Bochenia Forum

Bochenia => Nasze zdrowie => : Asklepios December 23, 2012, 01:28:46: Szokująco proste sposoby leczenia prostaty! - sposób na poprawę energetyki czakr
: Asklepios December 23, 2012, 01:28:46
Badania wykazały, że podane ćwiczenia prof. Changa dają  w 100% wyleczenie przykrych dolegliwości nie tylko prostaty, ale wzmacniają przepływ energii przez rdzeń kręgowy, zasilając nią kolejno pozostałe czakry. Podczas prawidłowej pracy Muladhary mężczyzna czuje swoją energię, sprawność seksualną, jest radosny i otwarty na świat. Nawet nie każdy młody człowiek z racji swojego wieku odczuwa takie dobre samopoczucie i stan harmonii w sobie. Jest to spowodowane zaburzeniem pracy czakry seksualnej - Muladhary. Owszem nawet długi czas może nie odczuwać żadnych dolegliwości fizycznych, ale też nie ma pełnej sprawności i radości ze swojej prawidłowo funkcjonującej energii. Z czasem pogłębione dolegliwości przybierają objawy natury psychosomatycznej, przeradzając się w późniejszym efekcie w stan zapalny prostaty. Nie leczony przechodzi w chroniczny, by następnie powodować przerost gruczołu prostaty z coraz bardziej dokuczliwymi objawami. W zasadzie to już prosta droga do nowotworu prostaty, w zasadzie to już jest nowotwór choć początkowo bardzo łagodny. Z czasem staje się złośliwy i w swoim dramatycznym przebiegu w ogromnych cierpieniach jest przyczyną zejścia. Leczenie farmakologiczne, owszem jest w jakimś stopniu doraźnie skuteczne ale nie powoduje całkowitego wyleczenia, stąd pacjenci do końca życia zażywają szkodliwe dla organizmu środki chemiczne, nie czując radykalnej poprawy.
Tymczasem zalecana przez prof. Changa terapia jest niezwykle skuteczna, powodująca całkowite wyleczenie z tej dolegliwości bez stosowania najmniejszego nawet lekarstwa.

 Prof. Chang wychodzi z założenia, że źródłem zdrowia jest ruch. Jeżeli dużo ćwiczymy, ale odpowiednio dobranych ćwiczeń, zachowujemy doskonałą kondycję fizyczną i psychiczną.
Tak, tylko jak ćwiczyć narządy wewnętrzne np. prostatę, wątrobę, płuca itd.
Właśnie jest to możliwe poprzez masaż podany w ćwiczeniach jelenia i żurawia oraz pozostałych ćw.  przedstawionych w artykule.
Jeśli robimy to dobrze i systematycznie efekt jest murowany. Fakt, że nie możemy oczekiwać zmian od następnego tygodnia,  ale po 3- 4 miesiącach, zależnie od przestrzeganej diety. Jeśli w grę będzie wchodził alkohol to trudno  ręczyć za pozytywny skutek.

Każdy człowiek bez względu na wiek powinien stosować te ćwiczenia, bo jeśli jeszcze odczuwa  dolegliwości fizycznych, to i tak do rzadkości można spotkać mężczyzn i kobiety  z prawidłowo funkcjonującą, bez zaburzeń czakrą podstawy. Objawia się to brakiem energii, ospałością, brakiem zapału do twórczości w każdym obszarze swego życia, stanami depresyjnymi, nie mówiąc już o braku pełnej satysfakcji seksualnej.
Odpowiednie ćwiczenia dla Pań podam w następnym artykule lub komentarzu o ile będzie zainteresowanie tym tematem.


: dzięki
: egien October 02, 2013, 20:54:03
jestem zainteresowany postaram się ćwiczyć na dzień dzisiejszy piję zioła z wierzbicy isuplementy z wyciągiem palmy sabal Pozdrawiam Gienek w.60                  


: To działa
: marko November 19, 2013, 21:28:39
Ćwiczę od 6 m-cy.Bardzo wyraźna poprawa łatwości oddawania moczu, nie połączona z odczuwalnym bólem w dolnej części brzucha,co miejsce miało wcześniej.Dziękuję, że taki artykuł się ukazał.
Pozdrawiam Marek.


