Bochenia Forum

Bochenia => Na Linii Czasu => : Old September 10, 2013, 20:00:27: Wedyjska alternatywa dla teorii Darwina - Manipulacja
: Old September 10, 2013, 20:00:27
Straszne brednie. Ten tekst to manipulacja. Przykładowo metaliczne kule są takie w skutek naturalny. W ogóle korzystanie z czegoś co ma w tytule \"zakazana archeologia\" albo jest sygnowane nazwiskiem pseudonaukowców typu Cremo to skandal. Ciekawe czy na tej stronie też panuje cenzura, bo ostanio widzę, że na stronach \"wolnościowych\" jest to nagminne. Wciskam enter i zobaczymy :)


: Wedyjska alternatywa dla teorii Darwina - Manipulacja
: Young September 10, 2013, 23:14:55
Panie Old, czyli Stary po Polsku,jak widać pozostał Pan w swoim zapiekłym punkcie widzenia świata. Tymczasem odkrycia nauki, na która się Pan rzekomo powołuje głoszą jeszcze większe rewelacje niż pisze Cremo. Najlepiej zamknąć oczy i udawać, że wszystko jest tak jak uczono dawno, może bardzo dawno temu.


: .
: old September 17, 2013, 16:54:40
Najlepiej nie pisać bredni panie Młody. Podałem przykład kłamstwa. Mogę podać i następne.


: Oczywistość rozumowania
: Major Damage May 27, 2015, 22:09:44
Odkrycia są i będą niewygodne dla ciemnogrodu. Na szczęście świadomość społeczna stale wzrasta i w przyszłości wszystkie "mądrości i prawdy"w religiach dzisiaj dominujących będą przekazywane jedynie w formie bajek dla dzieci. Przyszłość należy do ludzi o otwartych umysłach.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.