Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 29, 2024, 04:59:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Siedem poziomów leczenia - Lekarz naturalista  (Przeczytany 20550 razy)
dana
Gość


Email
« : Maj 11, 2009, 09:24:36 »
Odpowiedz cytującCytuj

Zgadzam sie z zawartymi w artykule teoriami w pelni, jednak jak poradzic sobie z wytrwaniem i leczeniem swoich chorob w naturalny sposob jezeli nie ma wsrod lekarzy prawdziwych naturalistow. Owszem spotkalam sie z kilkoma lekarzami ale to byly tylko namiastki, w wiekszosci lacza medycyne naturalna z leczeniem farmakologicznym a to w ogole wedlug mnie jest bezsensowne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ASIA
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 17, 2009, 21:58:19 »
Odpowiedz cytującCytuj

Choroba to lekcja życia - zgadzam się z autorem. Mam świdomość,że to nasze myśli kreuja naszą rzeczywistość a zatem nasze choroby. Myślę, że najważniejszym  jest nauczyć się kontrolować swoje myśli. Problem w tym, że wiekszość ludzi nigdy nie dojdzie do poziomu samoleczenia!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Amelia
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Luty 16, 2011, 01:46:12 »
Odpowiedz cytującCytuj

W zakresie poszukiwania prawdy o własnym zdrowiu ten artykuł polecałbym chyba jako priorytetowy.
Odszukajmy swój własny poziom,głębie naszego rozwoju i nasze oczekiwania w zakresie dojścia do równowagi i postępujmy zgodnie z w/w schematem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
.........
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Marzec 02, 2011, 03:10:19 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wpis z nowefo Forum Alusia.
<< Małgorzata Temat postu: Działanie N I A w nadciśnieniu tętniczymWysłany: Nie Lut 20, 2011 2:57 pm



Rejestracja: Nie Lut 20, 2011 2:23 pm
Posty: 1 Panie Doktorze. Zakładam ćiecierzyce 1 miesiąc profilaktycznie . Mam 70 lat,bolą mnie stawy, mam nadcisnienie, nosze okulary plus 3 dioptrie i inne drobne dolegliwości. Prosze uprzejmie o informacje czy moge liczyć na poprawę stanu zdrowia.
Pozdrawiam, Małgorzata.

PS: To już zakrawa na kabaret. Ten Idiota (Tak nazwał Polanskiego Ashkar)jest już dla niektórych Doktorem a pewnie za chwilę zostanie Profesorem. Boże jak widzisz to grzmij.






(2011-02-21 08:02:58) Wiadomość została zmodyfikowana
 
 
 

^DATTA
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 6
Ostatni post: 2011-02-21 17:59:48



 2. RE: Z POLANSKIEGO ZROBILI JUŻ DOKTORA  Odpowiedz 
2011-02-21 17:59:48 | URL: #
 
    Ważna nowa wiadomośc w wykonaniu Alexa.Metoda NIA Ashkara już nie leczy w 100 % z każdego rodzaju raka w czasie od 2 do 12 miesięcy.Teraz podobno Ashkar mówi ,ze jak jest diagnoza o raku metoda już nie pomoże.Polanski co kilka miesięcy zmienia opcję co leczy a co nie leczy NIA.

Test jaki zamieścił na swoim nowym Forum
-Your health will be 100% improved since my NIA method eliminates all diseases causing particles and never will come back, medical professionals use medication as an anaesthetic or pain killer never eliminate what is causing the diseases that is the reason there is no cure medically, NIA method eliminating all diseases causing problems therefore all incurable diseases will be cured permanently for life. I personally recommend every body to use NIA method for prophylactic purposes to prevent diseases since when find out that have cancer most of the time is too late.
Good luck  Co?
George  Duży uśmiech

Twoje zdrowie będzie w 100% lepsze ponieważ moja metoda eliminuje czynniki powodujące choroby i nigdy nie ma nawrotu. Profesjonaliści medycyny używają medykamentów które nigdy nie eliminują przyczyn choroby, co jest powodem, że nie mają sposobu na uzdrowienie.
Metoda NIA eliminuje wszystkie problemy powodujące choroby dlatego nieuleczalne choroby sa leczone permanentnie do końca życia. Osobiście polecam każdemu stosowanie metody NIA profilaktycznie ponieważ w ogromnej większości przypadków raka, jeśli już jest zdiagnozowany, to jest już za późno.
Powodzenia.
George

