Bochenia Forum

Bochenia => Na Linii Czasu => : yedi5656 February 22, 2011, 18:52:57: Nadchodząca Era Wodnika - ja to wiedziałem od dawna
: yedi5656 February 22, 2011, 18:52:57
ur.25.01.1971,od dawna coś mi mówi że to ja odegram decydującą rolę,moje sny i myśli w 100 procentach się zgadzają z tym co tu przeczytałem.przy kompie lub innych urządzeniach elektronicznych mogę siedzieć 24 g co inni mi wytykają bo nie chodzę do pracy a czegoś cały czas szukam. nie wiem czego
yedi5656 wodnik


: Przemyśl to jeszcze raz
: Artur February 23, 2011, 01:00:26
Z tej krótkiej Twojej charakterystyki już mogę powiedzieć, że szukasz prostej drogi do zatracenia. Może to być najpierw kłopot ze zdrowiem psychicznym i fizycznym, wielka nędza w jaka się wprowadzisz nie pracując zawodowo, no i ufając nadmiernie swoim mrzonkom tylko się ośmieszysz.
Nie zrozumiałeś chyba ogólnej idei Ery Wodnika. Nie sposób w paru zdaniach o tym pisać, ale to akurat co można jednym słowem określić, niewiele ma wspólnego z Twoim lenistwem i marzycielstwem.
Wolność jaka ma cechować Człowieka tej epoki przejawiać się będzie w naszym wszechstronnym rozwoju. Nigdy go nie osiągniesz w bezczynności lub w przeglądaniu setek stron internetowych. Wolność to permanentna praca nad sobą, nad swoim ego, lenistwem, słabościami charakteru ale również ciągła praca nad swoim intelektem, rozwojem moralnym i duchowym. W tak postrzeganej wolności Ery Wodnika będziesz naprawdę wielki. Życzę sukcesów!


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.