Bochenia Forum

Bochenia => Świat od Wewnątrz => : Elizeusz January 19, 2012, 12:01:21: Szamani i DNA - ayahuaska - skrótowa ścieżka poznania
: Elizeusz January 19, 2012, 12:01:21
Przyjdzie czas, kiedy bez ayahuaski będziemy poznawać swoje przestrzenie umysłu, doznawać kontaktów z Nadświadomością, łączyć się z Kreacją Wszechświata. Jest to powolny, ale zależny od nas proces samoświadomości człowieka, jego doskonalenia i ewolucji. Dotychczasowe 2 helisy naszego DNA poszerzą się do 3, następnie 4 aż do 12 i będziemy wówczas przebóstwieni, połączeni z Kreacją.
Powoli, skutecznie do Celu. Bóg jest cierpliwy, tylko my chcemy skrótami przejść przez życie.  


: Ayahuasca jest dana od Boga
: Kwiat Lotosu November 01, 2013, 18:07:35
Można sobie tłumaczyć, że to skrótowa ścieżka, że Bóg cierpliwy itp.,kto ma uszy niechaj słucha- z gorącym sercem i mocą osobistego przeżycia polecam wypicie Ayahuasci, zmienia się wszystko, jeśli tylko Dusza gotowa, nie potrzeba błąkać się jak ślepiec w ciemności, to wybór:) Nie uważam, że to sztucznie przyspieszony rozwój, to po prostu gotowość Duszy na poznanie poprzez Moc świętej rośliny! Przeszłam wiele ścieżek, ale ta pokazała mi Wszystko i ten proces trwa nieustannie!


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.