Bochenia Forum

Bochenia => Świat od Wewnątrz => : Aurelisz October 25, 2010, 12:47:50: Kosmiczny Wąż: DNA i pochodzenie wiedzy - Ayahuasca nieznana tajemnica
: Aurelisz October 25, 2010, 12:47:50
Podświadomość to ocean nieskończonych możliwości poznawczych człowieka. Jak się do niego podłączyć, by choć maleńki strumień tej wiedzy przelać do treści świadomych. W wielkim oceanie jest wszelka wiedza o nas samych, kosmosie, naszej przeszłości jak i przyszłości. Wielcy wtajemniczeni, jogini czy święci znajdowali różne drogi do większego lub mniejszego strumienia wiedzy przelanej z bezkresnych głębi oceanu. Jedną z takich dróg jest ayahuasca. Jej działanie może być cudem doznań ale też może być tragiczne w skutkach. Mało jeszcze współczesna nauka wie na ten temat. Jej przyjmowanie nie może być dla zabawy, folgowania swojej fantazji czy szukanie przygody. Nie jest ona narkotykiem, ale działanie jej jest jeszcze wielką zagadką i nie rozwiązaną czasami niebezpieczną tajemnicą.


: Czy książka jest dostępna
: KJMB83 February 06, 2011, 20:48:01
Nie mogę znaleść tej książki, czy jest ona gdzieś dostępna w języku polskim?


: Pobudka
: 321 December 12, 2011, 18:36:39
Czy któryś wydawca  WRESZCIE się obudzi i wyda tę książkę  u nas w kraju?Po POLSKU???


: This is way more helpful than anhtying else I\'ve looked at.
: Jaylen August 15, 2013, 00:48:51
This is way more helpful than anhtying else I\'ve looked at.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.