Bochenia Forum

Bochenia => Na Linii Czasu => : Andr45 September 27, 2009, 21:32:05: Projekt Wing Makers – niezwykły „testament” kosmicznej rasy ? - Bzdura
: Andr45 September 27, 2009, 21:32:05
Jeśli \"kapsuła czasu\" jest z przyszłości(czyli MY) to wszystko wiedzieli ,kiedy i w jaki sposób zostanie to odczytana .Po co tu mieszać Sumer?. I wszystkie inne Bzdury.Wystarczyło by popatrzyć w historię i wiadomo jak ich przodkowie mają siebie w przeszłości odcz\\ytać- Czyli wszystko nie Trzyma się logiki.
Andr45


: Już teraz - kup spuściznę kulturalną obcej cywilizacji
: Rezoner November 20, 2009, 14:01:25
Niech ktoś mi wytłumaczy - dziennikarka poczuła ideologicznego kopniaka i postanawia, że każdy ma prawo dostępu do tak wiekopomnych informacji - szczytne i piękne. Więc dlaczego - pod szyldem \"Extraterrestriali\" na swojej stronie udostępnia muzykę ( tylko i wyłącznie odpłatnie ) ( w doatku tworzoną przez zwykłych ludzi ). Do tego cała strona krąży wokół SPRZEDAŻY jakichś płyt pękających od tandetnych animacji komputerowych.
Zwróćcie też uwagę na znaczki -
WingMakers(TM) - zarezerwowana marka handlowa
WingMakers LLC ( po naszemu Spółka Z.O.O. )

No brzmi rzeczywiście mega ideologicznie i misjonarsko.


: WIERZĘ
: AMIDA January 25, 2012, 18:47:11
Przeczytalam duzo materialów na wingmakers.pl i uwazam, że jest to coś NIESAMOWITEGO i do mnie przemawia. Ci , którzy mnie znaja , wiedzą, ze nie jestem naiwna i łatwowierna ale tej historii zaufalam, rozpowszechnilam wsód znajomych i czekam spokojnie , co będzie dalej ?


: Płyty -WingMakers LLC
: skywalker41000 April 15, 2012, 23:29:37
Płyty są Bardzo Dobre i wytrzymałe,to by było podejrzenie ,że już teraz wszystko materializują,a innym nie daja wiedzy jak to się robi-pod szyldem Exstraterrestrial -a przez zwykłych Ludzi -pyta się ktoś kto jeszcze nie wie kim jest Człowiek-odpowiedź Człowiek jest bardzo Zaawansowaną Kosmiczną Istotą tak starą jak Wszechświat i w wyniku różnych czynników wprowadzony w błąd kim nie jest, zapomniał kim jest,WingMakers-LLC=Człóowiek....Deep Truth....


: człowiek portal
: Mieczysław Jacek Skiba January 02, 2016, 20:43:27
Witajcie

Czytam piąty wywiad z dr Nerudą. Mówi w nim m.in. o Jedności i Równości - o Ja Jestem My Jesteśmy. Mnie jest to znane ponieważ znam i ciemną hierarchiczną stronę mocy [panowie-nadzorcy-niewolnicy] oraz poznałem stan nowego i starego nieba - gdzie nie ma żadnej hierarchii - gdzie wszyscy jesteśmy sobie równi - jesteśmy Pełnią Światłości/Miłości [tzw 6 gęstość] lub Pełnią Miłości, Miłosierdzia, Wiedzy - wiecznym TERAZ [tzw 7 gęstość]. My jak wiadomo  żyjemy w 3-ciej gęstości. Ale ja po swych doświadczeniach widzę już tylko jedność i równość całego stworzenia. Czy jestem człowiekiem portalem ? Sami oceńcie po moich materiałach [w tym projektach książek] dostępnych na mojej stronie www.przeslanie.com oraz na chomiku: http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty. Z serca Was pozdrawiam. Jacek - Mieczysław Jacek Skiba.


: Gdzie prawda, a gdzie fałsz?
: Lucek April 18, 2016, 12:14:22
To wszystko czyli cała etyka, moralność związane z człowieczeństwem cały czas istnieją w formie mniej lub bardziej zwyrodniałych religii. Nie wiem po co więc podniecać się tym samym tylko w nowym opakowaniu, w techno otoczce i z techno nowomową. Człowiek potrzebuje ciągle nowych podniet, czyli bodźców dla ego. Co z tego wynika dla Ducha, dla wewnętrznego rozwoju? Jeśli to ma uzasadnienie dla lepszej komunikacji ważnych wewnętrznie treści, ponieważ stara symbolika zużyła się z powodu defraudacji wartości jej kapłanów to wszystko ok. Jeśli jednak nowe opakowanie służy demonom dezinformacji?


: Prawda jest w Was i Waszych sercach i umysłach! Dlatego nie czytajcie komentarzy innych!
: normalny January 10, 2017, 22:45:05
Komentarze innych służą do dezinformacji Waszego mniej czujnego umysłu, umysłu przez wiele lat  sterowanego przez tych, którzy by chcieli mieć nad Wami władzę oraz ślepo podążającymi za ich słowami klakierów. Wszystkie komentarze napisali ich poplecznicy. Macie piękne umysły z których w ogóle nie korzystacie, dajecie sobą manipulować każdego dnia. PO tym wszystkim stajecie się zwykłymi przekorami jak ci wyżej piszący, oceniajcie wszystko sami, nie pozwalajcie nikomu nigdy wpłynąć na Wasze decyzje i Wasze przemyślenia, bo intuicja zawsze Wam dobrze podpowiada, a kierując się słowami innych popełniacie błędy z których oni się cieszą. Szatan też się cieszy kiedy dzieje się Wam krzywda. Myślcie samodzielnie, nie pozwalajcie nikomu wpłynąć na Wasze myśli. Zapamiętajcie, że liczy się tylko wasza opinia.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.