PS; Tego tekstu napewno nie zamiescił Ashkar - to nowa interpretacja NIA podana przez Alesa. Ashkar z nim ( Alexsem )skończył jakąkolwiek współpracę.
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 1
Ostatni post: 2011-02-22 01:34:35



 3. RE: Z POLANSKIEGO ZROBILI JUŻ DOKTORA  Odpowiedz   Z politowaniem
2011-02-22 01:34:35 | URL: #
 
    Twoje zdrowie będzie w 100% lepsze ponieważ moja metoda eliminuje czynniki powodujące choroby i nigdy nie ma nawrotu. Profesjonaliści medycyny używają medykamentów które nigdy nie eliminują przyczyn choroby, co jest powodem, że nie mają sposobu na uzdrowienie.
Metoda NIA eliminuje wszystkie problemy powodujące choroby dlatego nieuleczalne choroby sa leczone permanentnie do końca życia. Osobiście polecam każdemu stosowanie metody NIA profilaktycznie ponieważ w ogromnej większości przypadków raka, jeśli już jest zdiagnozowany, to jest już za późno.
Powodzenia.
George
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
O cos nowego!!!
O czym piszesz Polanski ,na co za pozno??

PO TRUPACH A DO CELU-TY MASZ TUPET :  Duży uśmiech
 
 
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Criztian
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Grudzień 02, 2012, 07:16:53 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mając wiele lat spontaniczne oobe, nie miałem wglądu w moje sny. Nie dtreszogałem ich zupełnie, tak jakby noce dla mnie nie istniały poza poducha. Zamykałem oczy, zasypiałem w paru sekundach i otwierałem oczy nad ranem, gdy kury od dawna już znudzone wyciem koguta, zaszyły się w gąszczach. Nie zachowywałem najmniejszego śladu z nocnych przygf3d. Co noc wskakując do łf3zka, pragnąłem jak najszybciej z niego wstać, by kolejny dzień spędzić na gonitwie i przygodach. Dopiero, gdy zetknąłem się z opowieściami świadomie śniących, zaskoczony, zacząłem wyciągać z pamięci nocne przygody. Jak za dotknięciem czarodziejskiej rf3żdżki, one się pojawiły. Prowadziłem podwf3jne życie, nie wiedząc o tym. Tak, właśnie podwf3jne życie, ktf3rego nie chciałem obserwować, zasypiając z życzeniem , by wstać jak najszybciej. Spełniało się ono każdej nocy, nie pozostawiając najmniejszego śladu po śnionych wojażach.Wystarczyła mala sugestia, CHCE PAMIĘTAĆ SNY i buszowanie z rana w śniącej pamięci, by wypłynęły one na wierzch swiadomosci. Okazało się, ze kontempluje po nocach, rozmyślając i komentując dzienne zdarzenia. Spotykam się ze znajomymi, by omf3wić wspf3lne sprawy . Towarzyszyli mi oni w śnie wielokrotnie , z ich relacji to wynikało. Czy wiec świadome śnienie, pamięć snf3w może stać się furtką do NOWEJ ZIEMI? Jedynie zapragnąć patrzeć, to wszystko? Raczej nie. Konieczne jest coś więcej, zadbanie o szczegf3ły i szlifowanie własnych wewnętrznych planf3w.Pragnienie pamięci nocnych przygf3d może odegrać w tym decydująca role, umożliwi nam postrzec, ze coś się w ogf3le po nocach dzieje, -koncentrując nasza uwagę na nieświadomych zjawiskach, otwiera je przed nami.Zdobywanie swiadomosci w snach jest fascynującym zajęciem. Trzeźwiejemy w nich z dziennej imprezy, postrzegając zdziwieni tocząca się wyśniona akcje. Niezwykle doznanie. Mogąc się oddzielić o treści snu,rozpoznając  czym jesteśmy, wynosimy kolejne doświadczenia z wora niespodzianek. Dzieje się , dzieje się , krzyczymy z radości, ale czy to starczy by coś wskf3rać. Czy te sny mogą nas popchnąć w naszym rozwoju i wnieść coś niezwykłego?Tak, gdyż w śnionych planach, możemy wymieniać myśli i wnioski bez konieczności przezywania samemu zdarzeń, na podstawie ktf3rych one zostały zebrane.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!