Bochenia Forum

Bochenia => Na Linii Czasu => : Wellington August 16, 2013, 11:00:30: Telegonia czyli matryce energoinformacyjne - a jeżeli dziewczyna jest nawrapdę dziewicą i ma 24 lata, jest atrakcyjna, ale chce sprzedać swoje dziewictwo, bo uważa, że nigdy nie pozna tego jedynego i czekanie po prostu nie ma sensu? nie zgodzę si
: Wellington August 16, 2013, 11:00:30
a jeżeli dziewczyna jest nawrapdę dziewicą i ma 24 lata, jest atrakcyjna, ale chce sprzedać swoje dziewictwo, bo uważa, że nigdy nie pozna tego jedynego i czekanie po prostu nie ma sensu? nie zgodzę się z Tobą, że takie ogłoszenia zamieszczają profesjonalistki, są też dziewczyny po 20 roku życia, ktf3re nie wierzą już w sens czekania na miłość. niestety smutne to, ale prawdziwe.


: Telegonia
: Antoni August 16, 2013, 11:46:20
Każdy ma swoje przeznaczenie, ale jemu też trzeba wyjść naprzeciw. Chyba nigdy nie było tyle możliwości poznawczych miedzy ludźmi jak obecnie dzieki internetowi. Oczywiście nawet miłość i małżeństwo wymaga trochu zabiegów, wyjścia naprzeciw drugiego człowieka. Owoc tego wysiłku jest podwójny: wzrost świadomości życia i poznania ludzi i fascynacja drugim człowiekiem


: Może jestem nirnopeawpym romantykiem ale ja jednak nie uwierzę, że te wszystkie dziewice naprawdę są dziewicami. Medycyna kosmetyczna potrafi bez większego problemu odtworzyć błonę. Nie wiem jakie to są koszta ale może opłaca się pf3źnie
: Mog August 24, 2013, 08:41:36
Może jestem nirnopeawpym romantykiem ale ja jednak nie uwierzę, że te wszystkie  dziewice  naprawdę są dziewicami.  Medycyna  kosmetyczna potrafi bez większego problemu odtworzyć błonę. Nie wiem jakie to są koszta ale może opłaca się pf3źniej odtworzona błonę sprzedać. I tak w kf3łko Uwierzę, że znajdzie się prawdziwa dziewica, ktf3ra chce sprzedać swoją cnotę ale nie sądzę aby było ich tyle aby był potrzebny do tego serwis ogłoszeniowy. Z takiego serwisu korzystają raczej  profesjonalistki .25-letnia dziewica, ktf3ra nagle postanowiła sprzedać swoją cnotę   nie wygląda to wiarygodnie. . najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że znajdą się faceci, ktf3rzy chcą w ten sposf3b pozbawić dziewictwa dziewczyny


: Bzdura to o psach
: Ja nie lubie bzdur January 07, 2016, 02:14:48
Fragment o psach i wyłaczaniu psów z chodowli jest wyssany z palca, a widze ze kopiowany na wszystkie tematy o telegonii. Moja żona pracuje z psami od dzieciństwa, wystawia psy dla wielu chodowli, i nikt nigdy nie wyłączył psa z chodowli za puszczanie sie z kundlami... Takze prosze sie tak nie podniecac. Jedyne co to jak w krótkim odstepie czasu suka bedzie dawac różnym psom to moga wyjsc rózne szczeniaki, ale nie rzutuje to na przyszłe mioty!


: JAK TO JEST?
: Rzeczywistosc August 27, 2017, 06:25:59
Jakt to jest z mezczyznami? Czy zycie rospustne mezczyzn ma wpyw na matryce jego zony cnotliwej naprawde(ona zna tylko swojego meza) i w konsekwencji na jego potomstwo?
Czy maz nie przenosi od innych kobiet(ktore juz nie byly cnotliwe)czasem tez kod pierwszego samca?
Telegonia wydaje mi sie mozliwa, ale jak to jest u Zydow czy Arabow, Cyganow? Wydaje mi sie,ze
u nich cnota kobiet jest bardzo, bardzo kontrolowana.
Jezeli cnotliwosc kobiety jest tylko wazna dla jakosci potomstwa, to jak mi wytlumaczycie zboczenia i ulomnosci moralne w tej populacji?
Mysile, ze cnota mezczyzn odgrywa taka sama role jak cnota kobiet.: Odpowiedź na wątpliwości.
: Rafał August 31, 2017, 10:07:23
Pyta Pani jak to jest z tą telegonią?. Odpowiedź jest prosta. Kobietę się potępia jak ma stosunki z różnymi mężczyznami nazywając ją od najgorszych, a mężczyznę nawet się podziwia, że taki macho. Powód jest prosty. Byle jaki zamek otworzy każdy klucz, zaś dobry klucz otworzy każdy zamek.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.