Bochenia Forum

Bochenia => Sacrum i profanum => : Anastazja April 09, 2018, 10:24:46: Niepojęta metamorfoza ludzkiej świadomości - Niech Asioka będzie przykładem dla PIS-u
: Anastazja April 09, 2018, 10:24:46
Szkoda, że nasi rządzący nie mają pojęcia o cnotach i sposobie rządzenia krajem tak jak to robił cesarz Asioka. Niestety cofnęli cywilizację do czasów z przed Asioki czyli do 3 wieku przed naszą erą.Uważają, że tylko oni posiedli mądrość na rozwiązywanie problemów państwa przez swoje despotyczne i przekupne rządy. Ci, których moralność sięga dna, zagubieni w materialnych przekrętach mają zaciemniony umysł w postrzeganiu  drugiego człowieka. Stwarzają pozory pobożności, rozdają nie z potrzeby serca, ale by tylko utrzymać się jak najdłużej przy władzy i nagromadzić dla siebie jak najwięcej dóbr materialnych.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.