Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 18, 2024, 14:10:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Kosmiczna medycyna wychodzi z ukrycia - A jednak pomaga  (Przeczytany 16377 razy)
przekonany
Gość


Email
« : Styczeń 06, 2010, 01:39:26 »
Odpowiedz cytującCytuj

Początkowo bardzo sceptycznie podchodziłem do wody utlenionej.
W rozmowie ze znajomymi widziałem na ich ustach uśmieszek ironii, kiedy o tym wspominałem. Ale ilość lekarstw jakie zażywałem na prostatę była już niebezpieczna a rezultatów nie było żadnych. Ciągłe stany zapalne, nocne wstawanie itp.
Zacząłem przyjmować H2O2 z rana na czczo po 15 kropel na 1/5 szklanki wody źródlanej.
Po toalecie około 15 minut piłem kawę i jadłem starym przyzwyczajeniem śniadanie. Wieczór przed spaniem również brałem tak samo 15 kropell wody utlenionej na 1/5 szklanki wody i szedłem spać.
Długo nie odczuwałem poprawy, nadal zażywając lekarstwa. Dopiero może po 2-3 tygodniach przestałem odczuwać dolegliwości wynikające z chronicznego stanu zapalnego.
Odłożyłem lekarstwa i o dziwo funkcjonowałem lepiej niż z lekarstwami.
Upłynęło już ponad rok czasu i nie widzę większej różnicy jak przed chorobą. Wszystko wróciło do normy, choć stan był już beznadziejny i miałem podjąć decyzję o operacji, gdyż przerost był zbyt duży.
Zaznaczam, że przez ten czas piłem już nawykowo 2x dziennie wodę utlenioną i będę ją nadal pić profilaktycznie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Jan
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 03, 2010, 02:26:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Faktycznie muszę przyznać rację, że H2O2 działa.
Podobnie u mnie, po 3 tyg. piciu wody utlenionej zgodnie z przepisem, ustąpiły chroniczne stany zapalne
Zgłoś do moderatora   Zapisane
DANUTA-EWA
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 25, 2010, 13:58:43 »
Odpowiedz cytującCytuj

Dzień dobry Państwu,,
Jestem bardzo zainteresowana stosowaniem tego "złotego środka" jakim jest woda utleniona. Bardzo proszę o poradę; dawkowanie i przygotowanie do spożycia na poprawę mojego zdrowia, a mianowicie jestem już po 2 operacjach kręgosłupa i nadal czekają mnie dalsze operacje kręgosłupa. Choruję tak że na ogólne zapalenie stawów, tak zwany reumatyzm, opuchlizna ogólna, nadciśnienie, choroba wieńcowa i jeszcze coś więcej by sie znalazło chorób. Mam 53 lata, jestem kobietą otyłą. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz. Danuta Ewa
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Jan
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpień 25, 2010, 16:48:40 »
Odpowiedz cytującCytuj

Aby Pani miała dokładną informację na temat wody utlenionej to proszę wejść na stronę internetową i dokładnie sobie poczytać.

http://www.igya.pl/terapie-naturalne/oczyszczanie/268-leczenie-woda-utleniona.html
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!