Bochenia Forum

Bochenia => Z pomocą innym => : Janeczek May 17, 2012, 16:36:11: Nie będzie dyktatury kartelu chemiczno-farmaceutycznego nad nami, naszymi dziećmi i wnukami! - Przejrzyjmy wszyscy na oczy!!!
: Janeczek May 17, 2012, 16:36:11
Najwyższy czas, by głośno krzyczeć na cału świat - NIE, tym kartelom co chcą zmonopolizować rynek światowy i dyktować nie tylko ceny, ale przede wszystkim chore, zdefektowane jedzenie przez ich podłe chemiczne preparaty i eksperymentalne GMO, po którym umierają ludzie i zwierzęta.
To oni opracowali technologię hodowli świń w ciągu jednego miesiąca, oczywiście genetycznie modyfikowanej. Kto wytrzyma konkurencję. Ich świnia zawojuje światem i nawet nikt nie będzie wiedzieć co je. To są fakty; firma Monsanto ma na koncie tysiące zbrodniczych interesów, między innymi nas zarazili już nasionami GMO. Min Sawicki przecież o zgodę nas nie pytał. Opamiętajmy się, najpierw dużo czytać o tym, bo ich wywody są inne,byle handel kwitnął dla ich interesów. Trzeba sięgać do opracowań niezależnych czyli sporządzonych przez nie przekupionych naukowców. Wprawdzie tych opracowań jest mniej, bo wielkie nakłady na kłamstwa tzw. \"naukowe\" manipulują prawdą.


: dIdIgUvhEoDrn
: Norm April 07, 2013, 06:12:50
Superior thiinnkg demonstrated above. Thanks!


: Nie bedzie dyktatury.......
: Zofia April 20, 2014, 00:15:40
Czas aby zrozumiec co sie dzieje w swiecie.Nie pozwolic sobie na manipulacje i  wkladanie do ust zatrutej zywnosci...ale to zalezy od kazdego indywidualnie....kazda istota zyjaca na Ziemi ma wybor  jesc zatrute mieso i warzywa lub jesc biologiczna zywnosc.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.