Bochenia Forum

Bochenia => Na Linii Czasu => : ender June 03, 2015, 12:53:16: Nieznana historia Antarktydy - gdzieś lezy prawda
: ender June 03, 2015, 12:53:16
w każdej legendzie jak i histori jest jakaś prawda. Szukając jej nie mozna się nie zgodzić, że jakaś baza nazistowska tam była. Na starych mapach Biegun ten jest ukazany jako ląd zamieszkały przez ludzi, nie można tam samowolnie latać. Olbrzmymie i rozległe sieci jakskiń są faktem już odkrytym ( choćby ta w poludniowych chinach o wielkości paru boisk piłkarskich). Chowa się przed nami prawdę. warti zadać sobie pytanie co tam jest jaki skarb czy wiedza skoro do dziś nie mówi się o tym. Skoro dziś to media mówia nam co sie dzieje na świecie plus impulsy zeznań śiadków na internecie. To czy gdyby dziś trwała tam jakaś wojna to wiedzielibysmy o tym ?


: Tajemnice świata
: Adam October 02, 2015, 00:28:26
Jak mało wiemy o swojej Ziemi i tajemnicach historii. Wszystko co w powyższym artykule wydaje się być prawdopodobne, choć nie wiadomo dlaczego tak skrzętnie to ukrywa się przed społeczeństwem. Musi wreszcie pęknąć ten wrzód kłamstw i mydlenia oczu jakoby te wszystkie rewelacje były wymysłem schizofrenika.
Mam nadzieję, że ten świat zakłamania i obłudy już powoli się kończy a idzie Nowe, przynajmniej nie da się już wszystkiego ukryć. To co jest ukrywane w całej historii świata i cywilizacji wstrząśnie światem do tego stopnia, że zbyt słabi psychicznie nie wytrzymają szoku.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.