Bochenia
Bochenia Forum
Marzec 28, 2024, 21:46:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Wiek Dusz - Czy ktoś wie ?  (Przeczytany 46265 razy)
monyk
Gość


Email
« : Grudzień 27, 2009, 16:03:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

..a ja jaką jestem duszą ? dlaczego tak "błądzę" po tym świecie ...i odnaleść się nie mogę ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
wiek dusz - Czy ktoś wie?
Gość


Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 28, 2009, 19:31:32 »
Odpowiedz cytującCytuj

Każdy z nas jest Duszą, która przybiera ciało fizyczne, astralne, eteryczne itd.. na miarę swojej wypracowanej uprzednio karmy. Ciała te wybiera Dusza jeśli jest już na bardzo wysokim poziomie rozwoju duchowego i intelektualnego lub jego Doradcy, Opiekunowie kierując się stanem i jakością zgromadzonej bazy i potencjalnymi możliwościami rozwoju jednostki w wybranym czasie i warunkach

Zagadnienie to bardzo ciekawie opisuje dr Michael Duff Newton w oparciu o swoje długoletnie badania naukowe jako psychoterapeuta, psycholog, posługujący się głęboką hipnozą i regresem  zróżnicowanych pod każdym względem klientów wprowadzając ich do Świata Dusz.

W oparciu o długie badania 7 tysięcy swoich klientów, zebrał i usystematyzował ogromny i złożony materiał, jako wynik swoich badań, publikując go w kilku książkach. Najciekawsze z nich i dostępne już w Polsce to: "Życie między wcieleniami", "Wędrówka Dusz", "Przeznaczenie Dusz"

Nie są to jakieś tam bajki, gdyż podane informacje są oparte na rzetelnej metodologii badań naukowych, spełniającej wszelkie kryteria naukowe.

Po lekturze tych rewelacji sami możemy dać sobie odpowiedź po co żyjemy, kim jesteśmy, dlaczego jesteśmy na takiej a nie innej ścieżce życia.

Życzę zainteresowanym przyjemnej lektury
! - Boryska






Zgłoś do moderatora   Zapisane
pam
Gość


Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 13, 2010, 08:17:02 »
Odpowiedz cytującCytuj

nie ma czegos takiego jak dusze mlode i stare.Kazdy znas jak zrobi remont w swojej duszy czyli tak zwane PRZEBUDZENIE i powroci do stanu pierwszeej sekundy zycia na tym swiecie to zrobi najlepsze wzyciu swoim co moze
 Poprostu wiekszosc znas spi w zyciu ,ich dusze sa ciezkie pelno zanieczyszczen z zewnetrzenego swiata ,ktore ciezko zwalic ,odlonczyc sie ,ale jak juz sie odetniemy od srodkow zewnetrznych i zaczniemy sie kompac w swojej duszy i jej piekna zawartoscia to spostrzezemy ilemiejsca mamy na oddychanie lekkie,wielkie i dlugie i to nam daje poczucie takie ze czujemy sie lzejsi ,mlodsi bez ciezaru niepotrzebnego ale to temat rzeka jest niebede sie tu rozpisywac na ten temat
Zgłoś do moderatora   Zapisane
maakheru
Gość


Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 07, 2010, 13:56:10 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam jestem świadomą siebie starą duszą i szukam kontaktu z kimś kto także jest świadomy siebie i jest starą duszą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
yokashira
Gość


Email
« Odpowiedz #4 : Styczeń 13, 2011, 23:45:47 »
Odpowiedz cytującCytuj

 
witam

Ja od najmłodszych lat lubiłam rozmyślać na temat sensu życia.Kilka lat temu przed zaśnięciem miałam przebłysk z poprzedniego życia...wieżę w reinkarnacje i wiem że przychodzimy na ten świat żeby się rozwijać duchowo. Od wielu lat tęsknię za moim prawdziwym domem i nie boję się śmierci       [email protected]
Zgłoś do moderatora   Zapisane
gosia
Gość


Email
« Odpowiedz #5 : Lipiec 31, 2011, 19:29:55 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam zmieniłam e-maila z [email protected] na [email protected]
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MichelleJ
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marzec 13, 2012, 16:43:46 »
Odpowiedz cytującCytuj

Moze z filmu, ale z jakiego. Na pewno nie The Red Big One, tak jak twierdza inni.
Mam ten film.
Jedyne znane mi Firefly na tym teatrze dzialen m.Srodziemne to kanadyjskie na przelomie 1945/46 w Afryce na przeszkoleniu.
A ten Firefly na zdjeciu jest tak czy tak jakis skladany.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MichelleJ
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 19, 2012, 12:42:44 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam.
Potrzebuje wiedziec czy jest jakas modyfikacja lub mogl by mi zmodyfikowac pluginu admin tak zeby dalo sie dac rezerwacje slotow na hosta nie na IP. Chodzi mi o to ze do tej pory caly LAN byl widoczny przez 1 IP zewnetrzne i nie bylo problemu z rezerwacja slotow na serverze. Ale teraz wszyscy dostali zmienne IP publiczne i robienie rezerwacji na IP nie wchodzi w rachube za duzo tego. Wszystkie IP zewnetrzne maja hosta XXX.XXX.akron.wroc.pl i gdyby dalo sie zrobic tak zeby admin byl na cala domene .akron.wroc.pl  to bylo by swietnie.

