Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 28, 2024, 12:15:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Szokująco proste sposoby leczenia prostaty! - sposób na poprawę energetyki czakr  (Przeczytany 55793 razy)
franek
Gość


Email
« Odpowiedz #15 : Grudzień 17, 2015, 11:10:30 »
Odpowiedz cytującCytuj

czy bezpośrednio po tych ćwiczeniach można ćwiczyć jogę ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Peter
Gość


Email
« Odpowiedz #16 : Grudzień 18, 2015, 18:31:26 »
Odpowiedz cytującCytuj

Bezpośrednio po tych ćwiczeniach nie wskazane są ćwiczenia jogi, tak przynajmniej zalecają instruktorzy. Każde ćwiczenie powoduje pobudzenie czakr i nałożenie na nie innych ćwiczeń może kolidować z energetyką. Po jakimś czasie na pewno można ćwiczyć jogę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
tantric
Gość


Email
« Odpowiedz #17 : Styczeń 11, 2016, 20:52:17 »
Odpowiedz cytującCytuj

 dr.pulok , ty to jesteś wiracha hahahaha , naprawde tylko pozazdrościć klapek na oczach . Nieświadomość nie boli ..............może czasami..........
Zgłoś do moderatora   Zapisane
franek
Gość


Email
« Odpowiedz #18 : Styczeń 27, 2016, 14:09:43 »
Odpowiedz cytującCytuj

Pytałem czy można ćwiczyć jogę ?. Dostałem odpowiedż ,że można ćwiczyć po jakimś czasie.Jaki miałby to być czas ? Proszę o dokładniejszą odpowiedz .Czy jeszcze są jakieś szczegóły dotyczące  bezpieczeństwa przy wykonywaniu tych ćwiczeń ? Np.ćwiczyć na czczo ,czy nie ma to znaczenia ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
asklepios
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Styczeń 27, 2016, 23:17:18 »
Odpowiedz cytującCytuj

Panie Franku, chciałby Pan znać tajemnice, których nie zna jeszcze oficjalna medycyna. Każdy człowiek inaczej reaguje na każde lekarstwo, z większą lub mniejszą szansą na wyzdrowienie, a co dopiero tak zaawansowane techniki jogiczne. Nikt tego dokładnie nie określi Panu. Jeśli sięgamy po techniki z wyższej półki to musimy też przyjąć ryzyko na siebie.
Podobnie jest z jodem. Jak wiadomo płyn Lugola, jest bardzo skuteczny na prostatę i nie tylko, ale oficjalna medycyna jest przeciwna jego stosowaniu. I znowu Pan będzie pytał i słusznie, czy brać i ile a nikt znowu nie powie Panu. Znowu potrzebny będzie  własny rozum, rozsądek i studiowanie literatury na ten temat.
Podam Panu link o tym wspaniałym specyfiku, a reszta już jest w Pańskim wyborze.
Mówiąc szczerze ja to stosowałem i z bardzo dobrym skutkiem, ale jak powiadam, każdy ma inne choroby, zaawansowanie ich i jeszcze wiele innych czynników. Lekarz oficjalnie Panu nie tylko odradzi, ale i pokrzyczy, bo wg. ich procedur nie wolno go stosować. Dlaczego? No to też Pan musi sam sobie odpowiedzieć.
http://davidicke.pl/forum/jod-przywrocic-uniwersalny-skladnik-odzywczy-medycynie-t14475.html

https://www.google.pl/search?q=brak+jodu+a+choroby+prostaty&newwindow=1&biw=1760&bih=864&ei=Rv6oVsS5FYuzsQHJv4igBA&start=0&sa=N

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Zbyn
Gość


Email
« Odpowiedz #20 : Marzec 06, 2016, 13:14:09 »
Odpowiedz cytującCytuj

Podoba mi się ta metoda, bo jest oparta na reabilitacji a nie tabletkach. Mam nadzieję, że skuteczna - wypróbuję. Po wykonaniu już jednego Jelenia ucisk w okolicy prostaty wyraźnie zelżał co chyba dobrze rokuje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Łukasz
Gość


Email
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 27, 2016, 15:42:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

i mam jeszcze jedno pytanie czy te cwiczenia trzeba wykonywac o regularnych porach ?  bo co jak ktos pracuje na zmiany i nie moze tego robic o stalych porach.pozdrawiam i czekam na odp.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Łukasz
Gość


Email
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 27, 2016, 15:44:59 »
Odpowiedz cytującCytuj

aha i jeszcze jedno czy te cwiczenia mozna robic rownoczesnie z braniem tabletek na prostate Co? pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
leżachowski
Gość


Email
« Odpowiedz #23 : Grudzień 04, 2016, 10:09:57 »
Odpowiedz cytującCytuj

zastosowałem się do ćwiczeń już 14 dzień,efekt 3cia noc bez sikania,w dzień gdy siedzę zapominam o problemach sikania.Dla mnie rewelacja.Dobry cholesterol z 43 zwyżka na 56 w ciągu tygodnia,sprawdzę czy to pomyłka czy ma związek z ćwiczeniami.Od 14 dni regularne jedzenie 5 razy dziennie co 3 godziny,cukier z 119 na 94,waga z 99 na 93
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Fragles
Gość


Email
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 14, 2017, 14:37:41 »
Odpowiedz cytującCytuj

O kuźwa ale mam zjazd...O czym jest to forum? Co tu się dzieje,wpisać wyraz ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
mecenas
Gość


Email
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 19, 2017, 13:01:23 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mam pytanie. Czy te metody pozwolą usunąć problem z zaleganiem moczu w pęcherzu ?
Odpowiedż jest dla mnie bardzo ważna.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mieczysław
Gość


Email
« Odpowiedz #26 : Sierpień 13, 2017, 07:56:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Czy przy powiększonej prostacie i w powyższych ćwiczeniach można jeździć na rowerze?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mieczysław
Gość


Email
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 10, 2017, 09:38:35 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ciekawe ale raczej nie będę korzystać
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Andrzej
Gość


Email
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 28, 2017, 17:24:52 »
Odpowiedz cytującCytuj

Brakuje mi podstawowych informacji i co za tym idzie odpowiedzi na zadane pytania, vide np."pytanie techniczne" napisane przez Jerzego dn.02 marca 2015 r.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Kk1
Gość


Email
« Odpowiedz #29 : Listopad 26, 2017, 12:16:53 »
Odpowiedz cytującCytuj

Cwiczenie przedstawione w artykule moze czesto zaszkodzic a nie pomoc. W obecnych czasach stresu i napiecia przy przewleklych bolach prostaty i okolic czesto zdarza sie ze to miesnie wokol prostaty ktore sa permanentnie napiete powoduja odczucia bolowe a nie prostata. Dodatkowe zaciskanie tych miesni przedstawione w artykule tylko moga pogorszyc ten stan bolowy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!