: Przerost prostaty chemoroidy
: Konstruktor November 29, 2013, 02:52:31
Dzieki Ci doktorze mam 43 lata pojawily sie u mnie takie problemy jestem po podwiazaniu i zamrozeniu hemoroidy przy okazji dowiedzialem sie ze mam powiekrzony gruczol po zapoznaniu sie z tekstem i pierwszym cwiczeniu stwierdzilem  ze do leczenia tych dolegliwosci nie sa potrzebne leki bede to cwiczenie powtarzal i tez mi sie wydaje dlaczego  wychodza chemoroidy teraz czuje ze mozna samemu nad tym panowac dzieki


: Sprawdzilem na sobie
: Ornet January 10, 2014, 23:17:03
Uwazam ze naprawde metoda jest skuteczna. Praktyka zaciskania miesni Kegla naprawde dziala. Sam to wyprobowalem na sobie. Na  powiekszona peostate dostalem 0,4 mg TAMSULOSIN, ktory mam brac do konca zycia jak mi powiedziano. Istotnie lek skutkuje ale pociaga za soba inne skutki uboczne (brak ejakulacji).
Wyczytalem o tej metodzie I zaczalem ja stosowac.Minelo juz ponad rok od jej stosowania,i ponad rok jak odstawilem leki.Podczas wizyty u urologa stwierdzil ze wszystko jest dobrze.


: przerost łagodny prostaty
: Karol January 21, 2014, 00:04:12
Przeczytałem opisaną   w artykule metodę  leczenia  powiększonej prostaty.Zaczynam  stosowac .Jeżeli  to  faktycznie  przyniesie efekty  w postaci   zmniejszenia  się prostaty opiszę wszystko i  wyrażę  swoją opinie.Narazie  jestem optymistą umiarkowanym.Pozdrawiam .


: przerost łagodny prostaty
: Karol January 21, 2014, 00:10:50
Cos trochę  za mało  tych  komentarzy .


: potwierdzam
: Taurus February 16, 2014, 23:36:16
Potwierdzam , że ćwiczenia  stosowane  wzmacniają znacznie mięśni PC ,
ale są to ćwiczenia  delikatne lekkie
jeżeli ktoś chce lepszych efektów
ja zastosowałem znaczną modyfikacje  :
kawałek kija od szczotki około 40 cm  w połowie przewiązałem guma  długoś c do dopasowania
kija tak przewiązany  na wysokości genitaliów  a gumę przełożyłem przez krocze
i uwiązałem z tył ( np do pionowej rury centralnego ogrzewania )
i tak  dobrać gumę żeby można ja naciągnąć na odległość max 10 cm
i wykonywać ruchy do przodu częścią miednicy gdzie jest umocowany kij do przodu
ale w taki sposób aby napinać mięśni PC i dolnej części brzucha  
skutek murowany ilość ćwiczeń dowolna w/g uznania


: leczenie prostaty
: dr.pulok May 11, 2014, 21:40:42
Tym sposobem leczenia mozesz leczyc kozy lub kroliki.Mieszkam w niemczech i tu leczy sie protonami lub innymi skutecznymi sposobami.


: pozazdrościć metod leczenia
: Irek May 11, 2014, 22:41:09
To tylko pozazdrościć dostępu do takiej medycyny. Jeśli jednak nie ma się tych możliwości bierze się to co się ma w zasięgu. Wschodnie metody, wprawdzie są skuteczne, lecz długofalowe i nie dla naszej cierpliwości. Jednak pomagają również nie tylko kozom i królikom.


: Jak ćwiczyć ?
: Roman May 15, 2014, 00:58:27
Witam! Czy ktoś wie czy stosować oba ćwiczenia jedno po drugim ? Czy tylko jedno z nich?  Pozdrawiam Roman.


