penis, prosze o pomoc , zna ktos FIZJOTERAPEUTĘ,OSTEOPATĘ, WROCLAW. KALISZ OKOLICEktory pomaga w tego typu dolegliwosciach, prosze o informacje, dodam to ze byl to lagodny gruczolak stercxza lat 60, problemow z erekcja nie było zadnych, z powazaniem zdzislawszukajacy pomocy
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Ryszard
Gość


Email
« Odpowiedz #31 : Luty 17, 2018, 21:48:12 »
Odpowiedz cytującCytuj

Po tych ćwiczeniach w pierwszej kolejności pozbyłem się hemoroidów .W badaniu USG w 03 2017 gruczoł prostaty wynosił 42 mm, w 01.2018 gruczoł prostaty zmniejszył się do 37 mm. To działa. polecam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
karol
Gość


Email
« Odpowiedz #32 : Maj 23, 2018, 13:51:06 »
Odpowiedz cytującCytuj

A u mnie funkcjonowanie prostaty bardzo się poprawiło, jak zacząłem zażywać suplement herbaya z wyciągiem z palmy sabalowej. Przyjmuję go regularnie od paru miesięcy i naprawdę jest lepiej
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!