Bochenia Forum

Bochenia => W kierunku mądrości => : Teofil January 10, 2017, 19:56:41: Super Światło –zmiana paradygmatu nauki? - Tajemnice nauki
: Teofil January 10, 2017, 19:56:41
Tak sobie myślę jak wielki musi być Bóg, że świat stworzony przez Niego jest tak złożony i zachwycająco bogaty w swojej niezgłębionej złożoności. Odkrywamy Jego tajemnice i wydaje nam się, że już dużo wiemy a tymczasem stajemy dopiero na początku poznania. Świat ducha o który ociera się poruszony temat autora o Superświetle zdaje się dopiero dotykać naprawdę wielkiej Tajemnicy.


: Tajemnice nauki
: Jacek February 22, 2017, 21:35:57
Jest to naprawdę przekonująca teoria. Wprowadzenie liczb zespolonych do równania Maxwella daje dwa rozwiązania. I właśnie to drugie rozwiązanie wyjaśnia  istnienie Super Światła. Przecież nawet zgodnie z zasada Wielkiej Jedności Yn i Yang powinny być dwa rozwiązania.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.