: Medycyna prosto ze wschodu
: Magik June 11, 2014, 20:58:45
TECHNIKI JOGI KUNDALINI Z INDII Z POWODZENIEM DOROWNUJA TYM OPISYWANYM POWYZEJ , JAK KTOS PRZEBRNIE PRZEZ OPISY KTORE POBUDZAJA FANTAZJE ALE OBALAJA WSZELKIE NAUKOWE FAKTY JAK NP.TEN ZE SPERMA NIE PRZESUWA SIE NACZYNIAMI KRWIONOSNYMI I NIE MOZNA JEJ 'PRZEPCHNAC' DO INNEGO GRUCZOLU!?! Fascynacja ludzkimi mozliwosciami nie moze tlumaczyc dlaczego autor poszedl na skroty i opisal reakcje organizmu towazyszace rozwojowi duchowemu jezykiem analfabetow??!


: budząca się energia
: bogdan December 30, 2014, 11:50:01
Witam Pana.
Przed chwilą na stronie internetowej www.bochenia.pl znalazłem artykuł pt.: "Szokująco proste sposoby leczenia prostaty"

Moją uwagę zwrócił urywek, cytuję: "W momencie, kiedy energia dochodzi do szyszynki, odczuwa się jakby dreszcz czy mrowienie, idące wzdłuż kręgosłupa aż do głowy. Jest to odczucie sprawiające wrażenie orgazmu. Jeżeli odczuwamy cokolwiek w okolicach szyszynki, nie czując jednak tego mrowienia w plecach - to już jest dobrze.

Już od jakiegoś czasu zauważyłem, że tego typu doznania w swoim ciele i mózgu odczuwam bardzo intensywnie.

Czasami jest tak, że czuję jak "mrowienie" zaczyna kumulować się w okolicach krzyża czy nerek a potem wybucha i rozpływa się intensywną falą po całym ciele oraz wypełnia cały mózg.

Czasami czuje jak to "mrowienie" budzi się w jednej lub drugiej półkuli mózgowej lub w tylnej części mózgu, lub wyczuwam to jako stróżki przepływające przez tylną część mózgu.

Czy mógłbym pana prosić, aby powiedział mi pan jakie to ma znaczenie, co to oznacza i co jeszcze mógłbym z tym zrobić?

Chciałbym jeszcze dodać, że dodatkowo u wejścia do pierwszej czakry i między udami czuję coś w rodzaju jakby balona, na spodniej i wierzchniej części stóp odczuwam coś jakby delikatnie mrowiącej zagęszczonej, poruszającej się substancji,  jest to intensywne doznanie.

Nie jestem żadnym fachowcem w dziedzinie pracy z energią, przeczytałem i wykonałem ćwiczenia z książki Robert Bruce "Nowe Drogi Energii"

Stąd moje pytanie, z którym zwracam się do pana.

Serdecznie pozdrawiam.

Bogdan


: praca z energiami
: Józef December 30, 2014, 12:24:50
Witam,
Panie Bogdanie, mam dla Pana wielkie uznanie za upór w dążeniu do własnego rozwoju fizycznego i zarazem duchowego. Praca z energią jest w naszym kręgu kulturowym mało znana a tym samym bardzo ryzykowna i przy nadmiernych ćwiczeniach, bez dobrego instruktora  może w swojej gwałtownej erupcji spowodować nawet wielkie problemy. Niestety z powodu braku fachowców z tych, dla nas jeszcze nowinek, zdani jesteśmy na własne ryzyko.
Wyraźnie widać z tego co Pan pisze, że obudził Pan energię kundalini  i przemieszcza się coraz wyżej dzięki czemu budzą się uśpione zmysły.
Nikt Panu nie odpowie jak to będzie się dalej rozwijać, gdyż to jest osobiste doświadczenie i każdy przeżywa go inaczej.
Wymaga to wielkiej ostrożności i odwagi, gdyż budząc nowe energie nie wiemy jak będą dalej funkcjonować i czy nie spowodują spustoszenia  w psychice. Ewolucja tego dokonuje w każdym z nas bez naszego przyspieszania. Fakt, że trwa to długi okres życia lub jak Mądrość Wschodu głosi wiele reinkarnacji. Możemy wyjść naprzeciw temu procesowi, ale to na własną odpowiedzialność.
Praca z energią wymaga od nas równocześnie wysokiego poziomu moralnego i duchowego, by mogła być w miarę bezpieczna. Tak przynajmniej wiemy z przekazów joginów i mistyków różnych  kręgów kulturowych.
Życzę powodzenia w przecieraniu nowych ścieżek ku Nieznanemu.

