Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 19, 2024, 19:52:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Przyczyna choroby Alzheimera - Odtruć organizm z rtęci  (Przeczytany 17211 razy)
Ann
Gość


Email
« : Maj 14, 2012, 21:23:47 »
Odpowiedz cytującCytuj

Rewelacyjny artykuł. Właśnie takiego szukałam z dowodami naukowymi i przypadkami. Wielu dentystów nie docenia problemu. Tymczasem powstają całe technologie odtruwania z rtęci. Odtruwa się z udziałem GLUTATIONU, który przechodzi przez barierę krew-mózg i nie tylko wyłapuje metale ciężkie, wolne rodniki, ale też regeneruje zniszczone komórki. Ma fundamentalny wpływ na mózg. W postaci płynu wchłanianego w jamie ustnej, zamknięty w fosfolipidowych osłonkach dociera bezpośrednio do komórki bez ryzyka strawienia. Ta postać to Etheric Delivery Glutathione. Opracowania naukowe na ten temat są bardzo optymistyczne. Serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Grzegorz
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Maj 15, 2012, 14:03:34 »
Odpowiedz cytującCytuj

Zgadzam się z Ann, świetny artykuł. Spotkałem zawodowo wielu lekarzy, który rtęć również bezpośrednio kojarzą z autyzmem w szczepionkach. Natomiast co go Glutationu to z tego co mi wiadomo to nie da się go dostarczyć skutecznie z zewnątrz w postaci lekarstw bo jest tworzony wewnątrz komórek pod nasz unikalny kod DNA. Skąd kłopot z suplementacją, nawet jeśli jest wchłaniana bezpośrednio w jamie ustnej. Z ciekawostek to amerykanie ostatnio opracowali technologię, gdzie za pomocą małych biologicznych nadajników (nanoplastrów) wzmacniają naturalny sygnał który płynie z układu nerwowego do receptorów komórek, które są odpowiedzialne za reakcje powstawania Glutationu i osiagają 3x wzrost substancji w przeciągu kilku dni. Tak więc przyszłość technologii wygląda zaiste obiecująco:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Maria
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Lipiec 02, 2012, 12:46:36 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ostatnio czytałam, po raz kolejny o pozytywnym działaniu Glutationu. W jednym z artykułów jest mowa o tym, że doustne podanie jest niemożliwe, tylko dożylne. Natomiast ostatni artykuł mówił o czymś odwrotnym, a mianowicie, że jest to możliwe bo podaje się w kapsułkach, które rozpuszczają się w jelicie grubym i tam właśnie rozpuszczają się pokonując barierę krew-mózg. Rozumiem, że tam docierają do krwiobiegu i nie mają kontaktu z enzymami trawiennymi, które niszczą glutation. Widziałam na tamtej stronie(teraz nie mogę jej znaleźć) sprzedawany Glutation(w buteleczce). Czy ktoś może mi powiedzieć, jaka to była strona? Proszę o kontakt na adres e-mailowy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Ania
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Październik 19, 2013, 00:33:42 »
Odpowiedz cytującCytuj

Nanotechnologia też jest nie do końca zbadana, są to cząsteczki tak małe, że mogą przekraczyć bariery komórkowe i przechytrzyć system obronny organizmu, narażając go na toksyczne działanie i inne zagrożenia. Wg Badań opublikowanych w czasopiśmie "Environmental Science & Technology" mogą doprowadzić do nieprzewidywalnych i szkodliwych zmian. O zachowaniach nanocząsteczek jest też artykuł: http://www.naturalnews.com/028147_nanoparticles_insects.html i tu:   http://www.doz.pl/newsy/a3903-Eksperci_ostrzegaja_Nanomaterialy_moga_byc_grozne?utm_source=NEWSLETTER20100407&utm_medium=email&utm_content=NEWS&utm_campaign=3903  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!