Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 28, 2024, 14:58:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Szokująco proste sposoby leczenia prostaty! - sposób na poprawę energetyki czakr  (Przeczytany 55796 razy)
Asklepios
Gość


Email
« : Grudzień 23, 2012, 01:28:46 »
Odpowiedz cytującCytuj

Badania wykazały, że podane ćwiczenia prof. Changa dają  w 100% wyleczenie przykrych dolegliwości nie tylko prostaty, ale wzmacniają przepływ energii przez rdzeń kręgowy, zasilając nią kolejno pozostałe czakry. Podczas prawidłowej pracy Muladhary mężczyzna czuje swoją energię, sprawność seksualną, jest radosny i otwarty na świat. Nawet nie każdy młody człowiek z racji swojego wieku odczuwa takie dobre samopoczucie i stan harmonii w sobie. Jest to spowodowane zaburzeniem pracy czakry seksualnej - Muladhary. Owszem nawet długi czas może nie odczuwać żadnych dolegliwości fizycznych, ale też nie ma pełnej sprawności i radości ze swojej prawidłowo funkcjonującej energii. Z czasem pogłębione dolegliwości przybierają objawy natury psychosomatycznej, przeradzając się w późniejszym efekcie w stan zapalny prostaty. Nie leczony przechodzi w chroniczny, by następnie powodować przerost gruczołu prostaty z coraz bardziej dokuczliwymi objawami. W zasadzie to już prosta droga do nowotworu prostaty, w zasadzie to już jest nowotwór choć początkowo bardzo łagodny. Z czasem staje się złośliwy i w swoim dramatycznym przebiegu w ogromnych cierpieniach jest przyczyną zejścia. Leczenie farmakologiczne, owszem jest w jakimś stopniu doraźnie skuteczne ale nie powoduje całkowitego wyleczenia, stąd pacjenci do końca życia zażywają szkodliwe dla organizmu środki chemiczne, nie czując radykalnej poprawy.
Tymczasem zalecana przez prof. Changa terapia jest niezwykle skuteczna, powodująca całkowite wyleczenie z tej dolegliwości bez stosowania najmniejszego nawet lekarstwa.

 Prof. Chang wychodzi z założenia, że źródłem zdrowia jest ruch. Jeżeli dużo ćwiczymy, ale odpowiednio dobranych ćwiczeń, zachowujemy doskonałą kondycję fizyczną i psychiczną.
Tak, tylko jak ćwiczyć narządy wewnętrzne np. prostatę, wątrobę, płuca itd.
Właśnie jest to możliwe poprzez masaż podany w ćwiczeniach jelenia i żurawia oraz pozostałych ćw.  przedstawionych w artykule.
Jeśli robimy to dobrze i systematycznie efekt jest murowany. Fakt, że nie możemy oczekiwać zmian od następnego tygodnia,  ale po 3- 4 miesiącach, zależnie od przestrzeganej diety. Jeśli w grę będzie wchodził alkohol to trudno  ręczyć za pozytywny skutek.

Każdy człowiek bez względu na wiek powinien stosować te ćwiczenia, bo jeśli jeszcze odczuwa  dolegliwości fizycznych, to i tak do rzadkości można spotkać mężczyzn i kobiety  z prawidłowo funkcjonującą, bez zaburzeń czakrą podstawy. Objawia się to brakiem energii, ospałością, brakiem zapału do twórczości w każdym obszarze swego życia, stanami depresyjnymi, nie mówiąc już o braku pełnej satysfakcji seksualnej.
Odpowiednie ćwiczenia dla Pań podam w następnym artykule lub komentarzu o ile będzie zainteresowanie tym tematem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 12:18:09 wysłane przez lacki » Zgłoś do moderatora   Zapisane
egien
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Październik 02, 2013, 20:54:03 »
Odpowiedz cytującCytuj

jestem zainteresowany postaram się ćwiczyć na dzień dzisiejszy piję zioła z wierzbicy isuplementy z wyciągiem palmy sabal Pozdrawiam Gienek w.60                  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
marko
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Listopad 19, 2013, 21:28:39 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ćwiczę od 6 m-cy.Bardzo wyraźna poprawa łatwości oddawania moczu, nie połączona z odczuwalnym bólem w dolnej części brzucha,co miejsce miało wcześniej.Dziękuję, że taki artykuł się ukazał.
Pozdrawiam Marek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Konstruktor
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 29, 2013, 02:52:31 »
Odpowiedz cytującCytuj