Serdecznie pozdrawiam  - Józef Łacki


: pytanie techniczne
: jerzy March 02, 2015, 11:35:45
z jaką prędkością(ile ruchów okrężnych na sekundę), masować brzuch?
 Czy dłoń trze po wierzchu skóry,czy też przylega do niej(jakby przyklejona)_  i wraz ze skórą "jeżdzi"po mięśniach brzucha?
czy może jest gdzieś demonstracja  tego ćwiczenia,lub mógłby to ktoś pokazać?
Pozdrawiam jerzy


: czy można łączyć z jogą
: franek December 17, 2015, 11:10:30
czy bezpośrednio po tych ćwiczeniach można ćwiczyć jogę ?


: ćwiczenia dla mężczyzn
: Peter December 18, 2015, 18:31:26
Bezpośrednio po tych ćwiczeniach nie wskazane są ćwiczenia jogi, tak przynajmniej zalecają instruktorzy. Każde ćwiczenie powoduje pobudzenie czakr i nałożenie na nie innych ćwiczeń może kolidować z energetyką. Po jakimś czasie na pewno można ćwiczyć jogę.


: Komentarz dla dr.pulok
: tantric January 11, 2016, 20:52:17
 dr.pulok , ty to jesteś wiracha hahahaha , naprawde tylko pozazdrościć klapek na oczach . Nieświadomość nie boli ..............może czasami..........


: joga a ćwiczenia na prostatę
: franek January 27, 2016, 14:09:43
Pytałem czy można ćwiczyć jogę ?. Dostałem odpowiedż ,że można ćwiczyć po jakimś czasie.Jaki miałby to być czas ? Proszę o dokładniejszą odpowiedz .Czy jeszcze są jakieś szczegóły dotyczące  bezpieczeństwa przy wykonywaniu tych ćwiczeń ? Np.ćwiczyć na czczo ,czy nie ma to znaczenia ?


: Odp: Szokująco proste sposoby leczenia prostaty! - sposób na poprawę energetyki czakr
: asklepios January 27, 2016, 23:17:18
Panie Franku, chciałby Pan znać tajemnice, których nie zna jeszcze oficjalna medycyna. Każdy człowiek inaczej reaguje na każde lekarstwo, z większą lub mniejszą szansą na wyzdrowienie, a co dopiero tak zaawansowane techniki jogiczne. Nikt tego dokładnie nie określi Panu. Jeśli sięgamy po techniki z wyższej półki to musimy też przyjąć ryzyko na siebie.
Podobnie jest z jodem. Jak wiadomo płyn Lugola, jest bardzo skuteczny na prostatę i nie tylko, ale oficjalna medycyna jest przeciwna jego stosowaniu. I znowu Pan będzie pytał i słusznie, czy brać i ile a nikt znowu nie powie Panu. Znowu potrzebny będzie  własny rozum, rozsądek i studiowanie literatury na ten temat.
Podam Panu link o tym wspaniałym specyfiku, a reszta już jest w Pańskim wyborze.
Mówiąc szczerze ja to stosowałem i z bardzo dobrym skutkiem, ale jak powiadam, każdy ma inne choroby, zaawansowanie ich i jeszcze wiele innych czynników. Lekarz oficjalnie Panu nie tylko odradzi, ale i pokrzyczy, bo wg. ich procedur nie wolno go stosować. Dlaczego? No to też Pan musi sam sobie odpowiedzieć.
http://davidicke.pl/forum/jod-przywrocic-uniwersalny-skladnik-odzywczy-medycynie-t14475.html

https://www.google.pl/search?q=brak+jodu+a+choroby+prostaty&newwindow=1&biw=1760&bih=864&ei=Rv6oVsS5FYuzsQHJv4igBA&start=0&sa=N: wypróbuję
: Zbyn March 06, 2016, 13:14:09
Podoba mi się ta metoda, bo jest oparta na reabilitacji a nie tabletkach. Mam nadzieję, że skuteczna - wypróbuję. Po wykonaniu już jednego Jelenia ucisk w okolicy prostaty wyraźnie zelżał co chyba dobrze rokuje.


