Bochenia Forum

Bochenia => W kierunku mądrości => : Jan December 27, 2010, 16:58:12: Woda. Wielka Tajemnica - Może jeszcze nie za późno?
: Jan December 27, 2010, 16:58:12
Lektura faktycznie ciekawa i na święta dobry  pakiet informacji dla każdego, by  uzmysłowić sobie swoją rolę w pozytywnym lub negatywnym wpływie na losy Świata. Zwykle mówimy, że nie mamy na nic wpływu, życie się toczy niejako poza nami, a jednak tak nie jest. Każdy z nas, w świetle tych badań ma jakiś większy lub mniejszy wpływ na swoje zdrowie i swojego otoczenia a nawet w jakimś stopniu na losy świata. Oczywiście wszystko to wymaga jeszcze weryfikacji długich naukowych eksperymentów, niemniej jednak już odkryte dotychczas  informacje dają nam wielkie możliwości przeciwstawiania się samospełniającym profetycznym wizjom wszelkich wieszczy co do dalszych losów świata.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.