Dzieki Ci doktorze mam 43 lata pojawily sie u mnie takie problemy jestem po podwiazaniu i zamrozeniu hemoroidy przy okazji dowiedzialem sie ze mam powiekrzony gruczol po zapoznaniu sie z tekstem i pierwszym cwiczeniu stwierdzilem  ze do leczenia tych dolegliwosci nie sa potrzebne leki bede to cwiczenie powtarzal i tez mi sie wydaje dlaczego  wychodza chemoroidy teraz czuje ze mozna samemu nad tym panowac dzieki
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Ornet
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Styczeń 10, 2014, 23:17:03 »
Odpowiedz cytującCytuj

Uwazam ze naprawde metoda jest skuteczna. Praktyka zaciskania miesni Kegla naprawde dziala. Sam to wyprobowalem na sobie. Na  powiekszona peostate dostalem 0,4 mg TAMSULOSIN, ktory mam brac do konca zycia jak mi powiedziano. Istotnie lek skutkuje ale pociaga za soba inne skutki uboczne (brak ejakulacji).
Wyczytalem o tej metodzie I zaczalem ja stosowac.Minelo juz ponad rok od jej stosowania,i ponad rok jak odstawilem leki.Podczas wizyty u urologa stwierdzil ze wszystko jest dobrze.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Karol
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Styczeń 21, 2014, 00:04:12 »
Odpowiedz cytującCytuj

Przeczytałem opisaną   w artykule metodę  leczenia  powiększonej prostaty.Zaczynam  stosowac .Jeżeli  to  faktycznie  przyniesie efekty  w postaci   zmniejszenia  się prostaty opiszę wszystko i  wyrażę  swoją opinie.Narazie  jestem optymistą umiarkowanym.Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Karol
Gość


Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 21, 2014, 00:10:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Cos trochę  za mało  tych  komentarzy .
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Taurus
Gość


Email
« Odpowiedz #7 : Luty 16, 2014, 23:36:16 »
Odpowiedz cytującCytuj

Potwierdzam , że ćwiczenia  stosowane  wzmacniają znacznie mięśni PC ,
ale są to ćwiczenia  delikatne lekkie
jeżeli ktoś chce lepszych efektów
ja zastosowałem znaczną modyfikacje  :
kawałek kija od szczotki około 40 cm  w połowie przewiązałem guma  długoś c do dopasowania
kija tak przewiązany  na wysokości genitaliów  a gumę przełożyłem przez krocze
i uwiązałem z tył ( np do pionowej rury centralnego ogrzewania )
i tak  dobrać gumę żeby można ja naciągnąć na odległość max 10 cm
i wykonywać ruchy do przodu częścią miednicy gdzie jest umocowany kij do przodu
ale w taki sposób aby napinać mięśni PC i dolnej części brzucha  
skutek murowany ilość ćwiczeń dowolna w/g uznania
Zgłoś do moderatora   Zapisane
dr.pulok
Gość


Email
« Odpowiedz #8 : Maj 11, 2014, 21:40:42 »
Odpowiedz cytującCytuj

Tym sposobem leczenia mozesz leczyc kozy lub kroliki.Mieszkam w niemczech i tu leczy sie protonami lub innymi skutecznymi sposobami.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Irek
Gość


Email
« Odpowiedz #9 : Maj 11, 2014, 22:41:09 »
Odpowiedz cytującCytuj

To tylko pozazdrościć dostępu do takiej medycyny. Jeśli jednak nie ma się tych możliwości bierze się to co się ma w zasięgu. Wschodnie metody, wprawdzie są skuteczne, lecz długofalowe i nie dla naszej cierpliwości. Jednak pomagają również nie tylko kozom i królikom.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Roman
Gość


Email
« Odpowiedz #10 : Maj 15, 2014, 00:58:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam! Czy ktoś wie czy stosować oba ćwiczenia jedno po drugim ? Czy tylko jedno z nich?  Pozdrawiam Roman.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Magik
Gość


Email
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 11, 2014, 20:58:45 »
Odpowiedz cytującCytuj

TECHNIKI JOGI KUNDALINI Z INDII Z POWODZENIEM DOROWNUJA TYM OPISYWANYM POWYZEJ , JAK KTOS PRZEBRNIE PRZEZ OPISY KTORE POBUDZAJA FANTAZJE ALE OBALAJA WSZELKIE NAUKOWE FAKTY JAK NP.TEN ZE SPERMA NIE PRZESUWA SIE NACZYNIAMI KRWIONOSNYMI I NIE MOZNA JEJ 'PRZEPCHNAC' DO INNEGO GRUCZOLU!?! Fascynacja ludzkimi mozliwosciami nie moze tlumaczyc dlaczego autor poszedl na skroty i opisal reakcje organizmu towazyszace rozwojowi duchowemu jezykiem analfabetow??!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bogdan
Gość