W pliku users.ini mialo by to wygladac mniej wiecej tak:
Code:
Zgłoś do moderatora   Zapisane
zeppo1234
Gość


Email
« Odpowiedz #8 : Lipiec 02, 2012, 19:09:10 »
Odpowiedz cytującCytuj

wiecej i pełniej na temat duszy ludzkiej przeczytacie na stronie http://zdrowieducha.pl/index.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Lucuś
Gość


Email
« Odpowiedz #9 : Lipiec 11, 2012, 21:19:01 »
Odpowiedz cytującCytuj

Też już się śmierci nie boję. Miałem sen ostatku kosmicznym jak dwaj mężczyźni z tego statku salutują kapralowi na lądzie  (statek zawisł nad brzegiem jeziora  w Powidzu - nigdy nie znałem tego miejsca i okazało się że jest tam jednostka wojskowa)bardzo byłem zaskoczony tym i myślę jak to oni tacy wyszkoleni  i kapralowi oddają honor? A teraz gdy czytam o braciach z kosmosu dowiaduję się że mówią cyt. "Salutujemy Wam"...?..Pozdrawiam dusze te stare i te młode Uśmiech
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Ola
Gość


Email
« Odpowiedz #10 : Sierpień 01, 2012, 06:53:07 »
Odpowiedz cytującCytuj

Do mojego domu przyszedł człowiek i tą stronę czytam (nowa zupełnie nieznana mi wiedza) i myślę że jest w tym jakiś BOŻY CEL więcej napiszę jak podzieje się coś niezwykłego Jestem w związku ze starym facetem o duszy młodej  a ja .....chucherko (na 100 %)o duszy starej   może dlatego tyle konfliktów i brak zrozumienia ..........a TYMCZASEM DZIEKI BOGU ZA TĄ WIZYTĘ
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Maria Dina
Gość


Email
« Odpowiedz #11 : Marzec 07, 2013, 20:18:32 »
Odpowiedz cytującCytuj

Poszukuję... Czasem myślę sobie, że z przyjacielem byłoby doprawdy czadersko.
Artykuł przeczytałam bowiem szukam kogoś kto mógłby być dla mnie bliską istotą.t
Ta starość nie jest łatwa, ale jest bardzo twórcza...chyba o to chodzi...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Kylos
Gość


Email
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 30, 2013, 02:38:12 »
Odpowiedz cytującCytuj

Już w necie ten sam tekst czytałem czyżby kopia a może orginał . Co właściwie kieruje taką osobą żeby kopiować innych???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Adrian
Gość


Email
« Odpowiedz #13 : Sierpień 15, 2013, 14:35:41 »
Odpowiedz cytującCytuj

Opowieści, ktf3re każdy zna…To pewna ulotność. Uczucie. Dziwny drceszz przebiegający przez ciało, wspomnienie… Tak wszyscy znamy te opowieści. O duchach i przeczuciach. Historie szeptane w dziecinnych pokojach, sprawiające, ze częściej zaglądaliśmy pod łf3żko i wpatrywaliśmy się w mocno zamknięte drzwi szafy. Owe niewyjaśnione, ktf3re jako dorosłym po prostu zdawały się nazbyt niesamowite, by się przyznać do tego, ze to właśnie nam się przytrafiły. Oto one… Spisane i podane. Przerażające delikatnie, ale dobitnie, bo tak prawdziwe. Autorka „Ostatnią kartą jest śmierć” i „Sądu ostatecznego” w swojej pierwszej książce zabrała nas do wielu miejsc, do ktf3rych pasuje słowo NIESAMOWITE. Ale stworzyła tam taki klimat, iż każdy czuje się pożądanym świadkiem. Słuchaczem, za ktf3rego autorka nie tylko poświadczy, ale też poda herbatę… by przerazić mocniej. U Anny Klejzerowicz mamy zagwarantowaną herbatę i miejsce w pierwszym rzędzie. I choć nie jest to powieść, to jednak fascynując niedopowiedzeniami, brakiem wyjaśnień, będąc jedynie spisaniem tego, co się wydarzyło komuś, czujemy się w domu. Ten zbif3r etiud, opowieści, historyjek zza ściany, jest cudowną książka właśnie na teraz, na owe jesienne wieczory, gdy mrok zdaje się wysysać z nas każdą kroplę ciepła i wtłacza podświadomie strach. To opowieści dla tych, ktf3rzy chcą postraszyć przy ogniskach, ale też uczta dla badaczy kultury. Bo wszelkie te niesamowite historie, tajemniczych zniknięć, stuknięć, kotf3w tłumaczących dwunożnym, co zrobić czy znakom prowadzącym ku uniknięciu problemf3w, to cząstka człowieczeństwa. Bo ludzie to istoty skomplikowane. Niewyjaśnione do końca i niech tak pozostanie. Pozostawmy sobie miejsce na bycie… niesamowitymi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Iwona
Gość


Email
« Odpowiedz #14 : Październik 01, 2013, 14:22:33 »
Odpowiedz cytującCytuj

Cudowny artykuł, przepiękny...
Teraz rozumiem. Stara, piękna dusza - to wiedziałam. Niesamowicie napisane.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!