Bochenia Forum

Bochenia => Na Linii Czasu => : Józef March 06, 2012, 22:25:25: Geniusz, który zapalił ŚWIAT - Dlaczego zapomniano o Tesli?
: Józef March 06, 2012, 22:25:25
Tesla otworzył Puszkę Pandory w świecie biznesu i polityki.
Wprawdzie był największym geniuszem świata, jednak mało ludzi zna jego nieprawdopodobny dorobek naukowy. Dlaczego? Odpowiedź jest oczywista, to był wróg układów, przestarzałych technologii a przede wszystkim starych źródeł energii to jest ropy, węgla, gazu. Ten zaś skarb ziemski należy do mafijnej struktury rządzących tymi zasobami i polityką. Jak pozbawić się dochodów rzędu bilionów dolarów. Trzeba było wymazać Teslę i nie pozwolić, by świat poznał jego wszystkie technologie.

Teraz zapala się światło wolnej energii i mam nadzieję, że ten kryzys i te przeobrażenia ludzkiej świadomości dadzą podstawy do lepszego spopularyzowania tych informacji na wagę największych diamentów świata.

Zapewne nie będzie to łatwe pokonać największe siły hamulcowe postęp, bo one są w każdej społeczności wszystkich krajów, a szczególnie tych, którzy decydują o przyszłości świata.

Przy temacie polecam ciekawy film mocno korespondujący z powyższym artykułem:

http://www.youtube.com/watch?v=HmHIMSgtIwM&feature=share


: Geniusz ktory zapalil swiat
: zofia March 06, 2012, 23:18:15
Bardzo ciekawy film o Tesli.Dziekuje!


: Zapraszamy do dyskusji
: Maro October 08, 2012, 13:06:18
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na tematy dotyczące genialnego naukowca:
http://www.facebook.com/NikolaTesla18461953?ref=hl


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.