Bochenia
Bochenia Forum
Maj 18, 2022, 18:27:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Wyślij odpowiedź
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:
PogrubienieKursywa|
Umieść odnośnikUmieść email|Umieść kodUmieść cytat|
Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech Złość Smutny Szok Spoko Co? Z politowaniem Język Zawstydzony Buzia na kłódkę Niezdecydowany Buziak Płacz
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Wpisz litery widoczne na obrazku.
+ Opcje dodatkowe...

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzećPodgląd wątku
Wysłane: Luty 23, 2011, 01:00:26
Wysłany przez: Artur
Z tej krótkiej Twojej charakterystyki już mogę powiedzieć, że szukasz prostej drogi do zatracenia. Może to być najpierw kłopot ze zdrowiem psychicznym i fizycznym, wielka nędza w jaka się wprowadzisz nie pracując zawodowo, no i ufając nadmiernie swoim mrzonkom tylko się ośmieszysz.
Nie zrozumiałeś chyba ogólnej idei Ery Wodnika. Nie sposób w paru zdaniach o tym pisać, ale to akurat co można jednym słowem określić, niewiele ma wspólnego z Twoim lenistwem i marzycielstwem.
Wolność jaka ma cechować Człowieka tej epoki przejawiać się będzie w naszym wszechstronnym rozwoju. Nigdy go nie osiągniesz w bezczynności lub w przeglądaniu setek stron internetowych. Wolność to permanentna praca nad sobą, nad swoim ego, lenistwem, słabościami charakteru ale również ciągła praca nad swoim intelektem, rozwojem moralnym i duchowym. W tak postrzeganej wolności Ery Wodnika będziesz naprawdę wielki. Życzę sukcesów!
Wysłane: Luty 22, 2011, 18:52:57
Wysłany przez: yedi5656
ur.25.01.1971,od dawna coś mi mówi że to ja odegram decydującą rolę,moje sny i myśli w 100 procentach się zgadzają z tym co tu przeczytałem.przy kompie lub innych urządzeniach elektronicznych mogę siedzieć 24 g co inni mi wytykają bo nie chodzę do pracy a czegoś cały czas szukam. nie wiem czego
yedi5656 wodnik
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!