Bochenia Forum

Bochenia => Z pomocą innym => : Leszek May 19, 2011, 23:54:34: Rozwiązania lokalne na globalny bałagan - Powrócimy, ale będzie zbyt późno
: Leszek May 19, 2011, 23:54:34
Boże jakie to oczywiste i konieczne do zrobienia, ale niestety musimy najpierw wszystko zniszczyć by po latach odbudowywać to z powrotem.
Miały być gospodarstwa rodzime, teraz nie ma żadnych, lepiej opłaca się import mleka, żywca, pasz, oczywiście z całą tablicą Mendelejewa. Kogo to obchodzi? Ma swoją ziemię i w połowie leży odłogiem lub produkuje śmierć nie szczędząc chemii. Czy dla niego ważne jest czyjeś życie skoro sam o nie nie dba


: Płakać się chce z bezsilności
: Arnold January 29, 2018, 00:49:18
Niepopularne dla wszystkich rządów tematy trzeba usunąć ze stron internetowych (patrz filmy). Kiedy dogadali się z światowymi korporacjami, które teraz mają monopol na wszystką, ale najgorszej jakości żywność zebrali już swoje profity.
Jak bardzo trzeba byc bezmyślnym, ba- głupim, by zniszczyć rodzime gospodarstwa, które mogłyby produkować najlepszą , bo ekologiczną żywność dla nas i całej Europy.
Czy na ministra rolnictwa trzeba było wybrać człowieka o wątpliwej umysłowości, bezwolnego, który nie ma w niczym pojęcia?


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.