Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 29, 2024, 00:45:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Mój pomysł na wakacyjną przygodę w Krainie Czarów - Serdeczności...  (Przeczytany 11788 razy)
Viola
Gość


Email
« : Grudzień 03, 2012, 21:12:19 »
Odpowiedz cytującCytuj

Dziękuję Zosiańko...Piękne wspomnienia..Uwielbiam czytać Twoje opowieści ..sż takie ciekawe i optymistyczne..pełne ciepła i radości..Ściskam mocno!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Lila Z
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Marzec 01, 2013, 05:24:55 »
Odpowiedz cytującCytuj

Zosia i jej dobre serce ktore dla kazdego znajdzie dobre slowo , kazdego zrozumie i wytlumaczy .... Bo tak naprawde to tak jest - jestesmy tak zajeci sami soba ze nie zauwazmy innych. Zauwac drugiego czlowieka to jest ogromny sukces a Zosia widzi jeszcze piekno ktore nas otacza i potrafi je przekazac w tak bardzo ciekawy sposob. Podziwiam Zosienke za jej piekne,czyste serce, za odwage mowienia o sobie  a przede wszystkim za milosc i wiare w czlowieka.  Patrzy na swiat oczami pelnymi niewinnej milosci i tak widzi MNIE... Dzieki Zosienko...  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Weronika
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Marzec 14, 2013, 11:27:40 »
Odpowiedz cytującCytuj

Kochana Zosiu, bardzo podziwiam cie z wielkie serce i otwartosc na swiat!Jestes dla mnie wielkim przykladem aktywnego i pelnego zycia na ziemi.Sciskam cie mocno i czekam na ciag dalszy.......
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!