: Pytanie
: Łukasz April 27, 2016, 15:42:11
i mam jeszcze jedno pytanie czy te cwiczenia trzeba wykonywac o regularnych porach ?  bo co jak ktos pracuje na zmiany i nie moze tego robic o stalych porach.pozdrawiam i czekam na odp.


: Pytanie
: Łukasz April 27, 2016, 15:44:59
aha i jeszcze jedno czy te cwiczenia mozna robic rownoczesnie z braniem tabletek na prostate ??? pozdrawiam.


: problemy z prostatą
: leżachowski December 04, 2016, 10:09:57
zastosowałem się do ćwiczeń już 14 dzień,efekt 3cia noc bez sikania,w dzień gdy siedzę zapominam o problemach sikania.Dla mnie rewelacja.Dobry cholesterol z 43 zwyżka na 56 w ciągu tygodnia,sprawdzę czy to pomyłka czy ma związek z ćwiczeniami.Od 14 dni regularne jedzenie 5 razy dziennie co 3 godziny,cukier z 119 na 94,waga z 99 na 93


: Gdzie ja jestem?
: Fragles June 14, 2017, 14:37:41
O kuźwa ale mam zjazd...O czym jest to forum? Co tu się dzieje,wpisać wyraz ?


: Zaleganie moczu w pęcherzu
: mecenas June 19, 2017, 13:01:23
Mam pytanie. Czy te metody pozwolą usunąć problem z zaleganiem moczu w pęcherzu ?
Odpowiedż jest dla mnie bardzo ważna.
Pozdrawiam.


: prostatta a rower
: Mieczysław August 13, 2017, 07:56:50
Czy przy powiększonej prostacie i w powyższych ćwiczeniach można jeździć na rowerze?


: Ciekawe
: Mieczysław September 10, 2017, 09:38:35
Ciekawe ale raczej nie będę korzystać


: Istotna sprawa
: Andrzej September 28, 2017, 17:24:52
Brakuje mi podstawowych informacji i co za tym idzie odpowiedzi na zadane pytania, vide np."pytanie techniczne" napisane przez Jerzego dn.02 marca 2015 r.


: Polprawda!
: Kk1 November 26, 2017, 12:16:53
Cwiczenie przedstawione w artykule moze czesto zaszkodzic a nie pomoc. W obecnych czasach stresu i napiecia przy przewleklych bolach prostaty i okolic czesto zdarza sie ze to miesnie wokol prostaty ktore sa permanentnie napiete powoduja odczucia bolowe a nie prostata. Dodatkowe zaciskanie tych miesni przedstawione w artykule tylko moga pogorszyc ten stan bolowy.


: impotencja po operacji prostaty PVP.TURP
: ZDZISLAW December 25, 2017, 10:36:02
witam, jestem po operacji prostatyPVP17.3.15 I TURP 1.4.15 ROKU, obecnie jestem impotentem, nie mam erekcji, nie mam wytryskow, do tego zanikaja mi genitalia-penis, prosze o pomoc , zna ktos FIZJOTERAPEUTĘ,OSTEOPATĘ, WROCLAW. KALISZ OKOLICEktory pomaga w tego typu dolegliwosciach, prosze o informacje, dodam to ze byl to lagodny gruczolak stercxza lat 60, problemow z erekcja nie było zadnych, z powazaniem zdzislawszukajacy pomocy


: To ćwiczenie przynosi efekty
: Ryszard February 17, 2018, 21:48:12
Po tych ćwiczeniach w pierwszej kolejności pozbyłem się hemoroidów .W badaniu USG w 03 2017 gruczoł prostaty wynosił 42 mm, w 01.2018 gruczoł prostaty zmniejszył się do 37 mm. To działa. polecam.


: prostata
: karol May 23, 2018, 13:51:06
A u mnie funkcjonowanie prostaty bardzo się poprawiło, jak zacząłem zażywać suplement herbaya z wyciągiem z palmy sabalowej. Przyjmuję go regularnie od paru miesięcy i naprawdę jest lepiej


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.