Email
« Odpowiedz #12 : Grudzień 30, 2014, 11:50:01 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam Pana.
Przed chwilą na stronie internetowej www.bochenia.pl znalazłem artykuł pt.: "Szokująco proste sposoby leczenia prostaty"

Moją uwagę zwrócił urywek, cytuję: "W momencie, kiedy energia dochodzi do szyszynki, odczuwa się jakby dreszcz czy mrowienie, idące wzdłuż kręgosłupa aż do głowy. Jest to odczucie sprawiające wrażenie orgazmu. Jeżeli odczuwamy cokolwiek w okolicach szyszynki, nie czując jednak tego mrowienia w plecach - to już jest dobrze.

Już od jakiegoś czasu zauważyłem, że tego typu doznania w swoim ciele i mózgu odczuwam bardzo intensywnie.

Czasami jest tak, że czuję jak "mrowienie" zaczyna kumulować się w okolicach krzyża czy nerek a potem wybucha i rozpływa się intensywną falą po całym ciele oraz wypełnia cały mózg.

Czasami czuje jak to "mrowienie" budzi się w jednej lub drugiej półkuli mózgowej lub w tylnej części mózgu, lub wyczuwam to jako stróżki przepływające przez tylną część mózgu.

Czy mógłbym pana prosić, aby powiedział mi pan jakie to ma znaczenie, co to oznacza i co jeszcze mógłbym z tym zrobić?

Chciałbym jeszcze dodać, że dodatkowo u wejścia do pierwszej czakry i między udami czuję coś w rodzaju jakby balona, na spodniej i wierzchniej części stóp odczuwam coś jakby delikatnie mrowiącej zagęszczonej, poruszającej się substancji,  jest to intensywne doznanie.

Nie jestem żadnym fachowcem w dziedzinie pracy z energią, przeczytałem i wykonałem ćwiczenia z książki Robert Bruce "Nowe Drogi Energii"

Stąd moje pytanie, z którym zwracam się do pana.

Serdecznie pozdrawiam.

Bogdan
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Józef
Gość


Email
« Odpowiedz #13 : Grudzień 30, 2014, 12:24:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam,
Panie Bogdanie, mam dla Pana wielkie uznanie za upór w dążeniu do własnego rozwoju fizycznego i zarazem duchowego. Praca z energią jest w naszym kręgu kulturowym mało znana a tym samym bardzo ryzykowna i przy nadmiernych ćwiczeniach, bez dobrego instruktora  może w swojej gwałtownej erupcji spowodować nawet wielkie problemy. Niestety z powodu braku fachowców z tych, dla nas jeszcze nowinek, zdani jesteśmy na własne ryzyko.
Wyraźnie widać z tego co Pan pisze, że obudził Pan energię kundalini  i przemieszcza się coraz wyżej dzięki czemu budzą się uśpione zmysły.
Nikt Panu nie odpowie jak to będzie się dalej rozwijać, gdyż to jest osobiste doświadczenie i każdy przeżywa go inaczej.
Wymaga to wielkiej ostrożności i odwagi, gdyż budząc nowe energie nie wiemy jak będą dalej funkcjonować i czy nie spowodują spustoszenia  w psychice. Ewolucja tego dokonuje w każdym z nas bez naszego przyspieszania. Fakt, że trwa to długi okres życia lub jak Mądrość Wschodu głosi wiele reinkarnacji. Możemy wyjść naprzeciw temu procesowi, ale to na własną odpowiedzialność.
Praca z energią wymaga od nas równocześnie wysokiego poziomu moralnego i duchowego, by mogła być w miarę bezpieczna. Tak przynajmniej wiemy z przekazów joginów i mistyków różnych  kręgów kulturowych.
Życzę powodzenia w przecieraniu nowych ścieżek ku Nieznanemu.

Serdecznie pozdrawiam  - Józef Łacki
Zgłoś do moderatora   Zapisane
jerzy
Gość


Email
« Odpowiedz #14 : Marzec 02, 2015, 11:35:45 »
Odpowiedz cytującCytuj

z jaką prędkością(ile ruchów okrężnych na sekundę), masować brzuch?
 Czy dłoń trze po wierzchu skóry,czy też przylega do niej(jakby przyklejona)_  i wraz ze skórą "jeżdzi"po mięśniach brzucha?
czy może jest gdzieś demonstracja  tego ćwiczenia,lub mógłby to ktoś pokazać?
Pozdrawiam jerzy
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!