Bochenia
Bochenia Forum
Kwiecień 26, 2024, 20:28:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Wielkotygodniowe rozważania - Jak Dusza zmieniła moje życie...  (Przeczytany 11953 razy)
Agape
Gość


Email
« : Kwiecień 08, 2012, 21:54:52 »
Odpowiedz cytującCytuj

Na świecie żyją dwa rodzaje ludzi: Ci, którzy odnaleźli miłość duszy, oraz ci, którzy dopiero jej szukają. /Christina Thomas/.
Należę do pierwszej grupy …odnalazłam miłość mojej duszy... dało mi to poczucie niezależnej od czynnikow zewnętrznych szczęśliwości.
Przekonałam się, że prawdziwa radość życia nie bierze się z praktyk religijnych … prawdziwe szczęśliwe życie buduje się od środka, od zajrzenia we własną duszę.  Najlepszym stanem umysłu, w którym możemy porozumiewać się z Duszą jest rozluźnienie, ufność i poczucie bezpieczeństwa. Nie doświadczyłam tego w kościele, ale w bliskim kontakcie z Naturą, kiedy podczas medytacji poczułam, że odzyskałam kontakt ze swoją duszą. Poczułam wielkie szczęście i miłość, ktora świeciła światłem tysiąca słońc… z oczu popłynęły mi łzy… czułam się tak, jakbym odnalazła swoje dziecko, utraconą część siebie.
Od tamtego czasu  „Podążam za religią miłości, dokądkolwiek ciągnie jej karawana, ponieważ MIŁOŚĆ jest mi religią i wiarą…”. U kresu życia nie będę dzierżyć w rękach swoich osiągnięć ani dzieł. Będę musiała zadać sobie pytanie, ile kochałam? Jedyny sens wiary i religii widzę w kościele MIŁOŚCI…
Zgłoś do moderatora   Zapisane
mercedes
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 20, 2012, 18:40:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

dziekuje za ten artykul
i
serdecznie pozdrawiam

m.sch
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Anna
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Luty 16, 2014, 22:52:05 »
Odpowiedz cytującCytuj

Warto by było zadedykować ten wspaniały artykuł dla duchowych decydentów w sprawach wiary a właściwie w większości już polityki, biznesu i dzielenia społeczeństwa.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!